BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?

Tatilde bembeyaz dişler ve dayanılmaz gülüşler için diş fırçamızı yanımızdan ayırmıyoruz! Peki, tatile giderken yanına alacağın diş fırçasının olmazsa olmazı hangisi? Sana en uygun şıkkı seç; yorum ve görüşlerinle tatilde de gülüşüyle ışıldamaya devam eden KScanlar’a katıl!
  • Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?Koruma başlıklarıyla hayatımı kolaylaştırmalı; tatil moduma uymalı
    A seç
  • Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?İkili olmasına rağmen birini kullansam da biri kapalı kalmalı; diş fırçasız kaldım paniği yaşatmamalı
    B seç
  • Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?Eksiksiz ve mükemmel performansıyla tatilde de diş temizliğimi aksatmamalı
    C seç
  • Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?Her zamanki gibi bembeyaz gülüşümle ışıldamama yardımcı olmalı!
    D seç
  • Tatile giderken yanına alacağın diş fırçası nasıl olmalı?Hem taşıma kolaylığı hem performans olarak beni mutlu etmeli!
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

6|7
255323

En İyi Kız Görüşleri

• Eksiksiz ve mükemmel performansıyla tatilde de diş temizliğimi aksatmamalı

1|0
    0|0
    ARTIK GEÇERLİ BİR GÖRÜŞ DEĞİL

En İyi Erkek Görüşleri

• Kamp tarzı fırçalar var onlar iyidir korumalı kullanışlı ve taşıması rahat

0|0
    0|0
  • Performansı iyi olmalı.

0|0
    1|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 253

• Her şey #1GüşüneBakar

1|1
    1|0
  • -Kapaklı-Hijyenik
    -Performansı güçlü
    olması çok önemli.
    *Gecen bol olsun.*

0|1
    0|0
    • Signal Vertical Expert Double ile diş fırçalamak çok kolay 😊 Vertical Expert, 80 derecelik fırça kıllarıyla dikey fırçalama hareketini kolaylaştırır.

• minik, pratik ve kullan at olmalı. neden bu markalar kullan at diş fırçası çıkartmıyorlar? bence pazarda böyle bir açık var ve pr cılar bu işe el atmalı. insanların tatilde nerede ne yapacağı belli değil diş fırçalama ihtiyacı duyabilirler çantada diş macunu diş fırçası taşicak halimizde yok minik parmak kadar kendinden macunlu diş fırçası olsa süper olur. dandik firmaların lokantalarda böyle promosyonları var ama büyük markalar böyle 12 li paket falan yapsalar gayet de iyi satışı olur.

1|0
    0|0
  • diş temizliğine her zaman önem veririm. tatilde de:)

1|4
    0|0
  • Signal white now serisinin diş fırçası çok iyi bence, sanırım onu alırdım.

1|1
    0|0
  • Signal white olman sacma sapan sorular sorabilcegin anlamina gelmez😂 bune ya isim gucum bitmis de firca konusunda mi dusuncem cidden hic sorunlariniz yok mu sizin be😂

0|0
    0|0
  • Kesinlikle seyahat boy olmalı.
    Üretirken lütfen soft seyahat boy da üretin, çok sert diş fırçalarınız.😏

1|0
    0|0
  • Taşımak kolay olsun dişeti dostu olsun sert olup kanatmasın çok 😅

0|1
    0|0
  • iki kat edilenlerden aliyorum hem kapakli olmus oluyor hemde minik bisey cantaya atilabilir.

0|0
    0|0
  • Her zaman ki gibi bembeyaz gülüşümle ışıldamama yardımcı olmalı!!!

1|1
    0|0
  • Her şeyden önce gerçekten iyi bir performansa sahip olmalı, tatil en göz önünde bulunduğumuz yerlerden biri sonuçta. Ayrıca taşımada da sorun işkal etmemeli.

0|0
    0|0
  • Signal’e geçtikten sonra her şey #1GülüşüneBakar ♥️

0|1
    0|0
  • evde kullandığım diş fırçasını götürürüm ne gerek var gereksiz para harcamaya

0|0
    0|0
  • Marvis Dışında ürün kullanmıyorum diğer markalarıda görmek istemiyorum. engellemek istiyorum buton çıkmıyor çıldıracam

0|0
    0|0
  • İkili olmasına rağmen birini kullansam da biri kapalı kalmalı; diş fırçasız kaldım paniği yaşatmamalı

0|0
    0|0
  • Son şık varken diğer şıkların olması ne haddine sjjsj

0|0
    0|0
  • Evde kullandığından bir farkı olmaz. Tatilin ne özelliği var? Hadi signal bunu açıkla
    Tabii cevap gelir mi oda muamma 😅

0|0
    1|0
  • Ben Elektrikli diş fırçalarına geçtiğimden beri çok mutluyum :)

1|0
    0|0
  • Fark etmez dış fırçası kıtlığına gitmiyorum yenisini alırım 😊

1|0
    0|0
  • Gideceğim yerde illaki bir market vardır niye yanımda diş fırçası taşıyayım

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    233

Erkekler Ne Diyor 321

• Benimle sevişmeli habire bana sarılıp aşkım demeli. Olur olmaz şakalar yapıp hediyelerle beni şaşırtmalı. Ne istersem almalı. Fırçadan bahsediyorduk dimi. Fırça yani hani şu dişlerin kaplamasını çizip insanları diş macununa bağımlı hale getirmek için icat ettiğiniz fırça.

