BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Bembeyaz bir gülüşe en çok ihtiyaç duyduğun an hangisi?

Hepimizin bembeyaz bir gülüşle ışıl ışıl parlamaya ihtiyaç duyduğumuz anlar oluyor! Peki seninki hangisi?

Hemen cevabını seç; yorum ve görüşlerini de tüm KScanlar’la paylaşmayı unutma!
  • Bembeyaz bir gülüşe en çok ihtiyaç duyduğun an hangisi?Hoşlandığım kişinin bulunduğu ortamda yapılan espriye gülerken
    A seç
  • Bembeyaz bir gülüşe en çok ihtiyaç duyduğun an hangisi?İkonik kırmızı rujumu sürüp, gecenin yıldızı olmaya oynarken
    B seç
  • Bembeyaz bir gülüşe en çok ihtiyaç duyduğun an hangisi?Kalabalık selfielerin parlayan yıldızı olarak yükselmeye kararlıyken
    C seç
  • Bembeyaz bir gülüşe en çok ihtiyaç duyduğun an hangisi?İş görüşmesinde sadece çalışkanlığım değil, sıcakkanlılığımla da herkesi etkilemek isterken
    D seç
  • Bembeyaz bir gülüşe en çok ihtiyaç duyduğun an hangisi?Çok fazla kahve içtiğim iş gününün sonunda sevgilimle buluşmaya giderken
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

7|11
341442

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 341

• Is ve arkadas ortaminda sürekli bulundugumuzdan oralarda cok onemli diyorum.

1|3
    0|0
  • Her an yanımda hissetmek istiyorum. :)

2|4
    0|0
  • Fotoğraf çekilirken

0|2
    0|0
  • Tabikide her yerde

0|0
    0|0
  • C şıkkı dedim

0|0
    0|0
  • Gel vatandaş signale gelll
    Ne olursan ol yine gellll (H. z mevlana)
    😁😎🤣😂
    #Signal alın bembeyaz gülüşlere imza atın
    #Signalll alın kaçamak gülüşlerinizden kurtulun
    #Signal alın güvenle sırıtın pişmiş kelle gibi
    #Signal gülüşlerin parlayan kahramanı

0|1
    0|0
  • Sevgilim için daha cok 😄 Ama diş sağlığı da çok önemli. Signal White Now diş konusunda her zaman yardımcım oldu.

1|1
    0|0
  • Signal cc kullanıyorum ve sadece 'diş sağlığım için'

0|1
    0|0
  • Çok fazla kahve tüketiyorum ne yazık ki sarartıyor dişlerimi. Sonrasında da sürekli ağzımı kapatmak istiyorum.

0|1
    0|0
    • Merhaba, dişlerinizde oluşan çay, kahve ve nikotin kaynaklı lekeler için size Mavi ışık teknolojisi sayesinde dişlerinizi aşındırmadan optik olarak anında beyazlık sağlayan, Signal White Now Men’i öneriyoruz. Aynı zamanda Signal White Now Men düzenli kullanımda lekeleri günden güne yok eder.

• Signal markası tek tercihim, dişleri bembeyaz yapıyor.

0|1
    0|0
  • Çok fazla kahve içtiğim iş gününün sonunda sevgilimle buluşmaya giderken

0|1
    0|0
    • Eeeeee sevgilinin karşısında güzel bir gülüş sergilemek önemli tabi.

• Merhaba, Signal White Now Men ile dişlerinizdeki çay, kahve ve nikotin kaynaklı lekeleri temizleyebilirsiniz. Üstelik Signal White Now Men, içeriğindeki Mavi Işık Teknolojisi ile dişlerinizi tek fırçalamada, aşındırmadan beyazlatır :)

• Kar yağmaya başladığı o an... Hafif bir rüzgar esiyor saçların da bir dalgalanma olurken sevgilinle yuzyuze baktığın o an 👍😊

0|1
    0|0
  • Tabi ki her zaman ışıl ışıl gülmeye ihtiyaç duyuyoruz. Fakat vaadettiği halde çoğu marka bunu yapamıyor.

0|1
    0|0
  • Kırmızı ruju çok seven biri olarak Tabiki ikonik kırmızı rujumu sürüp gecenin yıldızı olmaya oynarken 💄💄💄

1|0
    0|0
  • aslında hiçbiri değil. ben kendimden yeni şık ekliyorum: hoşlandığın kişiyle göz göze gelip uzun bir süre bakışınca.
    Evet, heyecanımdan gülmek ne kelime, ordan uzaklaşınca eşek gibi sırıtıyorum.

0|0
    0|0
  • Mutlu olduğum kahkaha attığım o anda aynada veya kamerada dişlerimin sarı olması hoş olmaz...

0|1
    0|0
  • Çalışmayı sevmediğim için iş başındayken iş arkadaşlarım ile muhabbet etmeyi seviyorum

0|1
    0|0
  • Kalabalıkta fark edilen tek kişi olmak tabi ki daha güzel :D

0|0
    0|0
  • Sevdiğim insan dışındakilerin hakkımdaki düşünceleri açıkçası pek umurumda olmadığı için sadece o etraftayken. :)

0|0
    0|0
  • Bembeyaz dişlerim ile sevdiğimi etkilemek cok güzel 😍😀😁

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    321

Erkekler Ne Diyor 442

• Kalabalık selfielerin parlayan yıldızı olarak yükselmeye kararlıyken.

