BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dişleri beyazlatmak için en iyi diş macunu markası hangisidir?

Dişleri beyazlatmak için en iyi diş macunu markası hangisidir yardımcı olur musunuz ?

0|0
96104

En İyi Erkek Görüşü

• kardes düzenli olarak fırcalıyorsan beyazlamıyorsa o senin kemik rengin malsef oyle yaşamya devam edeceksin ama signal white now diye bir macun var bir dene bakalım karbnat falan deneme diş minesini yıpratıyor

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Diş macunu olarak signal white now diyorum. harbiden white now şaka filan değil.
    Ayrıca muzu da lapa haline getirip macun olarak kullanabilirsin oda işe yarar..

0|2
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

95103
  • Listerin gargara da kullan ama unutma dişin kendi rengi beyaz deildir sarı tonlarıdır en acıgını beyaz die kandırıolar

0|0
    0|0
    • Ya benimkiler sonradan sarardı malesef. kahve yüzünden oldu sanırsam.

• Yav cok sararma ayrı, dişcide beyazlarıp daha dikatli olabilrisn dediğim gibi tam beyazlık bekleme

• Dişlerinin doğal rengidir belki.
    Beyazlatacağım diye paralama kendini.
    İpana kullanabilirsin.

1|0
    0|0
    • Ama rahatsız oluyorum renginden, teşekkür ederim önerin içinde

• @Tima312 splat hangisi tam detay veririmisin baya cesidi var

• düzenli fırçaladıktan sonra marka önemli dğeil diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Diş macunu disinin kendi orjinal rengini ortaya çıkarır her insanın dişi beyaz değildir. Misvak çiğne beyazlatır.

0|0
    0|0
  • benim bildiğim her insanın kemik rengi beyaz olmuyor o yüzden ne kadar fırçalasan da beyazlamaz daha beyaz istiyorsan dişçiye danış

0|0
    0|0
  • sirkeyle gargara yapmanı tavsiye ederim ciddi beyazlatıyo ama fazla acıı :) ama ciddi işe yarıyo

0|0
    0|0
  • kemik rengin öyle herkesın kemıkleri kar beyazı değildir o yuzden ne akdr fırcalasanda gecmezz doktordlarda aynısını dıyor

0|0
    0|0
  • Dis ipini ihmal etme kahve yi azalt cayi cok acik ic ipana 3 boyutlu beyazlik kullan birde cilek ve beyaz peynir cok iyi beyazlatmaya

0|0
    0|0
  • hep fırçalasanda diş rengi olayı var.Onun için dişçi.

Bide duyduklarım var muz kabugunun tersi ile ovuşturmak.

0|1
    0|0
  • dişleri temizlettir ve rengini açtır..500 liraya biter bu iş..

0|0
    0|0
  • Şekerli yiyecekler ve içecekler tüketince ya ağzını çalkala ya da mutlaka dişini fırçala,bol bol su iç dişlerini daire çember çizerek fırçala.

1|0
    0|0
  • Ben Signal white now kullanıyorum ilk fırçalamada beyazlatıyor bir dene istersen.

0|1
    0|0
    • Onu kullaniyorum kullandiktan 1 2 saat sonra gene eski haline donuyor bir etksini gormedim kalici olarak

• Signal White Now ürünleri için yaptığınız güzel yoruma çok sevindik, ilginiz için teşekkür ederiz! Her şey #1GülüşüneBakar

• @ronaldo79 ilginiz için çok teşekkür ederiz! Signal White Now ürünleri, aşındırmayan benzersiz Blue Light teknolojisi sayesinde anında daha beyaz dişlere sahip olmanıza yardımcı olur. Düzenli kullanımda ise lekeleri günden güne yok eder. Her şey #1gülüşünebakar

• tuz kobonat ve birazda diş macunu az karıştır diş fırçasına sür sonra bastıra bastıra fırçala =)

1|0
    0|0
  • yavrucum diş rengin kemik rengiyse hiçbişey işe yaramaz :/ doktora gideceksin

1|0
    1|0
  • Her dişlerini fırçaladıktan sonra karbonatlı suyla gargara yap.

0|1
    0|0
  • Karbonaat tuz diş macunu vs hepsiini kullan :D ıııy

0|1
    0|0
  • dişçi benimde korkum ama karbonat ve limon suyu karışımı macun şeklinde yaptığında fayda sağlar

0|1
    0|0
  • hepsinin üzerinde "beyazlatıcı" yazıyor. günde 3 kere fırçalıyorum, tık yok...

