Ön dişlerim efsane güzel ve estetik. Fakat arka dişlerimde 9 adet dolgu var. Sizin böyle sorununuz var mı?

Bakımı hiç aksatmıyorum dişlerimi fırçalamadan yattığım bir gün yok. Ağız bakım suyudur diş ipidir hepsini kullanıyorum. Dişlerim aşırı hassas öyle böyle değil. Buna rağmen önlerdr hiç bir sorun yokken arka dişlerim efsane derecede sorunlu. Bakımını yaptırıyorum dolgu oluyor pat bir sene kullanıyorum sorun çıkıyor ağrı yapıyor diş hekimine gidiyorum kanal diyor. Onu da yaptırıyorum o kadar bakmama rağmen çekilmesi gerekir diyor. Artık o kadar çok sinirim bozuluyo ki bakmasam bundan iyi olacak herhalde. Sizinde böyle sorununuz var mı? Dişçiye sorduğumda genetik faktörler büyük ihtimal diyor. Hay ogenetik yapının...

Diş dizilimin müthiş derecede iyi. Aileminde aynı şekilde süper. Ama onların da çürümeye yatkın dişleri var. Ya da tükürük bezinden salgılanan tükürük ph değerinden ötürü diş çürümesine yol acabilecegini de söyledi
Kafama takmaktan uyku uyuyamadım, başım çatlıyor
Ön dişlerim efsane güzel ve estetik. Fakat arka dişlerimde 9 adet dolgu var. Sizin böyle sorununuz var mı?
2
1
Görüşünü yaz