DOĞANIN GÜCÜYLE GÜLÜMSE

Signal

Diş hekimine gitmekten korkar mısınız?

Genel olarak birçok kişi çocuklukta yaşadığı kötü tecrübeler sonucu diş hekimine gitmekten korkar. 😓

Sizin böyle bir korkunuz var mı?
Dişçi korkusu nasıl yenilir?
Dişçi korkusu nasıl yenilir?

2|1
1817

En İyi Kız Görüşü

• Çocukken doktorun parmağını ısırmıştım bana tokat atacaktı bide pislik ama yemedi😏Oh iyi yapmışım.

1|1
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

1717
  • Demirden korkan trene binmez demiş atalarımız 😊

1|0
    0|0
  • Korkmuyorum.

1|0
    0|0
  • Hiç bir hekime gitmekten korkmam.. Bypass ve 14 anjiyo geçirmiş kişi olarak hele yanlış uygulamadan diş yüzünden ölümden dönmüşken..

1|0
    0|0
  • Benim diş hekimini gören ölüler diriliyor kanka 🤤
    O bakışlar, ses tonu, kaslar filan... En ufak ağrım olsa ışınlanıyorum shdjks

1|0
    0|0
  • Önceden korkardım. Sonra diş etime ve dudağın iç kısmına 8-9 iğne yiyince geçti. 😂

1|0
    0|0
  • Bana böyle kesici demir aletlerle yürünmesinden hoşlanmıyorum 😅😅 ancak meslek gereği millete öyle aletlwrle yürüyoruz. 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Çocukken dişçiye gitmekten Korkmazdım hatta gitmeye üşenirdim evde kendi başıma çekerdim dişlerimi.

1|0
    0|0
  • Cocukken korkuyordum dişimi cektirmeye gidemezdim büyüyünce çürüklerin hepsini temizlettirdm hiçte korkulcak bişey yokmuş 😁😁

1|0
    0|0
  • Gitmekten korkmam ama çok kötü bir tecrübem oldu. Artık dişimi nasıl çürüttüysem kanal tedavisi olmak zorunda kaldım ilk gittiğimde herşey normaldi dişçi iğne yapıp uyuşturdu ve normal tedavisini uyguladı 2. gelişimde uyuşturmadan dişimi delmeye başladı aman ne kadar acı dişçi devam ediyor ben ağlıyorum bide uyuşturmadı ya canımda çok acıyo bide küçüğüm o zamanlar o gün o kadar ağladımki annemde kızıyo bana işte niye ağladın falan filan ama kadın dişimi uyuşturmadan deliyo niye ağlamıyım resmen işkence çıkarken içimden sövüyorum kadına annem o gün bir daha beni doktora götürmeyeceğini söylemişti üstünden yıllar geçti dediğinden dönmedi. Zaten bir sonraki gidişimizde neden uyuşturmadın diye söylendim uyuşdurdu öyle devam etti tedaviye.

1|0
    0|0
  • Bende çok korkardım velasım ağrılara dayanamadım cesaretle bir gittim gidiş o gidiş 😂😂😂

1|0
    0|0
  • Evet ben çok korkuyorum 😔 ve hala devam ediyor korkularım

1|0
    0|0
  • Çocukken çok korkardım bu yüzden uzun bir süre gitmedim ama tanrının işi geçenlerde çürüğüm olmuş dolgu yaptırmak için gittim acayip rahatladım!

0|0
    0|0
  • Yoo... Ben hiç korkmam... 😎
    (Hiç dişçi koltuğuna oturmuşluğum olmadı 😉😎😂)

0|0
    0|0
  • Hayır, her ay gidiyorum ya.😒

1|0
    0|0
  • Korkmuyorum

1|0
    0|0
  • Hayır korkmam. Alıştım zaten.

1|0
    0|0
  • Korkmuyorum