BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?

Tatilde bembeyaz dişler ve dayanılmaz gülüşler için diş fırçamızı yanımızdan ayırmıyoruz! Peki, tatile giderken yanına alacağın diş fırçasının olmazsa olmazı hangisi? Sana en uygun şıkkı seç; yorum ve görüşlerinle tatilde de gülüşüyle ışıldamaya devam eden KScanlar’a katıl!
  • Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?Koruma başlıklarıyla hayatımı kolaylaştırmalı; tatil moduma uymalı
    A seç
  • Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?İkili olmasına rağmen birini kullansam da biri kapalı kalmalı; diş fırçasız kaldım paniği yaşatmamalı
    B seç
  • Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?Eksiksiz ve mükemmel performansıyla tatilde de diş temizliğimi aksatmamalı
    C seç
  • Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?Her zamanki gibi bembeyaz gülüşümle ışıldamama yardımcı olmalı!
    D seç
  • Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?Hem taşıma kolaylığı hem performans olarak beni mutlu etmeli!
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

6|6
255324

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 255

Erkekler Ne Diyor 324

• kekeske hepsi diyede bir seçenek olsaydı seçeneklerin hepsi olmazsa olmaz arasında:)))))

0|0
    0|0
  • E şıkkı, signal white now kullandığım bir ürün ve çok memnunum. 😁

0|0
    0|0
  • Ergonik olmali , firca kismi abartili olmamali , disin arka yuzeyine ulasabilecek kadar uyugun buyukkukte olmali, kil uclari iyi yuvarlannali

0|0
    0|0
    • Signal Vertical Expert Double ile diş fırçalamak çok kolay 😊 Vertical Expert, 80 derecelik fırça kıllarıyla dikey fırçalama hareketini kolaylaştırır.

• Gülüşüm daima bembayaz Olsun daha iyi ve tertemiz :(

0|0
    0|0
  • Ellerine sağlık güzel olmuş ben köye gittiğim zaman diş fırçamı unuttupum için şimdi 2 tane dişimde çürük var

0|0
    0|0
  • signal benim gülüşüm nasıl

0|0
    0|0
  • Dişler en önemli şey insan da ilk görüntü o yüzden iyi olması şart beyaz daha da beyaz

0|0
    0|0
  • Hic dusunmedim boyle bir sey ag. Cantaya atiyom gidiyo dkxhd

0|0
    0|0
  • diş fırçalamıyorum diyenler çıkacak abi hahahaha hangi fırça türü ne ki...

0|0
    0|0
  • Soruya gel ya Öncelikle tatile götüreceğin diş fırcasının özel güçleri olmalı Ellerini kullanmadan kendi kendine fırcalamalı

0|0
    0|0
  • Seyahat için küçük dis macunu ve bıcak gibi kapanan bir diş fırcası var paket halinde ondan alırım cok kullanıslı bisey

0|0
    1|0
  • Diş temizliği jkadar diş fırçasının temizliği de önemlidir

0|0
    0|0
  • Benim için herzaman en önemlisi dislerde beyazliktir. Ondan dolayı herzaman #1GülüşüneBakar 🐍 teşekkürler @Signal

0|0
    0|0
    • Merhaba, size tek fırçalamada anında beyazlık sağlayan Signal White Now Gold’u öneriyoruz. Signal White Now, içerisinde bulunan Signal’e özel Mavi Işık Teknolojisi ile dişlerinizi optik olarak beyazlatırken diş minenizi aşındırmaz 😊 Ayrıca düzenli kullanımda lekeleri günden güne yok eder.

• muhafaza etme, taşıma konularında sıkıntı oluyor genelde

1|0
    0|0
  • kamp ortamı abı korumalı kapaklı bısey olmalı dıs temızlıcez derken mıkrop kapmayalım

0|0
    0|0
  • Tatile gitmiyorum ama gitmiş olsaydım koruma başlıklı olan fırçaları tercih ederdim

0|0
    0|0
  • Biz genel de turizm beldelerine işci olarak giderken pek seçim aramayız tatil diyorsanız onlar bizim için hayal

0|0
    0|0
  • Her anlamda beni mutlu etsin ve disim temiz olsun 😄

0|0
    0|0
  • Taşıma kolaylığı çok önemli, katlanan modelleri tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • Aman unutmayayım da giderken, gerisi önemli değil 😉😊

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    284
Yükleniyor...