BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Ağız kokusu ve öpüşmek...

sevgilim çok tatlı biri hepte öpesim geliyor ama son bikaç haftadır nefesi hiçte hoş kokmamaya başladı artık canım öpmek bile istemiyor bunu ona söylesem nasıl alıngandır bilirim ima etsem bile alınır napcamı bilmiyorum fikri olan?

0|0
1111

En İyi Kız Görüşü

• Ağız kokusunun temel nedeni 1. Çürük dişler 2. Boğaz hastalığı 3. Mideden gelebilir bunları çözersen iyi olabilir olmadı naneli sakız falan al sen ağzına atınca kutudan onunda ağzına tık ilgileniyorsun zanneder alınmaz :) ya da çok kötü kokan bir yere git nefes kokusunu bile arayacağın seçim senindir.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Buluşmaya falan bu naneli sakızlarla git at bitane azına istermisinde ver çiğne çiğne sonrada sakızları degişin ;)

He derse neden bu ara hep sakızla dolaşıyorsun falan nefesim kokuyor rahatsız olmanı istemiyorumde

(Kızım sana diyorum gelinim sen anla)

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Bu gibi durumlarda sevgilini, bir diş hekime gitmesini tavsiye et, ya da vesile ol. Diş hekimi zaten koku problemini anlar ve eğer diş ve ağızdan kaynaklanıyorsa, tedavi etmeye çalışır. Hayır edemese bile, en azından uyarır. Bir dergide okumuştum, ne kadar işe yarar bilmiyorum. (Önceden diş hekimine bilgi verirsen daha iyi olur.)

0|2
    0|0
  • niye alınsın sağlık problemi olabilir söyle tabi.

midende bi sorun mu var de? neden falan der ya nefesin garip kokuyor bende de bi ara olmuştu falan deyip durumu kurtarabilrsin.

1|1
    0|0
  • geçici bişeydir belki ağzında yara falan vardır ne bilim :) allah kolaylık versin canım

0|1
    0|0
  • birlikte yemege gidip ikiniz ayni seyi ismarlayin, ozaman heralde kokular ayni olur :D

0|0
    0|0
  • şeker sakız falan taşı ona zorla verr hoşuma gidiyor dersin , pat diye adama agzin kokuyor denir mi :)

0|0
    0|0
  • sakız çözüm değil heran yanında bulunduramazsın ya sakız yokken öpüşmek isterse =) ıyyyy

0|1
    0|0
  • sağlık sorunu olabilir. anlatması zor, kolay gelsin:D

0|1
    0|0
  • Bakımsız demekki bırak çocuğu hemen bence :D

0|0
    1|0
  • Nane sakiz ver, yada dogrusunu söyle bence

0|1
    0|0
  • zavalıcık dişini fırçalamıyormu söyle fırçalasın.)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• sakız çiğnemek sana yakışıyor de sakız çiğnemesini sağla. yada bi an dişlerine bak ve sanki dişlerine önem vermiyorsun bu aralar hafif sararmaya başlamış gibi geldi bana de ve ardından tebessüm ederek bak ben dişleri dökülmüş sevgili istemem de :)

0|0
    0|0
  • dişlerin çürük olduğunda başkasının nefesinin nasıl koktuğundan bahset. kendi üstüne alınmaz ama kontrol etmeyide ihmal etmeyecektir diye düşünüyorum .

1|0
    0|0
  • Çaktırmadan güzel bir üslupla mentos yedirt.

0|0
    0|0
  • bence söyle

0|0
    0|0
  • Öpüşmeden önce mentos ikram et

0|0
    0|0
  • eminmisin sewgilin olduguna sen

0|0
    0|0
  • öpmeye yaklaştığı zaman naneli sakız ver önce

0|0
    1|0
  • Ben olsam öpemem vallahi :/

0|0
    0|0
  • sakız bulundur yanında

0|0
    0|0
  • milllet bulsa bokunu yiyecek sen nediyon yaw:)

2|0
    0|0
Yükleniyor...