BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

“Sevgilimin bir gülüşüne bakar!” dediğin şey hangisi?

Sevgilisinin bir gülüşüyle dağları delen KScanlar burada mı? Onun #1GülüşüneBakar dediğin şıkkı seç; kendi yorum ve görüşlerini de eklemeyi unutma!

• “Sevgilimin bir gülüşüne bakar!” dediğin şey hangisi?Saçlarımı onun en sevdiği renge boyatmak
    A seç
  • “Sevgilimin bir gülüşüne bakar!” dediğin şey hangisi?Tuttuğu takımın maçını en sevdiğim diziye tercih edip, arkadaşlarıyla izlemek
    B seç
  • “Sevgilimin bir gülüşüne bakar!” dediğin şey hangisi?Yorgun olduğum halde en sevdiği yemeği hazırlamak
    C seç
  • “Sevgilimin bir gülüşüne bakar!” dediğin şey hangisi?Arkadaşlarımla olan planları iptal edip, sevdiği grubun konserine gitmek
    D seç
  • “Sevgilimin bir gülüşüne bakar!” dediğin şey hangisi?İsmini bile bilmediğim, hiç ilgimi çekmeyen filmi sinemada izlemek
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

6|14
384396

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• O gülsün yeterki sevdiği diziyi bırakır onu maça gotururum😅

9|4
    1|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 383

• Arkadaşlarımla olan planları iptal edip, sevdiği grubun konserine gitmek

2|2
    0|0
  • Sevgilim için herşeyi yaparım bir sınırlandırmamız yok :D

1|0
    0|0
  • Sevmediğin şeyleri sırf onun için sevmeye başlamak

2|1
    0|0
  • Hiç bişey yapmam. Değmezler çünkü :D
    Yapmışlıgım sadece yemek muhabbeti birde yanındayken onun gidip arkdaslarıyla maç izlemesine izin vermek felandı :D hıı kızıl saçı sevmeme rağmen sırf o sevmıyor diye boyatmamıştım buda var :D lanet olsun çok büyük fedakarlıklar yapmışım :p İlk ve sondu zaten.

1|0
    0|0
  • Yemek yaparım tabii ki de. Yani şu an için kendisinin kim olduğunu bilmiyorum ama mutlaka yorgunluğuma rağmen yemek yapardım. Annesinin değil benim yemeğimi tercih ediyor sonuçta.

0|0
    0|0
  • Aslinda hepsini yapabilirim ama en sevdigi yemegi yorgunken yapmak degerlisin demenin burdakiler icinde en iyi yoluydu bence :)

3|0
    0|0
  • Hepsi. Çünkü aşıksan eğer gerçekten onun her saniyesine her düşüncesine de aşıksındır. Yapamayacak kadar zor birşey koymamışsınız zaten yapılması gereken şeyler bunlar ayrıca :)

2|1
    0|0
  • Ben inanmiyorum aska ya sirf o guldu diye de bir sey yapmam ayrica cok sacma neden arkadaslarimi ekiyim ki onun icin neden saclarimi boyiyim ya da daha baskasi zaten gidiyor hepsi geri bosver beni ben oldugum icin sevsin

2|0
    0|1
  • Böyle kızlar kaldı mı demeyin biz hala ölmedik beyler. Ben sevgilim mutlu olsun die takımın tribünde maçını bağıra bağıra bile izlerim aynı takımı tutmuyor olsak bile. Ya da ne bilim o sıkılnca üzülünce kalkar tavla okey de oynarm valla kendim die demiyorum mükemmel bir sevgili olurum ha jsjsjshs

0|0
    0|0
  • Beni böyle kabul etmek zorunda , çünkü o benim sol yanım...
    Eğer bir gün sevgilim olursa ki olmaz sol yanım olacağı için beni böyle kabul etmek zorunda.. gerçi şu zaman da kızları kalbini o kadar incitiyorlar ki kendi çıkarları için...

0|1
    0|0
  • O acken ben duyarsiz kalamam. Yorgun olsam da gucumu toparlar ve yemek hazirlarim.

Gerci kim olursa olsun misafirim gelmisse onun icin de yaparim bunu.

Gulumsemesine gerek yok. Acim demesi yeterli.

0|0
    0|0
  • İkimizde zaten Futbol hastayız, izlediğimiz tek şey Ramiz Dayı ben zaten yemek yapmaya bayılıyorum konser vesaire sevmeyiz herifte ben de dibine kadar doğallıktan yanayız. Hiçbirini işaretleyememek üzdü.

1|0
    0|0
  • Aslında tüm şıkları seçerim. Biri bir diğerinden üstün değil çünkü. Sevdiğimin bir gülüşü bana bu seçeneklerin hepsini yaptıracak güçte ve hatta çok daha ötesindedir.

0|0
    0|0
  • Müzik konusunda çok hassasım, normalde kendi sevdiklerimden başka dinlemem ama sevgilim gülerse iş değişir. :)

0|0
    0|0
  • Hepsini yaparım a şıkkı hariç. :D
    Kıyamam saçlarıma.

0|1
    0|1
  • Tuttuğu takımın maçını en sevdiğim diziye tercih ederim ki bu benim de işime gelir futbol seyretmeyi diziden daha keyifli buluyorum 😊

0|1
    0|0
  • Sevgiliye fazla değer vermek iyi değildir. Sonrası malum...

