DOĞANIN GÜCÜYLE GÜLÜMSE

Signal

Görüş paylaş; doğanın gücüyle gülümsemenin sırrını keşfet! Diş macununda hangi doğal içerik senin favorin olur?

Ağız ve diş bakımının doğal olarak çok kolay olmasını isteyen KScanlar buraya!

Hemen görüş paylaş; Signal Nature Elements Özel Diş Bakım Kiti kazanan 2 kişiden biri ol!

Doğadan ilham alan içeriklerle komple bakım sağlayan Signal Nature Elements Serisi’nden senin favorin hangisi?

🥥 İçerisindeki hindistan cevizi özü ile daha beyaz dişlere kavuşmana yardımcı olan ve komple bakım sağlayan Hindistan Cevizi Özlü Signal Nature Elements mi?

🌱 Diş hassasiyetine karşı rahatlama sağlamaya yardımcı olan karanfil yaprağı ve ardıç yağları özü içeren Signal Nature Elements mi?

🖤 Daha parlak gülüşler için Kömür Tozlu Signal Nature Elements mi?

Hemen seç, görüşünü paylaş; doğadan ilham alan Signal Nature Elements Serisi ile #DoğanınGücüyleGülümse

Görüş paylaş; doğanın gücüyle gülümsemenin sırrını keşfet! Diş macununda hangi doğal içerik senin favorin olur?

Muhteşem gülüşlere kavuşmak doğadan ilham alan içeriklerle doğal olarak çok kolay! Görüşünü paylaş; özel kit kazanarak tanışma fırsatını kaçırma.

20|18
537759

En İyi Erkek Görüşü

• Daha kullanmadım, Denemekten ne çıkar...

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

537758
  • Yeni ürünlerini denemeye fırsatım olmadı henüz.
    Ama!
    " Hindistan Cevizi Özlü Signal Nature Elements" Evet evet bu ürün tam bana göre! 😍
    Hindistan cevizi özlü her şeyi seviyorum.
    Neredeyse bütün bakımımın için de var.

#DoğanınGücüyleGülümse 😎

5|3
    1|3
  • Hindistan cevizi mucizesini vücut bakımımda kullanıyorum. Dişerimde de denemek isterim.

8|12
    17|9
  • Gülmeyi seven biri olarak dişlerimin bembeyaz olmasını isterim ve tercihim kömür tozlu signal nature element.

3|7
    14|3
  • Hindistan cevizi gibi bir mucizeyi dişlerimde de kullanmalıyım; Hindistan Cevizi Özlü Nature Elements diyorum.

2|4
    13|5
  • Kafeinli içecekler tükettiyorum. O yüzden leke oluşumunu önlemek için ve lekeler ile savaşmak için Kömür Tozlu Signal Nature Elements diş macunu tam bana göre !
    #DoğanınGücüyleGülümse

3|1
    0|2
  • Beyaz dişler deyince ilk olarak aklıma signal geliyor. Bu yüzden Hindistan Cevizi Özlü Nature Elements diyorum.

3|2
    7|4
  • Muhtemelen kömür özlüyü deneyeceğim macunum bitince :)

0|0
    0|0
  • Kömür tozu olanını merak ettim. Deneyimlemek istedim bir an. :)

0|0
    0|0
  • Çok fazla sigara kullandığım ve kahve içtiğim için kömür tozlu nature elements favorim olurdu. 🙂

0|0
    3|3
  • Şimdi onu bunu geçin misvak kullanın dicem ama kimse bunu eminim ki kullanmıyordur hatta tercih de etmiyordur. He faydalarına gelirsek;

