BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş teli taktırdım çok acıyor, ne yapabilirim?

Diş teli taktıralı 4 ay oldu dün kontrole gittim dış lastiği verdi ama çok acıyor yemek yiyemiyorum uyuyamıyorum ne yapabilirim?

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• 2 3 gün rahatsızlık sürer. Zamanla alışırsın. Yavaş yavaş ye bişeyler. Sıvı olabilir mesela.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• pek birşey yapamazsın dis teli yani yalisini degistiriyir alismaya birakacaksin kendini ya da hayla acisi devam ediyorsa cleanaligner yaptirman bununla her zaman rahat edersin 1-2 yila kadar dislerin cozunur ve kendin de cikarta biluyorsun ben kullandim acisi hic olmadi

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• O acı hep vardır. Yani teller çıkana kadar baskı devam eder. Yemek yemek hep zor olur. Çıkınca da tuhaf hissedersin. Nerde benim dişlerim dersin 😂 sonra alışırsın. Her güzel şeyin blr bedeli var

0|0
    0|0
  • Normal değil 4 aydan sonra rahatlaman lazım. Kendi kendine stres yapıyor da olabilirsin.

1|0
    0|0
    • Bilmiyorum daha dün gittim ama Su an çok agriyo dislerimi birbirine degdiremiyorum dış lastigide acitiyo birde dış etlerim şişmiş

• Çok tsk ederim inşallah tek temennim o doktorum 1 ay içinde şişme inmezse tedaviye ara verip tekrar en baştan baslicamizi söyledi ölüm gibi 😢😢😢

• Rica ederim. Tedirgin olacak bir durum yok. Bu durumlar dişlerinin düzelmeye başladığının göstergesi.

• O agri zamanla geçicek emin ol. Lastige gectigine gore tedavinde bir hayli ilerleme var. Sabret biraz, alisiyorsun hicbisey olmuyor. Amaç zaten çene yapisini duzeltmek. Sabreet

1|0
    0|0
  • Kardeşim geçmiş olsun.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...