BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Yaz makyajının olmazsa olmazı sence hangisi?

Hepimiz yazın ışıl ışıl parlamak, yazın enerjisini sonuna kadar yansıtmak istiyoruz. Senin yaz makyajının olmazsa olmazı hangisi hemen seç; dayanılmaz yaz makyajının sırrını kap! Yorum ve görüşlerinle, yazın enerjisiyle gülümseyen kızlara katılmayı da unutma.
  • Yaz makyajının olmazsa olmazı sence hangisi?Ten rengimin çekiciliğini ikiye katlayacak bronz allık
    A seç
  • Yaz makyajının olmazsa olmazı sence hangisi?Yaz canlılığını yansıtacak turuncu, fuşya gibi canlı renklerde rujlar
    B seç
  • Yaz makyajının olmazsa olmazı sence hangisi?Elmacık kemiklerimi belirginleştiren ve ışıltımı katlayan aydınlatıcı
    C seç
  • Yaz makyajının olmazsa olmazı sence hangisi?Bakışlarımın derinliğini plajda da artıran suya dayanıklı maskara
    D seç
  • Yaz makyajının olmazsa olmazı sence hangisi?Enerjik görünümü destekleyen açık renk farlar
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

12|12
393268

En İyi Kız Görüşleri

• Genelde suya dayanıklı maskarayı tercih ediyorum. Ancak yazın en doğal makyaj gülümsemedir. Bunun için ise dişlerin parlaması lazım. :) Bu yüzden bakımlarımı ihmal etmiyorum. Bir de yazın dışarı çıkacaksam kırmızı ruj tercih ediyorum, bembeyaz dişler ile harika duruyor.

5|3
    5|4
  • Signal white now glossy shine kullaniyörum sonuc 👌

1|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Dişler kişinin aynasıdır. Karşındakini dişlerinden tanıyabilirsin.

2|1
    1|0
  • dişler çok çook önemli beyazlık ve diş yapısı

0|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 391

• Kışın bile bir ruj bir rimelden fazla bir şey süremezken bu sıcakta öldürseler makyaj yapmam :((

2|2
    0|1
  • Dişler önemli gülümsemede.

8|3
    2|6
  • Yaz makyajında en çok maskaraya önem veriyorum. Kirpikler uzun görünse yeter.

0|0
    0|1
  • Goz kalemi

0|1
    0|1
  • Yazin makyajmi yapilir ya bazi kizlar var avatar gibi geziyor boylari akmis sicakta ateşe tutulan dondurma gibi eriyo o makyaj hayla direniyolar gitmicek gitmicek diye yapmayin artik o suratiniz bir nefes alsin kisin yapin makyajinizi 😅😅

0|0
    0|0
  • ruj bence sadece. bu sıcaklarda fondöten bile sürülmüyor. denize girsen terlesen maskaran akıyor veya terini denize girdiğinde yüzüne gelen suyu temizlerken istemeden de olsa maskaranı bulaştırabiliyorsun. yüzümde sivilce olmasa hiç uğraşmam makyajla şu sıcaklarda

0|0
    0|0
  • Açık tenli olduğum için bronzer kullanamıyorum. Aydınlatıcı kullanıyorum gerçektende yüzü daha fresh gösteriyor. Far kullanamıyorum öyle bir yeteneğim yok. Maskara ve eyeliner her zaman tercihim. Rujlara gelince daha pembemsi açık rujlar kullanıyorum daha naturel. Cok göze batan ruj sevmiyorum.

0|0
    0|0
  • Canli renk rujun yakistigi kadin var mi ya ben hep mat ve cok canli olmayan ruj kullaniyprum. Canli renkler hic gitmiyo bana. Oyle kadinlar varsa ne yapsalar yakisir herhalde 😂

0|0
    0|0
  • Zaten yazın tatilde falan bir şekilde bronzlaşıyoruz o bronz yüze aydınlatıcı ışıltı çok daha hoş Duruyo özellikle elmacık kemiklerine ve burun ucuna hafif Başka bişey yapmaya gerek kalmıyo 😍

0|0
    0|0
  • En iyisi dayanıklı canli renkli bir ruj ve oje
    Farlar genelde sicaktan akip göze geliyor
    Fondoten, allık vs de yüzümü yikamak istesem sicaktan bunalirken yikayamam çünkü akarlar

0|0
    0|0
  • Yazın fazla makyaj yapmayı sevmiyorum sıcaktan dolayı. Aydınlık görünümü veren makyajları tercih ediyorum. Güzel rujlara da hayır demem doğrusu. Ama en önemlisi dişlerimin beyazlığı. Beyaz gözükmüyorsa içim rahat etmez. :)

0|0
    0|0
  • Ten rengi ve hafif bronz yazın vazgeçilmezliği bronzluk bronz olmak için boşuna güneş altına yatmayın :) Makyajla tamam

0|0
    0|0
  • Yazın aydınlatıcı kullanırım. Bir de hafif bir ruj ve allık tamamdır. Ama en önemlisi beyaz dişler. :) Bembeyaz dişlerin varsa makyaja gerek yok demektir.