0|0
    0|0
  • Tatile gitmem, yanıma fırça da almam. Eğer ihtiyaç duyarsam, bulunduğum yerden alırım. Yanımda sürekli bir şeyler taşıma gibi huyum yoktur. Ayrıca marka takıntım da yoktur. Yani en azından Signal olsun diye kafayı bozmam, sonuç itibariyle sizler reklam terörlerisiniz. Bir banat size kıyasla, çok daha doğru bir seçim ve tercih olacaktır bana göre.

0|0
    0|0
  • O değilde normalde arada bir dişimi fırçalardım herkes dişlerin çok tatlı falan derdi
    Şimdi 5 aydır takıntı oldu günde 3 kere fırçalıyorum size yemin ederim hepsi çürüdü ileride çocuğum olursa dişlerini fırçalamasına izin vermeyeceğim Allah uzun ömür versin sensodyne hayatı boyunca dişçiye gitmemiş adamı da ağrıdan dişçiye götürdün 22 yıl sonra

1|1
    0|0
  • Ben yeni değiştirmemiş isem kullandığım diş fırçasını götürürüm. Dönüşte geri getirmem böylelikle 2-3 ayda bir falan yenilemiş olurum.

0|0
    0|0
  • Tatil bile olsa dikkat edilmesi gereken önemli bakımlarımızdan biri ve aynı zamanda ağız sağlı içinde önemli

0|0
    0|0
  • Hayatı plan yaparak yaşayan bir birey değilimdir. Kim bilir nereye gideceğimi? Bir bakarsın kamptayım, bir bakmışsın deniz kenarında...

0|0
    0|0
  • Gülüş önemli. Bembeyaz olması ile gülüşe renk katmalı bence. Gerçi tatil de göbeği kapatmaya çalışmaktan dişi pek önemsemiyorum ama olsun, diş önemli :D

0|0
    0|0
    • Merhaba, size tek fırçalamada anında beyazlık sağlayan Signal White Now Gold’u öneriyoruz. Signal White Now, içerisinde bulunan Signal’e özel Mavi Işık Teknolojisi ile dişlerinizi optik olarak beyazlatırken diş minenizi aşındırmaz 😊 Ayrıca düzenli kullanımda lekeleri günden güne yok eder.

• Açıkçası epeydi Signal kullanmıyoruz. Ama bu sefer tavsiyeniz üzerine deneyeceğim. Teşekkür ederim.

• Bu reklam bencelerine kıl oluyorum ama en iyi en, en kaliteli diş fırçası signalde. Plastiği çok kaliteli plastiğin zararlı maddeleri kesinlikle gelemiyor fırça kalitesi de iyi onda da zararlı madde yok.

0|0
    0|0
    • Signal Vertical Expert Double ile diş fırçalamak çok kolay 😊 Vertical Expert, 80 derecelik fırça kıllarıyla dikey fırçalama hareketini kolaylaştırır.

• Geker var mı sanki toplum olarak düzenli diş mı fırçaliyoruz ya dişlerimiz ağrıyacak ya çok kötü sararma olacak ya da soğan sarmısak tarzı birşey yiyeceğiz de koku azalsin diye yalan mı arkadaşlar 😊

0|0
    0|0
    • Merhaba, her dişin kendi doğal rengi farklıdır. Fakat, dişlerinizdeki sarılığı azaltmak için size önerimiz: Signal White Now Gold. İçeriğindeki 3 kat daha fazla kovarin ile tek fırçalamada anında beyazlık sağlar. Üstelik benzersiz Mavi Işık Teknolojisi ile dişlerinizi aşındırmadan optik olarak beyazlatır, düzenli kullanımda ise lekeleri günden güne yok eder.

• Yüzmesini bilmeli benim tatilimin tadını kaçırmamalı beni uğraştırmamalı :))))

0|0
    0|0
  • Hiç biri tel taktığım için sadece özel ortodontik fırçamı kullanabilirim. Siz düşünmeye devam edin :)

1|0
    0|0
  • Diş fırçası bikinili olmalı :D biz burada fakirlikten ölüyoruz sanki tatile gidebilen var da tatil için ayrı diş fırçası alıcaz bir de :D

1|0
    0|0
  • Aradığın her şey
    Signal White Now 1+1 diş fırçasında! Koruma başlıkları sayesinde birini kullansan da diğeri kapalı kalan Signal White Now diş fırçası ile tatilde de her şey #1GülüşüneBakar!

0|0
    0|0
  • kayganlaştırıcılı... ah dur o burasının cevabı değildi.

1|1
    0|0
  • Hayalimdeki hep böyle makinalı dişinde dönen yuvalak diş fırçaları varya onlardan isterdim ama fakirlik başa bela mecbur elimizle döndürüyoz artık fırçayı :D

0|0
    0|0
  • Koruma başlıklarıyla hayatımı kolaylaştırmalı; tatil moduma uymalı

0|0
    0|0
  • kekeske hepsi diyede bir seçenek olsaydı seçeneklerin hepsi olmazsa olmaz arasında:)))))

0|0
    0|0
  • Ergonik olmali , firca kismi abartili olmamali , disin arka yuzeyine ulasabilecek kadar uyugun buyukkukte olmali, kil uclari iyi yuvarlannali

0|0
    0|0

• Gülüşüm daima bembayaz Olsun daha iyi ve tertemiz :(

0|0
    0|0
  • signal harcinde her marka olur gorduğum en kalitesiz marka

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    301

Benzer Benceler

Yükleniyor...