BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Kaç dişinizde dolgu var?

Kaç dişinizde dolgu var?
Kaç dişinizde dolgu var?#Mireya #DişDolgu #AğızDişBakımı

0|2
4845

En İyi Erkek Görüşleri

• 2 dişimde var. Geçen senelerde kırılmıştı dürüm yerken 😅 Bu sefer sağlam

0|0
    0|0
  • Hayatimda hic agiz ve diz problemi yaşamadım. Kaya gibiyim 😂

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşleri

• 1 o da önde. Dişlerim ufaklıktan beri sorunluydu ve ön taraf yamuktu. En sonunda dayanamayıp bişey oldu. Tam olarak çözemedim. Çok çirkindi. Dişçiye gidip hem tel olmadan yamukluk düzeldi. Hem de dişlerim çok güzel duruyor. Size bir şey diyeyim hazır konusu açılmışken. Kimsenin dişi ile dalga geçmeyin. Herhangi bir sorunu olduğu için yaptıramıyor olabilir. ya da parasal yönden iyi olmayabilir. Ben ufakken arkadaşlarımın sürekli dişlerimin yamukluğu yüzünden dalga konusu oldum. Bana demediklerini bırakmamışlardı. Bu yüzden şu 21 yaşıma kadar hep içime attım. Dişlerimi yaptırdıktan sonra kimse inanmayabilir ama doktor odasından çıktığımda bir koltuk vardı. Oturup hüngür hüngür ağladım. O kadar kötü hissettiriyor ki sizin dalga konusu yaptığınız bazı şeyler. Sakın kimsenin kusuru ile dalga geçmeyin.

2|0
    0|0
    • Telsiz nasil duzeltildi?

• Bir diş yüzünden bütün dişlerim yamuk duruyormuş. O dişimi ufalttılar. Yani törpülediler bir nevi, ardından oyun hamuru gibi bir şey kullanıyorlar o şekil alıp kuruyor. Onu dişime bastırıp şekil aldı. O şekile göre dışarıda diş yaptırdılar bana. Bir nevi dolguya benziyor. Ama dolgu gibi 5 6 yıllık sürmüyor en az 30 40 yıllık sürüyor ömrü çok iyi bakılırsa. Dişime önceden takma diş taktılar diş etim düzelsin diye. 1 hafta sonra da kalıcı olarak bir şeyle yaptırdılar. Sabitlediler. Çok zor gibi gözüküyor ama hiç zor değil. Diş çekimi, dolgusu daha zor gelmişti bana.

• Hayatım boyunca dişçiye gitmedim hiç çürüğüm dolgum ya da herhangi başka bir sorunun yok nadiren 20 ilk diş ağrısı çekiyorum geçiyor oda😂

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 43

Kızlar Ne Diyor 46

Yükleniyor...