BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Bir iş görüşmesi hazırlasanız, hangi adayı asistanınız olarak kabul ederdiniz?

Bembeyaz ve kusursuz dişlere sahip, güldüğünde içinizi ferahlatacak kişi X olsun.
Dişlerini fırçalamış, lekeli ve ağzı kokan, güldüğünde uzaklaşmak isteyeceğiniz kişi Y olsun.
Bu ikisi mülakatta sorduğunuz sorulara aynı cevapları verip aynı jest ve mimikleri kullansınlar.
Bir iş görüşmesi hazırlasanız, hangi adayı asistanınız olarak kabul ederdiniz ?Siz olsaydınız hangisini işe alırdınız?
Güncellemeler:
Elbette cevap belli. Hepiniz X i seçersiniz.
Ağız ve diş sağlığının önemini vurguladım. Karışıklık olmasın. :)

0|0
822

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bizim işte koku olmaması önemli, dış görünüşüne önem veren isinede önem verir. Tabiki beyaz dişli

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 21

• Saygılı , kendinden emin , fikrini çekinmeden söyleyen ve geleceğe dair hayalleri olan ancak mütevazi olan elbet.

0|0
    0|0
  • nıtelıklı ve tecrube shıbı bırını cınsıyet farketmez

1|0
    0|0
  • Dişleri düzgün ve bakımlı olanı seçerim. Çünkü bu bir artıdır.

1|0
    0|0
  • insan kaynaklrı bölümü şirketlerin en aptalca kararlar verdiği bölümdür. insanların bilgilerine göre değil de dış görünüşüne bakılıyor. Bakılsın ama ilk kriter bilgi olsun. Bilgi yoksa o işi nasıl yapacak? Ben bilgisine bakarım ve ona göre işe alırdım. Sonra şirketin kuralarından bahsederdim. Eğer dış görünüşü şirkete uygun değilse ona bu şekilde değilde şöyle veya insanlara şöyle davranmalısın derdim. Ama bilgisi yoksa dış görüşü manken gibi olsada o şirkette işe almazdım. Ülkemiz hep dışa bağımlılıktan yakınıyorlar. peki bunun nedeni ne biliyormusunuz? nedeni bilim ve teknoloji yok. ve buna tamamen dışa bağımlıyız. şirkete çalışan pek çok kişi bilgisiz, bilim ve teknolojiden haberi bile yok. Ama gel de gör adamların havasından geçemzsin. Konuştuğunda, ben entelektüel biriyim, ben 5 dil biliyorum, ben sosyal biriyim vs. ama onlar şunu bilmiyorlar ki, bilim bu tip gösterişlerle yapılamz. yapılması için bilgi gerekli.

0|0
    0|0
  • isini takip eden ve bir isi yarida birakmayacak ugrasacak cabalayacak insani secmeye özen gosteririm

0|0
    0|0
  • herkes x i seçer biraz saçmaladınmı sen bu soruyu sorarken anlamadım ama neyse. :))

0|0
    0|0
  • Dişlerini fırçalamış, lekeli ve ağzı kokan, güldüğünde uzaklaşmak isteyeceğiniz kişiyi

0|0
    0|0
  • E x tabikide

1|0
    0|0
  • O kadar kötüyse Y insanı kimse almaz işe.

1|0
    0|0
  • bu çok acımasız kıyaslama 😂

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    11

Kızlar Ne Diyor 7

• Tabiki de X i alirdim goruntusunden dolayi o kisi tertipli duzenlidir. lakin iş tecrubeye vb gelince Y yi alirdim.

1|0
    0|0
    • İkisi de aynı :)) Dişleri farklı bir tek :D

• Mutlaka farkli bir sey cikar konusma ozguven hareketler X i alirdim hersey kopya ise

• "Y kişi dişlerini fırçalamaya bile vakti olmayacak kadar çok çalışıyordur" diye düşünüp, bir çılgınlık yaparak Y kişiyi seçerdim. Saçmalamayı seviyorum zaten😅😅

1|1
    0|0
  • Çok zıt ve taraflı gibi ya bu soru cevap belli zaten

1|0
    0|0
  • Kendine olan saygısı görünüşünden belli olur kendine saygısı olan az hata yapar

0|0
    0|0
  • Disten once baska seylere bakarim açıkçası disini napayim

0|0
    0|0
  • İpana kullananı.

1|0
    0|0
  • tabiki de x

0|0
    0|0
Yükleniyor...