Signal candır gerisi heyecan.
    Signal alın bembeyaz gülüşlere imza atın. .))

0|1
    0|0
  • Evden çıktığım vakitler...

0|0
    0|0
  • Sürekli bem beyaz dişlerim için hep signali tercih ettim

0|1
    0|0
  • özel ortamlarda beyaz gülüşlere insanlar daha çok ihtiyaç duyuyor. özellikle sevdiklerinizle bulunduğunuz ortamda. birçok diş macunu kullandım ama ferah ve beyazlık konusunda Signal gibisini henüz rastlamadım.

0|0
    0|0
  • Signal bende kullanıyorum fakat beyaz dişlere sahip olmak için diş tabakasına zarar vermek gerekir çünkü insanın doğal diş rengi kemik rengidir.
    O flora tabakasına bir defa zarar vermeye başladıktan sonra yaşlanırken dişlerim neden bu kadar çabuk çürüdü kırıldı v deforme oldu demeyin.

0|0
    0|0
    • Merhaba, Signal White Now ailesi ürünleri içeriğindeki Mavi Işık Teknolojisi ile dişlerinizi aşındırmadan beyazlatır :)

• hiç bir şeyin yapısını bozmadan başka bir şey elde edilemez çünkü doğaya aykırı demek ki mavi ışık diş yüzeyinde bir deformasyon yapıyor ki o beyaz rengi elde ediyor.

• Signal White Now’un benzersiz Mavi Işık Teknolojisi ile köpükteki hassas mavi pigmentler "renk filtresi" gibi davranarak dişlerinizle temas ettiklerinde tüm güçlerini serbest bırakırlar ve köpük durulandıktan sonra dişleriniz üzerinde aktif olmaya devam eder. Dişlerinizi beyazlatırken, aşındırmaz ve zarar vermez.

• Kalabalık selfielerin parlayan yıldızı olmayı herkes ister :) Fotoğraflarda kendine güvenli poz veren tiplere artı bir puan.

0|0
    0|0
  • Özellikle fotoğraf çekilirken dişlerin beyaz olması çok önemli. Bir de çok fazla kahve tüketiyorum. Bu yüzden dişlerime daha fazla önem gösteriyorum.

0|0
    0|0
    • Merhaba, dişlerinizde oluşan çay, kahve ve nikotin kaynaklı lekeler için size Mavi ışık teknolojisi sayesinde dişlerinizi aşındırmadan optik olarak anında beyazlık sağlayan, Signal White Now Men’i öneriyoruz. Aynı zamanda Signal White Now Men düzenli kullanımda lekeleri günden güne yok eder.

• şimdi yemek yedin bol baharatlı dişinde bir şey kaldı kekik pul biber yemekten sonra da bir arkadaşın ve ya hoşlandığın kız çıktı karşına ve dişlerine bakıyor anlamıyorsun sonra aradan 1 2 saat geçiyor aynaya bakıyorsun... :/

0|0
    0|0
  • Ben her ortamda gülmeyi severim. Dişlerime bakım yaptığım için hiçbir şekilde hiçbir yerde gülmekten çekinmem. Ayrıca şunu da belirteyim. Sadece gülmek için dişlerinize bakım yapmayın, sağlıklı bir ağız ve sağlık bir gülücük için dişlerinize bakın...

0|0
    0|0
  • Gülümsemek bazen özgüvenle ilişkilidir ve etkilidir kelimelerle ikna edemiyreceğin bir durumda gülümsemen yeterli gelir.

0|0
    0|0
  • sevdiğim veya beğendiğim birinin yanında mutlu olduğum hissini verebilmenin tek yolu bu somurtmanın alemi yok bence

0|0
    0|0
  • Sevgilimin yaninda bembeyaz dislere sahip olmak icin

0|0
    0|0
  • Çünkü rezil olmak bir yana onun gözünden düşme ve kendini sırf bu yüzden değersiz hissetme duygusundan dolayı.

0|0
    0|0
  • Selfie çekerken arkadaşlarımdan dişleri ay gibi parlayan biri var, o zaman çok kanıma dokunuyor ya. Ben de istiyorum. Bu ürün ne kadar süre kalıyor dişte acaba?

0|0
    0|0
  • Fotoğraf çekinirken

0|0
    0|0
  • Heran. Kendine saygın varsa biri ve birileri için değil heran bembeyaz gülüşlere sahip olmak gerek. En değerli kişi kendin o halde kendine saygın olacak önce kendin için yapacaksın baby...

0|0
    0|0
  • Bunların hepsi. Sadece bazı zamanlarda değil her zaman bembeyaz dişlere sahip olmak gerekir. Bakım şart

0|0
    0|0
  • Colgate varken kim takar signali yer mi lan bu İstanbul çomari yemeeeeezzz

0|0
    0|0
  • Is ve arkadas ortaminda sürekli bulundugumuzdan oralarda cok onemli diyorum.

0|0
    0|0
  • 1. Şık, bu arada birine mesaj göndermek için kaç Xper olmak zorundayız millet?

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    422
Yükleniyor...