BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

20lik diş problemi nasıl geçer?

20 lik dişimi aldirdim 1.5 ay once. fakat agzımın ici bos gibi ona hala alisamadm arkdslr. sanki baskasnn agzi gbi hsediorm. ve yanagm sis gbo hssediorm ici. gcermi bu sislik hissi

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

• Merhaba, 20'lik dişler alındıktan sonra çekim yerinin boşluğunun dolması bazen 3-4 ayı geçebiliyor, sertlik şişlik ise oluşan bir enfeksiyondan kalmış olabilir muhtemelen o da iyileşecektir ama yine de yüz bölgesinde oluşan şişlikler ihmal edilmemelidir, en azından işlem yapan doktorunuza tekrar göstermenizi tavsiye ederim, geçmiş olsun.

0|0
    0|0
    • Enfeksyon yok ddi doktr. hatta bn onlem niyetine bir kutu fzla ictm. agri sizi yok. ama sertmi sismi anlamdm var bise.

• Normal şartlarda evet ama görüp muayene etmeden net bir yorum yapmamız doğru olmaz, doktorunuz sıkıntı olmaz dediği için geçeceğine yorabiliriz fakart bir süre daha değişiklik olmazsa tekrar gösterebilirsiniz, geçmiş olsun.

• Tm cok sagolun. s

En İyi Kız Görüşü

• Benimde 4 gomuk var subatta aldiricam :/ zamanla gecer sanirim..

0|0
    0|0
    • Hepsnimi aldrcksn

• Agri yok pek fazla dis yapima zarar vermesin diye cekiliyor birde cikma ihtimali yok bir omur gomuk durmasndansa cekilmesi daha mantikli

• Bnde cenem kitlenmesn die cektrdm doktr ole dmisti. ama dgelri klsn cektrmicm

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Şu an benim de en arakda 20 lik diş etin altına kaçıyor. iltihap yapmış. iltihap geçince almayı düşünüyorum o dişi. Aldırmayımı? Nsaıl bir durumdu?

0|0
    0|0
    • Alirlen bisi hssetmiosm m etme.

• Aldirmazsan kendine zarar vermis olursun ve iltihap icin doktora gittin mi yani o kendi kendine geçmez bir ilac vermesi lazim

• evet gittim. ilk defa başıma gelyor böle bişey. İlaç verdi. Aldırıcam yoksa bu acı bir daha çekilmez allah korusun allah tümhastalara şifa versin

• İnsanin dişini kaybetmesi tipki sevgidigini kaybetmesine benzer acisini ilk gün cekersin yokluğunu bir ömür. Geçer yani acisi merak etme

0|0
    0|0
    • Acimioki. bosluk hssi gecmio. bise yanagm tas gbi hissi var

• Yemiorm ztn scak suyla ykiorm bide gcsn diye

• Tuzda kaç içine gargara yap bir çok kez su da çok sicak olmamasina dikkat et

• çok çektirdi mi sana?

0|0
    0|0
    • Hayir. salakll bnde cenen kitlenir belki aldrmzsn dedi bnde tirstim aldrdm.

• 20liğin ruhu hala oralarda biyerlerde uuuuu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gomulumuydu aldirdiginda yoksa cikmis miydi?

0|0
    0|0
    • Yari gomuk yarisi dsardydi

• Sslign gctmi pki canım snn. d

• 3 gun icinde gecti

Yükleniyor...