BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Kendine “Sen yeter ki gül, gerisi kolay!” dediğin durum hangisi?

Bembeyaz bir gülüşün yapamayacağı hiçbir şey yok; sen yeter ki gül! Hemen sana en uygun şıkkı seç, yorum ve görüşlerinle gülüşüne güvenen KScanlar’a katıl.

• Kendine “Sen yeter ki gül, gerisi kolay!” dediğin durum hangisi?Karmaşık bir durumun içinden çıkmaya çalışırken, bir gülüşümle yeni kapılar açılır
    A seç
  • Kendine “Sen yeter ki gül, gerisi kolay!” dediğin durum hangisi?Çok heyecanlandığım bir görüşmede; gülüşümle bir anda tüm dikkatler bana yönelir, gözler açılır
    B seç
  • Kendine “Sen yeter ki gül, gerisi kolay!” dediğin durum hangisi?Kalabalık bir grup karşısında konuşma yapmam beklenirken; gülüşüm heyecanımı bastırır, yepyeni bir sayfa açılır
    C seç
  • Kendine “Sen yeter ki gül, gerisi kolay!” dediğin durum hangisi?Hayata açmak istediğimde kendimi, bir gülüşümle anında yeni yollar açılır
    D seç
  • Kendine “Sen yeter ki gül, gerisi kolay!” dediğin durum hangisi?Etrafta dikkatini çekmek istediğim birileri varken, gülüşümle kalpler açılır
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|13
285322

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 285

• her durumda gülebilirim ve her ortamda kurtarıcı oluyor heyecanı bastırmak için de bire bir :D

1|2
    0|2
  • Kendimi hayata açmak istediğimde bir gülüşümle yeni kapılar açılır.

1|0
    0|0
  • Gilusum zaten guzel :D

0|0
    0|0
  • Çok gülen biriyim baya gülüyorum hem de sevdiğim çocuk arkamdan ağza alınmayacak şeyler demiş ben yine gülmeye devam ettim yani size tavsiyem gülüşünüz silahınız olsun ben böyle en olmadık yerlerde gülen biriyim mesela birinin size sinir olmasını istiyorsunuz gülün birinin sizi sevmesini istiyorsunuz yine gülün gülüşünle açılsın kapılar

0|0
    0|0
  • Valla insan gülmek elbette isterde yani buna imkanlar ne kadar müsade eder 😊😡

0|0
    0|0
  • İnsanların senin hakkında ne düşüneceğini kestiremediğin ortamlarda gülümse derdi hep bir hocam :) Kısaca nasıl göründüğünden, senin hakkında ne düşünüldüğünden, ortamın kasvetinden dertliysen gülümse; gerisi gelir.

0|0
    0|0
  • Sevdıgım ınsanlara tebessumle bakmayı severım. Normal durusumun kendını begenen soguk kıbırli bir profıl sergılrdıgını soylerler. Hatta en yakınım senı tanımasam senden nefret ederdım demıstı. :(

0|0
    0|0
  • Gülümsedikçe kaybediyorum ağladıkça tükeniyorum duyguların bir gereği yok

0|0
    0|0
  • Üniversiteye geldiğimden beri gülemiyorum espri anlayışi olan insan yok yahu

0|0
    0|0
  • aslinda en uygunu diye bilirim insan kendini her daim egitmelidir bende oyle yapiyorum icerdekiyle konusmamiz lazim (delice gozuksede) icerdekini anladikdan sonra gerisi kolay)))) istersen gul istersen cilik at sana kalmis bir wey ))))

0|0
    0|0
  • Gülümseme, istediğimiz herşeyi başarma yolunda olası bütün engelleri baştan yoketmede en etkili araçtır.

0|0
    0|0
  • Ben her durumda gülmeye programlaeim kendimi en uzgun zamanda da en mjtlu zamanda da hayat kolay yasanilmiyor

0|0
    0|0
  • Berbat bir olayın içinde kaldığında kendini de berbat bir olaya düşürtmektense gülmek seni o olaydan daha güçlü çıkartır ve toplu halde kalırsın kendini toplamak zorunda değil.

0|0
    0|0
  • İnsan olumsuzluklara rağmen gülümsemeli. Gülümsediğinde herşeyin yoluna gireceği inancını tazeler.

1|0
    0|0
  • Gülümsemek çok etkili bir ilaç gerçekten.
    Sinirli, yorgun birine gülümseyin otomatikman mod değiştirecektir.

