BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Aranızda dişçi var mı ya da bu konuda bilgisi olan?

Meraba arkadaşlar ben disciden acayip korkuyorum yıllardır gitmedim o yüzden dış temizletmeye falan ve diş eti çekilmesi oldu dislerimde. En son dişim sallanmaya başlayınca zorla gittim doktora. Diş temizletmeye gitmiştim ama kadın dislerime bakıp diş eti çekilmesi var cerrahi işlem gerekebilir dedi. Direk korktum nasıl yani dişim mi çekilir dedim. Hayır diş etlerini tedavi etmek için cerrahi işlem dedi. Dişlerimi temizlemeden gönderdi. Aşırı korktum. Neyse yarın gideceğim randevuya. Ne yaparlar çok korkuyorum ben kuretaj falan yazıyor internette yaptıran var mi

0|0
01

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• Diş dokularının üstünü kaplayan diş taşlarını kazıma işlemi. Bu taşlar yüzünden ölen diş eti dokuları da alınacak bu sırada. Dişlerini fırçalarken kan akıyorsa eğer diş etlerinin arasında bakteri cepleri de oluşmuş demektir. Buna da bakılabilir ama aslında bu başka bir işlem.
    Son tahlilde bu işlemden sonra dişlerine iyi bakarsan, en az iki mümkünde üç kez fırçalayıp diş ipi kullanırsan ileride tekrar bu sorunla karşılaşmazsın. Geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ederim peki canım çok acır mı ben çok korkuyorum bayılıp kalırım diye

• Büyük ihtimal bir şekilde uyuştururlar. Dolayısıyla işlem esnasında canın yanmaz...

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...