DOĞANIN GÜCÜYLE GÜLÜMSE

Signal

Gece olunca ağrıyan 20'lik diş aslında ne anlatmak istiyordur?

Tavsiye varsa alabilirim 😞Gece olunca ağrıyan 20'lik diş aslında ne anlatmak istiyordur?

0|1
1110

En İyi Erkek Görüşleri

• Sen gel gün boyu rahat rahat dolaş, beni önemseme, aklına bile gelmiyim heee.. Sen misin beni takmayan? Ağzına edicem geçmiş olsun, bu gece uyumak sana haram falan demeye çalışıyordur bence :D

Eğer görüşümü EİG seçmeyi uygun görürsen de seçmeyi unutma! Çünkü insanlara fikirlerimi, düşüncelerimi en iyi şekilde aktarmak beni mutlu hissettiriyor :) Gecen güzel olsun <3

1|0
    0|0
  • ağrıya sebep olan kimyasal maddelerin ki iltihap çoğunluktadır, en fazla salınım yaptığı saatler gece saatleridir :) saat 2 den sonrası daha da sancılı olabilir.

0|0
    0|0
    • O zaman hemen uyuyayım 😏

• umalım ki ağrı kesiciler ağrını hafifletsin :) uyumayı aklından geçirmek çok naif bir düşünce.
      geçmiş olsun :)

En İyi Kız Görüşleri

• Valla şuanda bende yasiyorum ayni durumu doktora gidicem artik biktim geciyor agrisi vazgeciyom gitmekten ama ansizin gene basliyor aldircam kurtulcam aklina getirmemeye calis bir agri kesici al anindaa kesiyor agriyi

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

98
  • 28 yaşında 20’lik diş ağrısı çekiyorsanız sıkıntı var demektir. Derhal hekime gidip halledebilirsiz aslında ve aslında diş bunu anlatmak istiyor size.

1|0
    0|0
  • görsel güzelmiş :D çektitmezsen ağrısını hep çekersin

1|0
    0|1
  • 20lik dişlerinin hiç çıkmama gibi bir ihtimali var mı, varsa bir sorun olur mu olmaz mı?

0|0
    0|0
  • Beni burdan allllll

1|0
    0|1
  • Resime bak ya haha 10 numara

1|0
    0|0
  • Açılın ben geliyorum diyor.

1|0
    0|0
  • git çek diyordur

1|0
    0|0
  • Çürümüşüm ben demek istiyordur..

1|0
    0|0
  • Cektir diyordur

1|0
    0|0
  • Allah sabır versin:(

1|0
    0|0
  • Hadi bakalım dişçiye demek istiyor

1|0
    0|0
  • Uyuma diyor 😅

1|0
    0|0
  • Karanfil varsa onu ez koy.

1|0
    0|0
  • Çekilmesi gerektigini

0|0
    0|0
  • Çek beni diye yalvarıyo

0|0
    0|0
  • Çektir 20 lik dişlerin bir faydasi yok aksine çıktıkca disleri itip düzenini bozuyor

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin o dişin. Bende de var da şerefsizden uyutmuyo kaç gündür.

0|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...