Sizce özel hastane mi yoksa devlet hastanesi mi?

2 gün önce devlet hastanesine gittim, sol üst çenemde bir diş ağrıyordu, biliyosunuzki devlet hastanesindeki doktorlar film röntgen çekmeden göz kararıyla dişin çekilip çekilmeyeceğine karar veriyor. Doktor çekilicek o diş dedi, daha sonra özel paralı diş hastanesine gittim ve parayla muayane oldum, ordaki bayan doktor önce kendi baktı ve daha sonra röntgen film çekti, ve ağrıyan dişi kanal tedavisiyle kurtara bileceğini söyledi, fakat kanal tedavisi 400 lira, ben buraya 400 lira verip kanal tedavisi yapsam üç beş gun veya 1 ay sonra yine ağrırsa verdiğim para çöpe gidicek, bu sefer çekime 100 lira daha para alıcak. Sizce hiç uğraşmadan devlet hastanesinde direk çektireyim mi yoksa risk alıp özel paralı hastanede kanal tedavisi mi yaptırayım? Devlet hastanesinde doktor neden kanal tedavisi yapmayıp direk dişi kökünden çekme peşinde? Uğraşmak mı istemiyor sizce?
Özel hastaneler para tuzağı, senden para koparmak için çürümüş dişi kurtarıyormuş gibi yaparlar kurtaramazlar
A seç
Devlet hastanesi fakir işi, ordaki doktorlar senin dişinle uğraşmaz direk çeker dişini yazık olur dişine.
B seç
Bence devlet hastanesinde doktor çekilmesine uygun gördüyse çektir, boşuna 400 lira verip kanal tedavisi yapma.
C seç
Bence ver 400 lirayı, özel hastane itinayla ilgilenir dişinden olmazsın, devlet hastanesindeki doktorlar uğraşmak istemiyor kanal tedavisiyle
D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
2
3
Görüşünü yaz