Ünlülerin diş hekimini görünce "ben de dişlerimi ona yaptırmalıyım" der misiniz?

canselcanım
Kerimcan Durmaz ve diş hekimi
Selam canlar :)
Son zamanlarda ünlülerin dişleri bize çok sağlıklı, çekici ve başarılı imajı veriyor. Bunu desteklercesine bir de kendi diş hekimlerini takipçilerine öneriyorlar. Peki sizce ünlülerin diş hekimleri güvenilir midir? "Ben de o hekime dişlerimi yaptırmalıyım" der misiniz?
#ccsoruyor
Derim, çünkü ünlülerin dişlerini çok başarılı yapıyorlar.
Demem, çünkü paraya göre iyi hizmet sunduğunu düşünürüm.
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Ünlülerin diş hekimini görünce "ben de dişlerimi ona yaptırmalıyım" der misiniz?