Diş etlerini korur.
    Diş eti kanamalarını önler.
    İçerdiği minerallerle aynı zamanda antioksidan (kanser önleyici) özelliğinden, diş eti ve dişlerin birleşiminde mikrop barınmasını engeller.
    Diş macunlarında kullanılan florid içermez Florid aslında su dezenvektanı olarak kullanılır. Bilimsel araştırmalara göre floridli suların kansere yol açtığı, hücre içinde ve solunum metabolizmasında enzimi engeller. Günümüzde her yıl bu nedenle 3500 kişinin öldüğü belirtilmiştir.
    Diş macunlarında köpürmeyi sağlayan teksapon maddesi içermez. Teksapon, kan hücrelerinde toksik etkiye, diş etlerinin şişmesine, diş eti hastalıklarına, dişlerin asitlere karşı direncini düşürerek çürümeye ve alerjik tepkimelere yol açar.
    Misvak ph derecesi ağız yapısına uygundur. Tükürük bezlerinin ph derecesiyle misvak ph'ı aynıdır. 7.1 . Ayrıca antiseptiktir.
    Diş sağlığını temin eder. Sert kılları sayesinde diş arasına girerek, diş minelerine zarar vermeden plak ve tartar oluşumunu engeller. Ayrıca düzenli kullanımda sararmayı ortadan kaldırır. Sigara kullananlar için şiddetle önerilir.
    Ağız kokusunu yok eder. Yatmadan önce dişler fırçalansa dahi mideden gelen gazlar kötü kokuya neden olabilir. Misvaktaki doğal aroma, bu kötü kokuları giderir. Mide gazını gidermeye destek sunar.
    Baş ağrısına iyi gelir. Yapılan araştırmalarda , misvakın içerdiği maddeler ve doğal aromasının düzenli kullanımda baş ağrılarına da iyi geldiği saptanmıştır. Taşıması da kolaydır.
    Diş minelerini korur ve bakterileri öldürür. Diş macunları bütün bakterileri öldürürken, misvak sadece zararlı bakterileri öldürerek yararlı olanlarının vücudumuzda kalmasına yardımcı olur.

SAY SAY BİTMEZ KISACASI :)

0|0
    0|0
  • Kömür tozlu signal
    kesinlikle ise yariyor
    dislerimi her ne kadar fircalasam fircalayim üzerinde sürekli böyle bir sarilik vardi, beni sinir ederdi.

Kömür tozun beyazlatma konusunda iyi oldugunu duymustum, fakat direk kömür tozunu dislerime sürmek pekde bana göre degil
    Dis macununa eklenmesi bence süper bir fikir

0|1
    0|0
  • Diş teli kullanan biri olduğum için dişlerimi günde 4 defa fırçalıyorum.
    Bu da 3 ayda bir değiştirilen diş fırçasına ve çabuk biten macuna neden oluyor.

Farklı macun türlerini denedim ama görseldekilerden yalnızca kömür tozu içeren bir macunu kullandım.
    Diğerleri hakkında bilgim yok.😄

Kömür tozlu macun gerçekten işe yarıyor.
    Tavsiye ederim.😇

0|1
    0|0
  • Hindistan cevizi özünü diş sağlığı açısından ilk kez duydum ve merak ettim açıkçası.
    Kömür tozunu ise duydum ve memnun da kaldım. :)
    Birini deneyimlemek ve diğerini de memnuniyetimi baz alarak söylemem gerekirse "hindistan cevizi özü, kömür tozu " ikilisi diyorum. :)

0|1
    0|0
  • 🖤 Daha parlak gülüşler için Kömür Tozlu Signal Nature Elements 'i merak ettim. Diş fırçalamak = beyazlatmak, parlatmak olarak kafamda yer etmiş. Ama şimdi KÖMÜR tozu denilince (siyah yahu) bir anda nasıl yani dedim.
    Tadı nasıl mesela? Ya da rengi siyah mı? (ciddi ciddi merak ettim)

o zaman hadi dansssss diyorum...
    #DoğanınGücüyleGülümse :)

0|0
    0|0
  • Doğallık göremiyorum ben şampuanlar diş macunları sağlıklı ağız ve diş eti desteklemek amacı içinde değiller. Şampuanlardan örnek vereyim ben bıraktım saçımı sadece kil ile yıkıyorum ne kepek ne yağlanma var şampuana gerek olmadığını anladım şimdi aynı arayışım diş macunu alternatifi bir şey bulmak. Ben bu bizi esir eden sistemin açıklarını bulmak gerektiğini düşünüyorum yani size sunulan yalan hayatı hack leyin özgür olun.

0|0
    0|0
  • Çok şükür sapasaglam insanım dislerim kadar çektiğim başka bir yer yok. Ne kadar düzenli bakım ve kontrol yapsam da olmuyor her markayı denedim yıllarca ama yine de dişlerimi bur düzene oturtamadım illaki biri çürüyor kırılıyor bunun gibi hesapta olmayan şeyler oluyor bir anda. İki dişi kurtaramadım birisi de kırıldı ona bakalım doktor ne diyecek

0|0
    0|0
  • Ben denemedim ama geçenlerde arkadaşla bunun üzerine muhabbet ettik. Karanfil yaprağı ve ardıç yağları özü içereni tavsiye etti. Bilemiyorum.. Her gün yeni bir şeyler çıkıyor :) Niye bu hindistan cevizlisini seçenler bu kadar eksilenmiş ki ayrıca? lsdölsmdslödm