0|0
    0|0
  • Zor anlarda, acı çektiğin anda birileri canını yaktığı anda sadece gülümse :)

0|0
    0|0
  • Aslında üzgünken bile bunu yapıyoruz güçlü görünmek için.. üzgünken bile gülüyosak gerisini sen düşün

0|0
    0|0
  • Hayata açmak istediğimde kendimi, bir gülüşümle anında yeni yollar açılır

0|0
    0|0
  • Gulmeyi seviyorum dislerime onem vermeyide ayni zamanda 😀

0|0
    1|0
  • Karmaşık bir durumun içinden çıkmaya çalışırken, bir gülüşümle yeni kapılar açılır

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    265

Erkekler Ne Diyor 322

• Çok heyecanlandığım bir görüşmede; gülüşümle bir anda tüm dikkatler bana yönelir, gözler açılır

0|1
    0|0
  • Ortamda gülümserim

0|1
    0|0
  • Tum dertler stresler bir anda beni basinca, aglayacagim yerde gulumserim vay bee dustugum hale bak ama burdanda cikmasini bilimcesine, gulumsemek iyidir özellikle dislerin beyaz ve inci gibiyse :)

0|0
    0|0
  • Heyecanlandığım bir görüşmede gülüp, durumu toparlayabildiğim an bunu kendime söyleyebilirim. O an orada bulunduğumdan dolayı heyecanlı olur ve mutlu olurum. Bu mutluluğum ise gülüşümü güzelleştirir. :)

0|0
    0|0
  • Çok stresli ortamlarda, özellikle iş görüşmelerinde sıcak bir gülümsemenin açamayacağı kapı, halledemeyeceği sorun yok. Gülüş pozitif enerjidir, güzel bir gülüş için her şey denenir :)

0|0
    0|0
  • İnsanın gün boyu aklindan binlerce düşünce geçer , bunlar arasında bir çoğu seni endişeye sevk edecek seni karamsarlığa itecek bir sürü olumsuzluk var. Tüm bunlardan kurtulmanın yolu zaman kavramından kurtulup AN ' da olduğunu hatırlayıp yukarı doğru hafif bir gülümseme göndermek , seni rahatlatacaktır ;)

0|0
    0|0
  • Dişlerim bakımlı ve her zaman temizdir. Düzgün yapısı ve parlaklığı ile gülümsemekten hayatta çekinmem !

0|0
    0|0
  • 😂 genellikle çok sık oluyor o anda herkes bana bakarken ne diyeceğimi bilemiyorum gülüp geçerken başka yerden konu açılıyo heyecanlı olduğum zaman kurtulmuş oluyorum

0|0
    0|0
  • Bakışlarım ve gülümsemem en büyük silahlarımdandır.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum gülüşlerim çok çekici galiba birisine bakarak güldüğümde onun bana baktığını farkedince başım öne eğiliyor :D

0|0
    0|0
  • Suratımda gerçekten içten bir gülümseme yaratmışsam kesinlikle bu gülümsemeye karşılık buluyorum. Pozitif bir karşılık. İşyerinde, okulda, dışarda, barda, nerede olursa.

0|0
    0|0
  • yeni kapilar acilir mi acilacak mi bilmiyorum Şu an bosaniyorum ve isler cok karisik eski rsime karsi birsey hissetmiyorum ne olacagi belli degil ama takmiyorum gulup geciyorum

0|0
    0|0
  • Moraliniz bozuksa gülmek psikolojik açıdan olumlu etki yapar :)

0|0
    0|0
  • Ne zaman sıkışsam veya aşırı sinirlensem bir anda gülme tutuyor beni 😂 karşımdakiler de istemsizce gülüyor

0|0
    0|0
  • Gülme komşuna
    gelir başına 👍❤️❤️❤️👍😃😁😊😜😜😜😅😅😅😂😂😂👍👏❤️👏👍🏃‍

0|0
    0|0
  • bugün kadının biri dişlerime iltifat etti..) gülümseyince ertaftakilere bakınca dişlerin ne güzel dedi beyaz temiz :D

0|0
    0|0
  • Yalnızlıktan sıkılma, aşktan soğuma, erkeksen kız manita kızsan erkek adam arama.. sen gül nasipse gelir çünkü gerisi kolay de yorulma

0|0
    0|0
  • Heyecanı bastırmak için güzel bir zaman kazandırma tekniğidir çünkü. gülüşün güzelse herkes bakar ve ve belli bir süre sessizlik olur.

0|0
    0|0
  • Tam hayattan vazgeçtiğimi düşününce gülüyorum ve diyom kaç yaşında öleceğini bilmiyosun seve seve yaşa :D

0|0
    0|0
  • Coğu zaman karşıda ki insan bir gülüşlük cesaret arar çünkü bunu ona vermeli ki belki bu benim şansım olur

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    302

Benzer Benceler

Yükleniyor...