Dişlerini fırçalamayan sevgiliye, durumdan rahatsız olduğunuzu nasıl belli edersiniz?

Yıldırıım a
Sevginin önüne kolay kolay bir şey geçemez ama sevmeden önce bazı şeylere dikkat eder insanoğlu. Şahsen benim de önem verdiğim bir mevzu bu bakım meselesi. Peki sizin ilişkinizde bu mesele nasıl bir yer tutuyor? Böyle bir durum karşısında ne yapardınız?
Dişlerini fırçalamayan sevgiliye, durumdan rahatsız olduğunuzu nasıl belli edersiniz?
Lafı çevirmeden doğruca yüzüne söylerim!
Dişlerini fırçalamayan biriyle sevgili olmam ki
Ona diş macunu, fırça seti hediye ederim. Anlamazsa ayrılırım
Amaaan, bende fırçalamıyorum ne var bunda
Benim daha etkili bir yöntemim var. Oda şu; . . .
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Dişlerini fırçalamayan sevgiliye, durumdan rahatsız olduğunuzu nasıl belli edersiniz?