0|0
    0|0
  • Ya hepsi yalan Signal colgate kadar kötü diş macunu bilmiyorum bunlar yerine karbonat sürün dişinize daha yararı olur. Splat white plus diş macunu favorim bundan daha iyisi Şam da kayısı 😂😂 Kullanın abilerim bacılarım kardeşlerim

0|0
    0|0
  • Tabii ki de
    Hindistan Cevizi Özlü Signal Nature Elements. Çünkü hindistan cevizini çoook seviyorum ki ben.😍
    Gıda ürünlerinde olduğu gibi saç bakım ürünlerinde de, vücut bakımında da olması hoşuma gidiyor. Ee bir de dişlerimde o hindistan cevizinin ferahlatıcı etkisini hissedebileceğim. Tek favorim artık o bence. Daha önce kullandığım ürünleri bir kenara çekme vakti geldi.😊

0|0
    0|0
  • Hoş, samimi ve tabiki parlak bir gülümseme herkesi oldukça çekici ve albenili kılar, diye düşünüyorum. Bu sebeple kömür tozlu signal nature elements :)

0|1
    0|0
  • Bir yerlerde muz kabuğunun iç kısmının ve yeşil ceviz kabuğunun diş beyazlatıcı özlliğini duymuştum ama hiç denemedim deneyen olursa ve sonucu paylaşırsa sevinirim :D

0|1
    0|0
  • Limon ve Karbonat = Bir çay kaşığı karbonatın içine limonun suyunu sıkın ve köpürene kadar karıştırın. Ardından temiz bir diş fırçasıyla uygulayın.

Asit özelliği taşıdığından bu yöntemi haftada en fazla 1-2 kere tekrarlamalısınız.

1|1
    0|0
  • Çoğu yorumu okudum da bir çok üye sırf xp gelsin diye uğraşmış ancak bunu saklayamamış :)
    Reklama reklamla karşılık verilir mi bilmem ama Colgate kullanıyorum, diş beyazlatıcı kalem kullanmaya başladım süper ötesi.

0|0
    0|0
  • Kömür Tozlu Signal Nature Elements olanı merak ettim.
    Signal white now kullanıyorum. Diğer diş macunlarının aksine dişlerimi beyazlattı ve çok memnunum.

0|0
    0|0
  • Diş fırçalarin neden bu kadar pahalı signal? Altın kaplama falan mısın?
    Yoksa insanların mecburiyetini paraya tevil edip semirenlerden misin? İndir fiyati indir. Ben almazsam o almazsa turşusunu kurmayacaksin onların.

0|0
    0|1
  • Sağlıklı, bembeyaz ve güçlü dişler
    Ferah ve parlak gülüşler artık Signal Nature Elements ile daha kolay! Signal Nature Elements’den benim favorim Hindistan Cevizi özlü Signal Nature Elements.

Peki sizin favorini hangisi?

0|0
    0|0
  • Hindistan cevizi normalde de dişleri beyazlattığından etkili olabileceğini düşünüyorum denemek isterim.

0|1
    0|0
  • kesinlikle tercihim hindistan cevizi özü ile daha beyaz dişlere kavuşmama yardımcı olacak olan ve komple bakım sağlayan Hindistan Cevizi Özlü Nature Elements olur ! çünkü her şey güzel bir gülüşte saklı ;)

1|0
    0|2
  • Diş hassasiyetiyle mücadele etmekten gerçekten yoruldum, umutsuzluğa kapıldığım anda karşıma Signal’in karanfil yaprağı ve ardıç yağları özlü yeni diş macunu çıktı, mutlaka deneyeceğim ❤️

0|1
    0|0
  • mentollülerden gına geldi ama sigara kokusu kalmaması için mecburen kullanıyorum. Karanfilliyi denemek istiyorum şimdi, var mı kullanan nasıldır?

1|0
    0|0
  • Görüş paylaşarak gülümseme sırrını keşfetseydik insan değil ağız olurdum.

3|1
    0|0
  • Görünüşe cok onem verdigim icin komur tozlu olani tercih ederim. Parlak bir guluş kadar etkili bir sey var mi

1|1
    0|0
  • komur tozunu merak ediyorum acaba bor ile dis macunu yapilir mi diye merak ediyorum

1|1
    0|0
  • Kömür Tozlu'yu seçip az biraz da korkuyla bekliyorum..!(baknz:Kömürde çıkabilir!!!😅)

1|1
    0|1
  • Diş macunu aynı zamanda beyazlatmalı da bana kalırsa.

