BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?

Tatilde bembeyaz dişler ve dayanılmaz gülüşler için diş fırçamızı yanımızdan ayırmıyoruz! Peki, tatile giderken yanına alacağın diş fırçasının olmazsa olmazı hangisi? Sana en uygun şıkkı seç; yorum ve görüşlerinle tatilde de gülüşüyle ışıldamaya devam eden KScanlar’a katıl!
  • Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?Koruma başlıklarıyla hayatımı kolaylaştırmalı; tatil moduma uymalı
    A seç
  • Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?İkili olmasına rağmen birini kullansam da biri kapalı kalmalı; diş fırçasız kaldım paniği yaşatmamalı
    B seç
  • Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?Eksiksiz ve mükemmel performansıyla tatilde de diş temizliğimi aksatmamalı
    C seç
  • Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?Her zamanki gibi bembeyaz gülüşümle ışıldamama yardımcı olmalı!
    D seç
  • Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?Hem taşıma kolaylığı hem performans olarak beni mutlu etmeli!
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

6|6
255325

En İyi Erkek Görüşleri

• Kamp tarzı fırçalar var onlar iyidir korumalı kullanışlı ve taşıması rahat

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 255

Erkekler Ne Diyor 323

• Seyahat için küçük dis macunu ve bıcak gibi kapanan bir diş fırcası var paket halinde ondan alırım cok kullanıslı bisey

0|0
    1|0
  • Diş temizliği jkadar diş fırçasının temizliği de önemlidir

0|0
    0|0
  • Benim için herzaman en önemlisi dislerde beyazliktir. Ondan dolayı herzaman #1GülüşüneBakar 🐍 teşekkürler @Signal

0|0
    0|0
    • Merhaba, size tek fırçalamada anında beyazlık sağlayan Signal White Now Gold’u öneriyoruz. Signal White Now, içerisinde bulunan Signal’e özel Mavi Işık Teknolojisi ile dişlerinizi optik olarak beyazlatırken diş minenizi aşındırmaz 😊 Ayrıca düzenli kullanımda lekeleri günden güne yok eder.

• Evdeki diş fırçamdan farklı olmamalı performans olarak. Yoksa gereksiz ağırlıktan başka bir şey değil.

0|0
    0|0
    • Signal Vertical Expert Double ile diş fırçalamak çok kolay 😊 Vertical Expert, 80 derecelik fırça kıllarıyla dikey fırçalama hareketini kolaylaştırır.

• muhafaza etme, taşıma konularında sıkıntı oluyor genelde

1|0
    0|0
  • kamp ortamı abı korumalı kapaklı bısey olmalı dıs temızlıcez derken mıkrop kapmayalım

0|0
    0|0
  • Eskiden katlanır seyahat diş fırçası götürüyordum artık evdekini götürüyorum.

0|0
    0|0
  • Tatile gitmiyorum ama gitmiş olsaydım koruma başlıklı olan fırçaları tercih ederdim

0|0
    0|0
  • Biz genel de turizm beldelerine işci olarak giderken pek seçim aramayız tatil diyorsanız onlar bizim için hayal

0|0
    0|0
  • Her anlamda beni mutlu etsin ve disim temiz olsun 😄

0|0
    0|0
  • Taşıma kolaylığı çok önemli, katlanan modelleri tercih ediyorum.

0|0
    0|0
  • Aman unutmayayım da giderken, gerisi önemli değil 😉😊

0|0
    0|0
  • tatile gittiğim yerde market yokmuymuş niye yanıma alıyorum

0|0
    0|0
  • Taşıma kolaylığı ve koruma başlığı önemli. Bavulun içinde temiz kalmasını isterim daima :)

0|0
    0|0
    • Signal Vertical Expert Double ile diş fırçalamak çok kolay 😊 Vertical Expert, 80 derecelik fırça kıllarıyla dikey fırçalama hareketini kolaylaştırır.

• fırçanın dişleri temizleyecek kılları ve tutabileceğim bir sapı olmalı

0|0
    0|0
    • Signal Vertical Expert Double ile diş fırçalamak çok kolay Vertical Expert, 80 derecelik fırça kıllarıyla dikey fırçalama hareketini kolaylaştırır.

• görsel var mı?
      ne tarafa doğru 80 derece onu anlamadım

• yani çok da önemli değil herzamankini alırım tabi portable olursa daha iyi

0|0
    0|0
  • A şıkkı o kadar uğraşmaya gerek yok. bir kapak tak yeterli.

1|0
    0|0
  • Koruma başlıklarıyla hayatımı kolaylaştırmalı; tatil moduma uymalı

1|0
    0|0
  • olmazsa olmazıdır dış fırçası
    özel bir niteliği olmasına gerek yok

0|0
    0|0
  • Diş fırçası olarak Oral-b, diş macunu olarak signal white now en iyisi ! #1GüşüneBakar

0|0
    0|0
  • Eksiksiz ve mükemmel performansıyla tatilde de diş temizliğimi aksatmamalı

0|0
    0|0
  • Diş önemli ne kadar geç anlasana önemini artık özen gösteriyorum

0|0
    0|0
  • güze sağlıklı gülüşler bakımlı ve fırçalamakla geçer

0|0
    0|0
  • Eşsiz bir ferahlıya sahip ultra beyazlık sağlıklı korumalı

0|0
    0|0
  • kişiyi motive eden diş olduğuna göre beyaz olması da önemli

0|0
    0|0
  • Disi fircalamaya yarayan bir firca olmasi yeterli 😂

0|0
    0|0
  • Ağız ve Diş sağlığı önemli en iyi fırça almaya çalışırım bir fırça macun bir sigara. Patası

0|0
    0|0
  • Daha pratik ve kullanışlı olmasından dolayı tercih ederim

0|0
    0|0
  • pratik ufak seyehat dış fırçaları var onlardan olmalı

0|0
    0|0
  • çanta valiz gibi bir sürü yere girip çıkacak şapka şart :)

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    263

Benzer Benceler

Yükleniyor...