1|1
    0|0
  • Saçma bir filme girmektense saçımı rengarenk boyamaya razıyım😊

0|0
    0|0
  • Yorgun olduğum halde en sevdiği yemeği hazırlamak. Birde üstüne eline sağlık derse yorgunluk falan kalmaz zaten 😍

0|0
    0|0
  • o gülsün yeter ki ne isterse yaparım :) ama maçı arkadaşlarıyla beraber izleteceğini hiç sanmıyorum izler miyiz arkadaşlarınla beraber maç @JasmeninÇapkını? :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    363

Erkekler Ne Diyor 395

• Dünyada onun için yapamayacağım şey yoktur 😎

0|0
    0|0
  • Kızlar çantanızda naneli ciklet yerine Signal beyazlatma kalemi bulundurun. Erkekler ceketinin iç cebinede koyabilir. Türkçe ismi Signal White Now Touch olarak geçer. Nereden bulacağınızı Signal abinize sorun :)
    #1GülüşüneBakar #1deCüzdanına #KrediKartıGeçerlidir

1|1
    0|0
    • Harika yorumlarınız için teşekkürler :) Signal White Now Touch'ı Gratis, Watsons ve Migros'lardan satın alabilirsiniz :)

• Genel bir tanımda bulunmam lazım çünkü onun mutlu olduğu ya da olacağını düşündüğüm herşeyi yaptım :D Yapamadıklarım olduğunda da ona bu durumu açıklayarak daha farklı şeylere yeniliklere açık olması gerektiğini izah ettim. Biraz zor oldu ama sonunda anlayışı ve biraz bana şans vermesiyle daha da onu mutlu ettim :D İlk başta saçma ve ne olduğundan haberi yoktu ama bana biraz şans vermesiyle mutlu olması bir oldu :D

0|0
    0|0
  • Gülerse yapmak demek ne demek, karşılık gibi olur la o zaman, o istediği zaman din kültürüne ve ahlağına zarar vermeden (şirk koşmadan) istediği herşeyi yaparım, yaparımı geç emirdir bir lakis,

0|0
    0|0
  • Asla yemek yapmayı beceremem ama sevgilim mutlu olacaksa, gülecekse çok yorgun olsam da yapmaya çalışırım. Ne kadar yiyebilir sonunda bilmiyorum tabi de :D

1|1
    0|0
  • Onun bir gülüşü tüm planlarımı değiştirmeme yeter ve eğer benim için gülüyorsa onunla korserde arkadaşlarımla dışarıda eğlenmekten çok daha fazla keyifli ve eğlenceli olacağı garantisindedir :)

0|0
    0|0
  • Aslında yukarıdaki seçeneklerin hepsi doğu lakin benim işaretlediğim görüşün sebebi ise çok basit. Sadece 'benim/bizim değer veriyor ve çok seviyor olmam (ız) ve aynı şeyi onunda yapıyor olma) mız) sı' diyebilirim.

0|0
    0|0
  • Güzel bir gülüşü var onu mutlu etmek isterim daima (kendimi de ayaklar altına almayacak şekilde.) İsmini dahi bilmediğim bir filmi onun hatrı için sinemada izleyebilirim. :)

0|0
    0|0
  • Ne onun, ne de benim birbirimizin planlarına karışmak gibi bir olayımız yok, sonuçta iki taraf için özgür zamanlar olmalıdır. Ama o istesin, sofrayı donatırım, işte bir gülüşüne yapılacak en anlamlı şeydir.

0|0
    0|0
  • Meridol kullanıyordum bugün Signal white now gold aldım. Göreceğiz bakacağız.

0|0
    0|0
  • Sanırım hepsine sevinir di eğer olsaydı evde kaldım ben ya :)

0|0
    0|0
  • Sinirli bile olsam gülesim geliyor öyle bir gülüşü var ki yapabileceğimin sınırını bende merak ettim ama o hep gülsün

0|0
    0|0
  • Onun bana gülmesini bırakın bana bakması için bile dünyayı yakarım. Bana gülüp şurdaki dağları yık benim için dese yıkarım. o sana güldükten sonra havadaki oksijen bile onun kokusu oluyor ah bir bilse bu dünya bir bilse...

0|0
    0|0
  • A şıkkı hariç hepsini yaparım. Ee gerçekten seviyorsan bazen mutlu etmek için ufak tefek fedakarlıklar yapacaksın...

0|0
    0|0
  • Sevdiğimin içten bir gülüşüne dünyayı tersine çevirir, kışı bahar ederim. :):

1|1
    0|0
  • yani eğer onun için fedakarlık yapamıyorsan bazı şeylerden hele ki şu şıklardaki durumların üstesinden gelemiyorsan sevgi falan yok demektir aranızda

0|0
    0|0
  • ne kadar sinirli ya da yorgun olsamda onu sevindiren ya da güldüren herşeyi yapmayı severim
    yemek espri vb

0|0
    0|0
  • Bir gulusune bakar, her guldugunde biraz daha severim..

2|0
    0|0
  • Bana bir gülüşü ile ona sultan sofrası bile hazırlarım.: )

1|0
    0|0
  • Sevdiğimin bir gülüşüne bakar herşey bir gülüşü yeter ölümü unuturum bir damla gözyaşında boğulurum ulan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    375

Benzer Benceler

Yükleniyor...