0|0
    0|0
  • Ya ruju sectim fakat yazın makyaj yapmayı hiç sevmiyor hatta mumkunse hiç yapmamaya çalışıyorum çünkü yaptiktan sonra terledigimde yüzüm erimiş dondurmaya benziyor.

0|0
    0|0
  • Suya dayanıklı rimeller 😂
    Gerçi onları çıkarmakta ayrı dert ama denize girince akmaması güzel oluyor

0|1
    0|0
  • Yazın makyaj yapmam yüzüm terliyor çamur gibi olur yüzüm

1|0
    0|0
  • Kaliteli bir fondöten
    Nedeni:
    Terlediginde veya zaman geçtikçe yok oluyor yüzün boncuk boncuk oluyor.

Bir de eyeliner tabii ki akmayanından:
    Çünkü sürekli dağılıyor ve gözümün altına akıyor rakçılara benziyom valla ha ben ha avril laigne

0|0
    0|0
  • Yazın makyaj yapmak işkence olduğu için, güneş kremi olsa gerek.

0|0
    0|0
  • seyyy bence bakislari on planacikarticak seyler seviyorum ama sadece ozel gunlerde ay benmakyaji cok seviyorum 35 twn sonra bol bol yapicM😂

0|0
    0|0
  • Türkan Şoray hayranı biri olarak yaz kış fark etmez rimel ve siyah göz kalemi

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    371

Erkekler Ne Diyor 266

• Yüzü yıkamak 😂😂😂

3|0
    0|0
  • İnce dişli tarağım. :)

0|1
    0|0
  • Enerjik görünümü destekleyen açık renk farlar

1|1
    0|0
  • Güzel yani doğal güzelliği olan kadın azıcık makyaj yapsın mükemmel oluyor kıvamı kaçırınca çorba gibi surat oluyor afedersiniz.
    O yüzden her kadın abartısız doğru renk tercihi yapmalı..
    Ben beyaz tenli kadın sevdiğim için onlara her renk gidiyor

1|0
    0|0
  • Bu soru aylardır var mı?
    Rüyama girdi de cidden, o yüzden soruyorum anamdan babamdan çok görüyorum be. :D
    Yaz makyajının olmazsa olmazı bembeyaz ışıltılı bir gülüştür, bence bir diş macunu hediye edin. ;P

0|0
    0|0
  • Hiç olmayanı olmalı, böylece gerçekliğin kendisini görmüş olurum, bir mücella'dan önce ve bir aldatıcı görünüş karşıtı olarak.

0|0
    0|0
  • Dünyada fondöten kadar iğrenç, yalancı, aldatıcı, zararlı, itici, hijyensiz, bir şey tanımam. bacım kadın yoktur, fondöten kadarda canısı yoktur. :)

0|0
    0|0
    • Böyle bir şey olamaz küfür yazdım onu bacım ve canısı olarak çevirmiş!! isyan ediyorum ve bir daha yazıyorum!!! MrStarkk 2 Xper Yaş: 28 eig 15%

Dünyada fondöten kadar iğrenç, yalancı, aldatıcı, zararlı, itici, hijyensiz, bir şey tanımam. (ORUSPU) :) kadın yoktur, fondöten kadarda (ORUSPUSU) yoktur.

• Biz doğal seviyoruz ve keşke seçeneklerden biri doğal olduğu gibi de olsaydı.

0|0
    0|0
  • Bir kadında olmazsa olmazlardan biri maskaradır. Bakışı bambaşka değiştiriyor. Bir kadına ilk dikkat gözlerden başlar, sonra #1GülüşüneBakar! ❤️

0|0
    0|0
  • denize girip çıktıktan sonra ağzı gözü boya içinde olmayan kızları görmek istiyorum :)

0|1
    0|0
  • .

Sadece yazın değil,

Kışında hafif makyaj,

Her zaman en iyisi.

.

1|0
    0|0
  • Çünkü kadının gözleri güzelse, bakışları seni başka bir dünyaya götürüyorsa, olay tamam gibi birşey bence.

1|0
    0|0
  • Abartılı makyaj yapmamak bence, yaz günü sıcak havada bir de üstüne terlediğin zaman kalıp gibi dökülür 😀

0|0
    0|0
  • Ben yazın çok makyajı sevmiyorum kadınlarda ama rujlar güzel oluyor, dişleri de güzelse vurguluyor onu, mis. :)

0|0
    0|0
  • Iyi çekilmiş bir eyeliner gibisi yok. Yaz kış favorim.

0|0
    0|0
  • En iyisi aloevera ve nane özlü yoğurt maskesi. Hiç bir şeye değişmem.

0|0
    0|0
  • Ten rengimin çekiciliğini ikiye katlayacak bronz allık.

0|0
    0|0
  • Kapatıcı, o varsa tüm kadınlar harika onu silince ne olduğunu anlamıyorsun :D adamlar nasıl birşey yapmış arkadaş gerçekten ört bas ediyor herşeyi

0|0
    0|0
  • hafif olmalı en temeli bu boya küpüne dalıp çıkmanın anlamı yok

0|0
    0|0
  • Gerçek olarak şunu söylemeliyim ki;Makyajlı kadınları her zaman beğenmişimdir.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    246
Yükleniyor...