BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişlerini fırçalamayan sevgiliye, durumdan rahatsız olduğunuzu nasıl belli edersiniz?

Sevginin önüne kolay kolay bir şey geçemez ama sevmeden önce bazı şeylere dikkat eder insanoğlu. Şahsen benim de önem verdiğim bir mevzu bu bakım meselesi. Peki sizin ilişkinizde bu mesele nasıl bir yer tutuyor? Böyle bir durum karşısında ne yapardınız?Dişlerini fırçalamayan sevgiliye, durumdan rahatsız olduğunuzu nasıl belli edersiniz?
  • Dişlerini fırçalamayan sevgiliye, durumdan rahatsız olduğunuzu nasıl belli edersiniz?Lafı çevirmeden doğruca yüzüne söylerim!
    A seç
  • Dişlerini fırçalamayan sevgiliye, durumdan rahatsız olduğunuzu nasıl belli edersiniz?Dişlerini fırçalamayan biriyle sevgili olmam ki
    B seç
  • Dişlerini fırçalamayan sevgiliye, durumdan rahatsız olduğunuzu nasıl belli edersiniz?Ona diş macunu, fırça seti hediye ederim. Anlamazsa ayrılırım
    C seç
  • Dişlerini fırçalamayan sevgiliye, durumdan rahatsız olduğunuzu nasıl belli edersiniz?Amaaan, bende fırçalamıyorum ne var bunda
    D seç
  • Dişlerini fırçalamayan sevgiliye, durumdan rahatsız olduğunuzu nasıl belli edersiniz?Benim daha etkili bir yöntemim var. Oda şu; . . .
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
3314

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 32

• Ağız bakım seti hediye etmek en mantıklı yöntem ama çok yeni bir ilişkide sağlıklı olmaz diye düşünüyorum :) şaka bir yana, görsel önemlidir ve sadece sevgili-eş seçiminde değil, arkadaş ve çevre seçiminde bile diş temizliği bakımını önemserim.

0|1
    0|0
    • Arkadaş çevresinde dikkat etsem konuşacak insan bulamazdım ya :D o kadar da değil benim için. :P

• karşımdaki insana asla bu durumdan olan şikayetimi söyleyemeyeceğim için, başlangıçta alıyorum önlemimi. zaten rahatsız olduğum bir şey varsa ister istemez görüşme sıklığı azalıyor, yapacak bir şey yok :)

• Diş fırçamı yeniliycem dedim markete sürükledim. Yatmadan önce mesaj attım dişlerimi fırçalayayım diye. İkisi de olmadı. En sonunda söyledim, 1 fırçaladı 2 fırçaladı ama çoğu zaman unutmuştu. Böğk😷

0|1
    0|0
  • Açık açık söyleyemem. Diş macunu ve fırça seti alıp hediye ederekte zaten ne demek istediğimi az çok belirtmiş olurum, ama o durumda da ben huzursuz olurum... Çok zor bir soru sormuşsun sende yıldırım 😄

0|1
    0|0
    • Hahaha yok ya zor değil o kadar. :D
      Önemli bir etken ama hadi sonradan bıraktı diyelim fırçalamayı kendime almışken onada almış gibi yaparım fırça vs :D :D hatta vardır kalpli falan kandırırım belki ^^

• Hıı bak kalpli filan olursa belki yutturabilirim kısmı etkili olabilir 😄

• ona diş sağlığindan bahsedebilirsin ya da ornekler vererek ima edebilirsin bazi durumlari oda farkina varir herhalde

0|1
    0|0
  • Dişimi fırçalamış olsam bile; YAAAA AŞKIIIIMMM DİŞİMİ FIRÇALAMAYI UNUTMUŞUM BAKSANA SARI SARI OLMUUUUUŞ diyorum. Oda sonra bende fırçalamadım diyo. Hadi gel beraber fırçalayalım diyorum. Fırçalarken de aşkım bir daha unutma sakın tamam mı diyorum. Kalp kırmadan durum çözülmüş oluyor 😌

1|2
    0|0
  • Bazılarınkı kırık beyaz oluyor krem rengınde cay kahve ıctın mı hemen kalıo ustunde ben nefret edıyorum acılmıo renk. Ya beyazlattırcaksın sonrada cay kahve bırakcaksın ya da devam etceksın.

0|1
    0|0
  • En iğrenç bir durum bu ya. Hep dış fırçalama ile ilgili şeyler yaparım mesela yolda bir adam gördüm dişleri sapsariydi çok tiksindim derim anlarsa anlar zaten

0|1
    0|1
  • Bir şey yiyin sonra dişlerimi fırçalamam lazım ya gibi konu aç. Diş fırçalamazsam ben hiç rahat etmem sen falan deyip kızda çaksın artık djdlşwödös

0|2
    0|0
  • Doğruca yüzüne söylerim. Ben diş temizliğine önem veriyorum çünkü.

0|1
    0|0
  • dis takintm var. disleri temiz gorunmeyen agiz kokusu olan sigara icen tiplerle isim olmaz zaten.

0|1
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    22

Erkekler Ne Diyor 13

• .

Eğer bir sağlık sorunu değilse.

Bu kişi zaten benim sevgilim olamaz.

Onun içinde bir şey yapmama gerek yok.

.

0|1
    0|0
  • Yine reklam yine reklam bari size ayak uydurayim IPANA BAKIM SETI alirim o muhtesem urunu kullandigimdan gunes bir farkli doguyor benim icin.

Tesekkurler Ipana 😘😘

0|1
    0|0
  • 1 söylerim 2 söylerim üçüncüye bişe söylemeden ayrılırım

0|1
    0|0
  • başkasini örnek göstererek berbat sonları hayırlı olmaz bu çiftin derim

0|1
    0|0
  • cumhuriyet altını gibi dişin var gülme lan sen der çeker giderim o anlar ne yapması gerektiğini

0|1
    0|0
  • İpana ile sağlıklı gülüşler derdim..

0|1
    0|0
  • Evet ağız bakım seti ve kontrol.

0|1
    0|0
    • Kontrol olayı aklıma gelmedi bak. Belki dişçiye gidip beyazlatma işlemi vs de yaptırılabilir.

• Açıkca git dişlerini fırçala be kadın derim:))

0|1
    0|0
  • Fırçalamaya gittiğinde bende fırçalıyom :D

0|1
    0|0
  • knks ben bişey diyemezdim

0|1
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    3
Yükleniyor...