Kendine “Sen yeter ki gül, gerisi kolay!” dediğin durum hangisi?

SignalTürkiye
Bembeyaz bir gülüşün yapamayacağı hiçbir şey yok; sen yeter ki gül! Hemen sana en uygun şıkkı seç, yorum ve görüşlerinle gülüşüne güvenen KScanlar’a katıl.
Karmaşık bir durumun içinden çıkmaya çalışırken, bir gülüşümle yeni kapılar açılır
Çok heyecanlandığım bir görüşmede; gülüşümle bir anda tüm dikkatler bana yönelir, gözler açılır
Kalabalık bir grup karşısında konuşma yapmam beklenirken; gülüşüm heyecanımı bastırır, yepyeni bir sayfa açılır
Hayata açmak istediğimde kendimi, bir gülüşümle anında yeni yollar açılır
Etrafta dikkatini çekmek istediğim birileri varken, gülüşümle kalpler açılır
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Kendine “Sen yeter ki gül, gerisi kolay!” dediğin durum hangisi?