BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Bütün dişleriniz tam mı?

Çekilmiş olan veya dolgu-kanal tedavisi görmüş olan dişiniz var mı?

0|0
2634

En İyi Erkek Görüşü

• 1 tane dişim var sadece sinirler duruyor çok intiap kapıyor alttaki dişimin içi çürüğk kesin ağrı yapıyor sol tarafta dişim kırık sol duvarı var sağ duvarı yok yıkılmadım ayaktayım der gibi hepsindede intahap var küçük küçük baloncukllar bazen nasır gibi büyüyor :(

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Tam değil 3 tane 20lik dişlerimi aldırmıştım 2 tane tel tedavisi için diş çekilecek 16 dolgulu 2 kanal tedavili dişim var :D Ölmüşüm toprak atanım yok

1|0
    0|0
    • tel tedavisi için kalıcı dişlerini mi çekicekler süt dişini mi. kalıcıysa çektirme doktorlar ağzının içinde daha rahat çalışmak için yapıyorlar sanırım kendi rahatları için. muhtemelen gittiğin yerde üniversite hastanesidir.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 33

• 3 İltihaplı dişim var ve sanırım iltihap diş etlerinede işledi ve bir tanede kırık kök var kafayı yiyorum

1|0
    0|0
  • Soruyu görünce kurban bayramında ineklerin dişlerine bakılırya tammı diye o geldi aklıma :D

1|0
    0|0
  • Bu yaşıma kadar daha dişciye gitmedim 20likler bile ağrısız sızısız çıktı. Tuuuuu tuuuu maşallah nazar değmesin güzel dişlerime.

1|0
    0|0
  • Üst sağ ve soldan birer küçük azımı doğuştan azıları olmayan bir gence bağışladım.
    Benim dişlerimle çiğnediğini bilmek gurur veriyor bana.

1|0
    0|0
  • Henüz hiçbir dolgum, kanal tedavisi görmüş dişim yok. Ancak 20 yaş dişlerimden bir tanesini çektirdim. Yarı gömülüydü ve kökü yamuktu.

1|0
    0|0
  • 32 dişimde tam ve daha önce hiç dişçiye gitmedim yıllardır fırçalıyorum olsun o kadar ama

1|0
    0|0
  • görmeyeni sorsan daha iyi aslında :) üstler full kaplama altta köprü var kanal var dolgu var

1|0
    0|0
  • Tam çok şükür.. Ne çürük ne başka başka bir şey.. Nasıl mı? Genetik zannedersem

1|0
    0|0
  • 32 diş var da bir tanesi yarım eskiden kırılmış yani 31.5 dişim var😑

1|0
    0|0
  • 33 tane var :)

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    23

Kızlar Ne Diyor 25

Yükleniyor...