1|1
    0|1
  • Gülümsemek en güzel sanattır bana göre, bu sebeple dişlerimize çok iyi bakmalı ve gülüşümüzün ışıltısını arttırmalıyız.

Kömür tozlu Signal Nature Elements tam bana göre ❤️

1|1
    0|1
  • işte ben diş fırçalıyorum ama gülümseyince doğanın gücü felan olmuyo pek , tipik bir ürün çıkıyo ortaya

0|0
    0|0
  • Karanfilin dişler üzerinde oldukça olumlu etkileri var. Diş macunun içerisinde de işe yarayacağını düşünerek tercihim o yönde.

0|0
    0|0
  • parlatması çokta önemli değil dişçiye gidip mine temizliği yapıp üstüne cila yaptırabilirsin, önemli olan dişin sağlığı/sağlamlığı o yüzden Hindistan Cevizi Özlü Signal Nature Elements diyorum.

0|0
    0|0
  • Ben Hindistan cevizi özlü Signal nature elements olanı kullanıyorum. Kahve ve sigara çok kullanmama rağmen ilk fırçalamamdan itibaren dişlerimin beyazladığını fark ettim 😬
    Zaten herşeyin doğalı güzel değil mi? Signal, seviliyorsun ❤️ #doğanıngücüylegülümse 😄

0|0
    0|1
  • Benim favorim hepsi. Hepsi de benim bebeklerim ama en çok favorim olan daha doğrusu dişlerimin favorisi olan, çünkü dişlerim onu çok sevdi. Tabiiki de "Karanfil yaprağı ve ardıç yağları özü içeren signal nature elements." Hassas olan dişlerime çok mu çook iyi gelecek.😍

0|0
    0|0
  • Diş macununda hindistan cevizi varsa favorim olmakla kalmaz bütün hayatım olur. Böyle bir şey yaptığınız için size gerçekten çok teşekkür ediyorum. İnanın yıllardır bunu bekliyordum ve nihayet oldu. Beklediğime değdi. Benim favorim Hindistan Cevizi Özlü Signal Nature Elements.
    Kahveyi seviyorum, çayı seviyorum ve bunları tüketirken dişlerim zarar görüyordu. Artık görmeyecekler çook mutluyum.😇
    Dişlerim de mutlu artık.😊

0|0
    0|0
  • Hindistan cevizi özlü signal elements serisini en acilinden deneyeceğim.
    Çünkü gülümsemeyi seviyorum ve ben gülerken dişlerimin kötü görünmesini istemem. Yıllardır neredeyse denemediğim diş macunu ve fırçası kalmadı bir türlü aradığımı bulamadım. Çok etkili görünüyor bunlar. Neden daha önce yoktu ki?

0|0
    0|0
  • Kimi insan güzelliğiyle kimi insan boyuyla övünür bense parlak gülüşümle övünüyorum🤗 Bu güzel, parlak ve sıcak gülümsemenin mimari Kömür Tozlu Signal Nature Elements 😊 Sende #DoğanınGücüyleGülümse Teşekkürler @Signal 🤗

0|0
    0|0
  • Hindistan cevizi özlü Signal çünkü Hindistan cevizine bayılırım ve dişlerimin daha beyaz görünmesini isterim. 😁

0|0
    0|0
  • Signal diş macunu belli başlı bir markadır. Naneli olanı daha hoşuma gider. Doğal yöntemle odun külü tercih ederim benim görüşüm.

0|0
    0|0
  • Seviyorum signali diş etlerine de yararlı hem beyazaltıyor da kendimi bildim bileli diş macunu olarak signali kullanıyorum ve beğeniyorum

0|2
    0|0
  • Diş ve dişeti ölmüş durumdaydı
    Umutsuzca dişlerimi fırçalarken yarım çay kaşığı zencefil kullandım
    Mucizevi şekilde düzeldi.
    Bu kadar etkin sonuç beklemiyordum
    Herkes öğrensin zencefil mucizesini

1|1
    0|1
  • Ben daha hicbirini kullanmadim ama komur tozlu olan iyi gelir iye baya bir görüşler aldim onu tercih ederim

0|1
    0|0
  • İçerisindeki hindistan cevizi özü ile daha beyaz dişlere kavuşmana yardımcı olan ve komple bakım sağlayan Hindistan Cevizi Özlü Signal Nature Elements denemek isterim

0|0
    0|0
Daha Fazla
1245

Benzer Benceler

Yükleniyor...