DOĞANIN GÜCÜYLE GÜLÜMSE

Signal

Kanal tedavisi yaptırmalı mıyım?

Dişciye gittim ve dolgu yaptırdım 5 gün geçmesine rağmen her gece uykumdan uyanarak ancak ilaç içerek agrisini dindiriyordum ama çok ilaç içiyorum araştırmalar yaptım ve çok agri kesici ilać icmei ölüme bile götürüyormuş bugun doktora gittim o dolguya kanal tedavisi yapabilirmiş ama riskiymiş dis cekilebilirmis bu durumu yaşayan var mı kanal tedavisi yaptırmalı miyim bana bir akıl verin lütfen

0|0
34

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

34
  • Doku kaybının ne kadar olduğu bilinmeden aslında pek bir şey söylenemez.. zaten dolgulu bir iş doku kaybı var demek oluyor bu.. haricinde kanal yaptırınca da doku kaybı olacak ve yapısal bütünlüğü iyice bozulacak.. ama haricinde ağrın var ise yapacak bir şey de yok. kanal tedavisini dene derim... ama diş kaybına da hazırlıklı ol.. kayıp olur ise implant yaptırırsın.

0|0
    0|0
    • 6gün

Teşekkür ederim yorumlarınız için Şimdilik Antibiyotiğe devam ve arveles ile değiştim parol u arveles daha uzun süre ağrıyı önlüyor bakalım. Bu gece uyanacak miyim ağrıyla doktorda 1 hafta daha idare et aşşagı yukari 15 günde geçermiş olmazsa ve çok ağırir ise yapacak bişe kalmayacak allah sonumu hayır etsin.

• Kanal tedavide dişlere giden sinirlere müdahale edilerek ağrı kesilebiliyor ancak hekim diş kaybından bahsetmiş ben yerinde olsam bir müddet ağrı kesiciyle durumu idame ettirirdim, şayet geçmez çok rahatsız eder son çare olarak kanal tedavi düşünürdüm. Ağrı kesiciler de doz aşımı iyi bir şey değil ancak ağrı kesiciye bağlı ölüm oranı çok düşüktür eğer kullandığın ağrı kesici zayıf geliyorsa hekim bunu başka bir ağrı kesici ile değiştirebilir. Ama dediğim gibi kanal tedavi son çare olarak önerebileceğim bir şey keza diş kaybı söz konusu!

0|0
    0|0
  • Direk cektir kurtul kardes ben disten cok cektim kanal yapilsa bile agrin sizin bitmez o yapilan kanal basarili olmaz

0|0
    0|0
  • Yaptırmalısın. Bir diş gece o kadar ağrıyorsa o dişten ümidini kes :D git kanal yaptır kurtul

0|0
    0|0
  • Yaptır ben çok memnunum

0|0
    0|0
  • Yaptır 3 tane Kanal tedavisi var bende

0|0
    0|0
  • 5 günde gevmeliydi kanal tedabisi ancak kurtarir

0|0
    0|0

Benzer Benceler