0|1
    0|0
    • Aynen kardesim ben 18 yasindayim. Bundan 2 sene once bembeyaz dislerim vardi. Simdi malesef dis bakimimi biraz aksatmaya basladim. Ya tam 1 bucuk ay oldu gunde 3 defa fircaliyorum yemin %01 bile beyazlama yok. ;(

• karbonat dök fırçaya fırçala bembeyaz olur ama sürekli yapma oda dişi çiziyor

0|1
    0|0
  • diş taşı temizliği yaptıracaksın ama eğer bakımını daha çok arttırmazsan eskisinden de kötü durumda kalır

0|0
    0|0
  • Kabartma tozunu ilk kez duydum tarçın limon karbonat biliyodum :D

0|0
    0|0
  • Cok ciddiyim.
    Muz kabugundan iyi beyazlatici gormedim hayatimda

0|0
    0|0
  • diş hekimine başvur yoksa dişlerine ve diş etlerine zarar verirsin

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • vallah günde 3 kere dis fircaliyorsan inan bana hangi dis macunu olursa olsun dislerin beyaz oluyor :)))

0|0
    0|0
  • Valla ben en kötüsünü kullansam bile beyaz.
    Ama şu var öyle iyi olanlar mineye zarar veriyor

1|0
    0|0
  • Ipana 3 boyutlu beyazlik gunde 2kere fircaliyorum 3. gunde gozle gorulur fark olusuyor.

1|0
    0|0
  • Bİliemiyorum elbet fırçalamadığın gün olmuştur kardeşim :)

0|1
    0|0
    • fırçalıyor ama kaç dk fırçalıyor?

• 2 daikakya yakın fırcalamadığım gun oldu tabi olmazmı ama genelde hergun fırcalarım

• hiç bir şey kullanma düzenli fırçala. Tavsiye edilen ürünler dişine zarar verecektir.

0|0
    0|0
  • duzenli fircalamak. kullanilan fircanin 3 ayda 1 degitirimesi ve bleaching.

0|0
    0|0
  • eski bir yöntemdir ama toz karbonat ile temizlemeyi dene

0|1
    0|0
    • denedim ama oda ağrı yapıyor dişte

• ama arkadasım sende, hem şöför arkası olsun, hem pencere kenarı olsun hemde ucuz olsun istiyorsun:)

• ucuz olmasın ya önemli değil önemli olan ağrısı olmasın dişçi olmasın :D

• sigara+alkol+çay çok içerim misvak kullanıyorum dişerim beyaz ve sağlıklı fırçalamam.

1|0
    0|0
  • diş macunları beyaztlatmada pek bir işe yapamaz ama sen opelacense dene

0|0
    0|0
  • Sensodyne hiç bi işe yaramıyo bana kalırsa Colgate.

0|1
    0|0
  • kabartma tozuna limon sık öyle fırçala bide :D internette görmüştüm

0|0
    0|0
  • diş macunlarına inanmıyorum dogal yöntemler dene karbonat gibi

0|0
    0|1
  • diş macununa karbonat ekle öyle fırcala bir kaç fırçalamadan sonra bembeyaz olur

0|0
    0|0
  • Sıkı dur sana en etkili ve ucuz yolunu söylüyorum MİSVAK düzenli olarak kullan farkı göreceksin

0|0
    0|0
  • dişlerinin fotosunu gönder bide görelim öyle yorum yapalım

0|0
    0|0
  • fırcala yeter :D ya da disciye git onlar zımparalar

0|0
    0|0
  • diş hekimine başvur yoksa dişlerine ve diş etlerini asındırır fecı zararlar verırsın

0|0
    0|0
  • diş macunu üzerine biraz tuz at tuz beyazlatır karbonatta iyi gelir diye biliyorum.

0|0
    0|1
  • Diş temizletmek zor bişey değil ki kardeşim,doktor sadece dişlerini fırçalıyo git sen git

0|0
    0|0
    • toto yemiyo kardeşim iyi anılarım yok dişçide kalbim sıkışıyo dişçinin kapısına gidince

• ozonu kulak cpüne batır az diş eti ve dudana dedirmeden sür hemen hemende yıka cok etkili olr

0|0
    0|0
  • Beyazlıktan önce sağlığına dikkat edeydin iyiydi.Sağlığından olma sonra :(

0|0
    0|0
  • sensodyn

başka söze gerek yok

sayın mod konuyu kapatalım

0|0
    0|0
  • korbonatlı diş macunlarının beyazlattığını diş hekimi bi arkadaşım söylemişti tabi belli bir miktar

0|0
    0|0
  • sensodyne,misvak,paradontax,diş ipi,gargara bunlar..

0|0
    0|0
  • signal sensitive expert gri kutu pembe signal yazılı mutlaka dene

0|0
    0|0
  • signal white now cidden iyi ya bende inanmamstm ama bi süre kullan bak

0|0
    0|0
  • hepsi ayni onlarin sadece tadi ve ambalajlari farkli

0|0
    0|1
  • hiç uğraşma diş doktoru 1 saatte bembeyaz dişler yapıyormuş