BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş beyazlatmak için dişçiye para vermek zorunda kalmayacağımız doğal yöntemler var mı?

Ünlülerin bembeyaz gülüşlerine çok özeniyorum. Bunun için dişçiye bir ton paya bayılacak durumda değilim. Bunun daha doğal, daha uygun, daha kalıcı yöntemleri yok mu?
Diş beyazlatmak için dişçiye para vermek zorunda kalmayacağımız doğal yöntemler var mı?

0|1
1216

En İyi Erkek Görüşü

• signal white now ile düzenli hergün 2 kere sabah aksam 4 er dakika fırcalayacaksın ayrıca her insanın diş renk kalitesi vardır bir yere kadar beyazlar o yüzden dişçilerde ışın tedavileri var... renk sınıfı diye bir kavram var kimileri beyaz dişli oluyo kimileri beyazın tonlarında olabiliyo ve sigarayı bırakcaksın o etki dişlere

0|0
    0|0
    • abi benim renk kalitem biraz düşük diye düşünüyorum bu signal white now'u 1 hafta boyunda her gün fırçalasam sonra duruma göre olmadı lazerle beyazlattırıcam lütfen yardım et abi ne yapayım

• teşekkürler diş macunu olarak signal white now mı önerirsin abi

• @ggae232 o veya sensodyne

En İyi Kız Görüşü

• Öncelikle, dişleri düzgün ve beyaz olan biri olarak konuşacağım ki bunu hava atma gibi bir amaçla söylemiyorum. Böyle dişler için ne yapabiliriz diye çok soru okudum. Herkes kafasına göre şeyler yazmış. Yok karbonat sürün, yok limonla sirkeyi karıştırıp fırçalayın vs. Denemediği şeyleri tavsiye eden çok fazla insan var o yüzden her duyduğunuza inanmayın.
    Çoğunun yaptığı yanlış, dişler daha beyaz olsun diye günde birkaç kez fırçalamak. Günde 3 kez fırçalamak yeterli. Fazla fırçalayınca daha beyaz olmuyor.
    Mutlaka diş ipi edin. Evde yoksa diş pastası edin. Bunları uygulayabilirsin.
    Asitli içecekler dişi sarartmaz ama yıpratır, pipetle içebilirsin.
    Kahve, çay tüketimini abartmayabilirsin sonra.
    Bunlar evde yapabileceğin şeyler.
    Bir de piyasada diş beyazlatıcı bantlar var, fiyatını tam bilmiyorum 50 tl falandı sanırım. Ama onu denemedim. O yüzden kullanıp kullanmamak sana kalmış

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 15

• Sakın karbonat denemeyin.. Doğal olarak muz kabuğu mesela!! Yiyin içini ve kabuğunu sürün dişlerinize..

5|0
    0|0
  • Vardır ancak o kadar etkili olacağını sanmıyorum. Karbonatlı suyla her gece ağzını çalkalamak, kalsiyumlu beslenmek, bol su içmek, beyazlatıcı diş macunu kullanmak işine yarayabilir belki.

@aygötüm çok daha iyi biliyordur.

0|0
    0|0
    • Dişe rengini içindeki dentin tabakasi verir. O yuzden disin disini ne yaparsak yapalim beyazlatamiyoruz. Bunlar gecici seyler. Kalici bisey icin lazerle 2 3 4 ton disin rengi acilir.

• Çilek ve karbonatın diş beyazlatmakta kullanıldığını duydum.

0|0
    1|0
  • Bilgin olursa bana da yardımcı olur musun gerçekten benimde ihtiyacım var

0|0
    0|0
  • Var fakat hepsi dişe zarar veriyor yazmasam daha iyi.

1|0
    0|0
  • Var tabi uranyum ic 😃😃

0|0
    1|0
  • var tabiki... bem beyaz diş yaparım ben :D

0|0
    0|0
  • Çilek ve karbonatı karıştır uygula %100 çözüm

0|0
    1|0
  • Var.

0|0
    0|0
  • bende merak ediyorum aslında

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    5

Kızlar Ne Diyor 11

• bembeyaz sekilde disci bile beyazlatamiyo o benbeyaz dislerde emin ol laminA veya zirkonyum kaplamadir. lamuna yaptir dislerine yani yaprak porselen :)

0|0
    0|0
  • Karbonat hassas dişleriniz varsa mahveder, karbonatı deneme, ama dişlerini çilekle fırçalayabilirsin veya muz kabuğunun iç kısmını dişlerine sürebilirsin

0|0
    0|0
  • Karbonat diyenleri kesinlikle dikkate alma. Dişine verebileceğin en büyük zararı verirsin.

2|0
    0|0
  • 1 çay kaşığı karbonat üzerine 3 damla limon suyu sıkıp karıştırın ve dizlerinize diş etine değdirmemeye çalışarak sürün. haftada 1 den fazla yapmayın.
    işe yarıyor!

0|0
    0|0
  • hakiki zeytin yagi onu pamuga sur.. dislerini ovala inanki sasiracaksin

0|0
    0|0
  • benim aarkin ablasi disci :D ben bedava yaptiriyorm

0|0
    0|0
  • bence diş macunun üstüne biraz tuz ekleyip dişinizi fırçalamaya başlayabilirsiniz

0|0
    0|0
  • dış tozu kullan 😂

0|0
    0|0
  • Çilekle beyazlatan vardı.

0|0
    0|0
  • 1 senedir signal white now kullanıom beyazlatmıo

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam