BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş temizletme işleminde neler oluyor?

Daha önce hiç yaptırmadım da bu ara yaptırmayı düşünüyorum

0|0
23

En İyi Erkek Görüşü

• Küçük bir ayna ile dişlerinizin içten alt bölümlerine bakın.. Diş taşı tartar varsa şayet bunları temizliyor dişçi.. Özellikle iki diş arasında oluşuyor bazen.. Ve güldüğünüzde diş üzerinde kahve ve çaydan lekelenme oluyor bunu polish yaparak çıkarıyor elindeki tazyikli su fışkırtan aletle.. Ayrıca size bunu öneriyorum ayda bir yapabilirsiniz.. çok fazla bastırarak uzun bir süre fırçalamayın sadece.. Eczaneden Baking Soda alın. Bu karbonat değildir asla ve karbonat suda çözülmediği için diş minenize zarar verir.. Ama bu eklediğim resimdekini yaparsanız çok çok etkili bir beyazlatma yapıyor...3 çay kaşığı baking soda ve 2 çay kaşığı limon suyu.. isterseniz kulak pamuğu ile ovun isterseniz bastırmadan diş fırçası ile aşağı ve yukarı sadece.. 1 dakika bekletip o şekilde sonra da üzerine iyi bir diş fırçalama diş macunu ile..

https://i.hizliresim.com/01jjR8.jpg

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 2

• Dis etlerine giriyor matkapla kaniyor ortalik viran oluyor birkac seans halinde canin aciyor ama guzel oluyor

1|0
    0|0
  • Çok kanıyormuş diye duydum annem yaptırmıştı

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Dönen bir aletle araları temizliyor sonra kanca gibi bir aleti var ya dişçilerin onla diş taşlarını temizliyor hiç acımıyor

1|0
    0|0
  • Tartarları falan temizliyolar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...