BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Sevgilinin dişlerini fırçalamadığını fark edersen ne yaparsın?

Sevgilisi olanlar, sevgilisi olmayıp da başıma gelse ne yaparım diye düşünenler sizi hemen böyle alalım! Sevgililer Günü kapıda; dişlerini fırçalamayan sevgiliyle olur mu sence? Hemen şıklardan sana uygun cevabı seç; yorum ve görüşlerde sevgiliye dış fırçalamanın faydaları nasıl öğretilir konuşalım. 😎
  • Sevgilinin dişlerini fırçalamadığını fark edersen ne yaparsın?Sevgili olmaya devam eder miyiz bilmiyorum!
    A seç
  • Sevgilinin dişlerini fırçalamadığını fark edersen ne yaparsın?Hmm konu ciddi, “seni şöyle alalım” der konuşurum
    B seç
  • Sevgilinin dişlerini fırçalamadığını fark edersen ne yaparsın?Tam da Sevgililer Günü gelmişken küçük bir hediyeyle bu durumu çözerim!
    C seç
  • Sevgilinin dişlerini fırçalamadığını fark edersen ne yaparsın?Dişlerini fırçalaması gerektiğini tatlı tatlı ima ederim
    D seç
  • Sevgilinin dişlerini fırçalamadığını fark edersen ne yaparsın?“Aşk her şeyi affeder mi?” diye düşünmeye başlarım
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

6|16
304308

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

304308
  • Kendine öz saygısı olmayan bir insanla nasıl sevgili olmuşum diye çok üzülürüm açıkçası :) Diş fırçalamak artık bakım falan değil, insanın su içmek yemek yemek gibi bir rutini olmalı.

3|2
    0|0
  • Yepisyeni bir fırça alırım en yakışıklısından:) Signalin çiftler için güzel fırçaları var:)

4|6
    18|11
  • Diş fırçası hediye ederim.

5|2
    0|0
  • Tekrar görüşür müyüm bilemedim.

2|3
    0|0
  • bir sekilde dile getirirdim.

0|0
    0|0
  • Onu diş fırçalamaya bile ben alıştırmıştım evde fırçalamazdı pek yanıma geldiğinde hadi beraber fırçalayalım senle diş fırçalamak zevkli derdim benle beraber yapardı şu an ayrıldık ne yaptığı da beni ilgilendirmiyor isterse çürüsün dişleri umrumda değil onu herşeyiyle düşünen kızı kaybetti

1|3
    0|0
  • Ne kadar da kacar olmussunuz sorunlardan en ufak bir dis fircalamadan ayrilir mi insan be? Yazik. Sonra da ask yok, iliski yurutemiyorum, ay ben niye yalnizim ay evlilik aski olduruyor ay soyle ay boyle. Kendinize gelin once de, sonra iliski kurarsiniz.

0|0
    0|0
  • Diş macunu Diş pastası Diş fırçası ağız gargarası. Diş ipi olan bir paket yaptırıp Aşkımla sağlıklı 14 Şubatlara yazar kuryeyle evine gönderirdim ve bu hediyeye rağmen aynen bakımsızlığa inat ederse.
    Özel bir fotoğraf çekerim zarfın arkasına bir not kendi dişlerine bakamayan ne benim aşkıma bakabilir nede çocuğuma diye yazar ayrılırım.

1|0
    0|0
  • Bı erkekten sırf bu yüzden ayrılmıştım ya iğrençti yazın soğuk biseyler içiyorduk pipetle suratıma üflemişti ya bı de kendisini havalı felan zannediyor Allah'ım bı de noldu tiksindin mı demişti bende daha fazla dayanamamıştım son görüşmemizdi

2|0
    0|0
  • Daha 2 gün önce başıma geldi sevgilim değil flört gibi bir şeydik ve beni çok seviyordu buluşalım dedi tamam dedim ben baya hazırlandım ki benim için en önemli olan şey dişler hep bembeyazdir çocuk bir geldi dişlerinde 70 yılın kalıntısı var o kadar iğrenç bir görüntü. Yanında bozuntuya vermedim ama eve gidince konuşmayı bitirdim.

1|1
    0|1
  • Benim için dişler inanilmaz onemli. Cunku kendi dislerimede oldukca dikkat ederm. Dolabimda envai cesit diş macunlarim, vede yumuşak kıllıdan tutunda , küçük başlıkli, buyuk başlıkli, sert kil yapılı dis fircalarim , dis ipim, agiz calkalama suyum hepsi mevcuttur. Sabah ve aksam 2 dakika boyunca fircalarim dişlerimi. Neyseki benden manyak sevgilim varda disleri resmen rinso beyazi gibi. Hic lag soylettirnez

0|0
    0|0
  • Aslında ima yoluda olur ama diş fırçası, diş macunu, gargara, diş ipi vs. Den oluşan ağız bakım setini hediye paketi yapıp yanına da bir not iliştiririm.
    O güzel dişlerini hep beyaz görmek isterim.
    Ferah kokan nefesinle yeniden hayat bulmak isterim diye😂😂

0|1
    0|0
    • 7gün

haha çok iyi fikirmiş, bende uygulayabilirim bunu nsjxjjdj

• Ne saçma yorumlar bunlar ayrılırım falan diyenler bence çok saçma düşünüyor ne için birliktesiniz sevdiğiniz için değil mi sonuç olarak? güzel bir hediyeyle yüzüne vurmadan kendinizede alıp ona belli etmeden durumu çözebilirsiniz veya güzelce söyleyebilirsiniz kırmadan bu zor birşey değil yani

0|0
    0|0
  • Kimse kusura bakmasın dişini fırçalamayan, roll on kullanmayan, ağır kokular kullanan, aşırı makyaj yapanları sevmiyorum. Hatta makyajı hiç sevmiyorum. Temizlik hijyen önce kendine sonra çevreye saygıdır.

1|0
    0|0
  • Bir erkekte ilk baktığım yerler dişler ve tırnaklar. Sanırım dişlerine ve tırnaklarına özen göstermemiş bir erkekle bir ilişkiye adım atmam. Hadi oldu ki başlarda bakıyordu sonra bıraktı, o zaman da dişlerini fırçalaması ve kendine bakması konusunda kesinlikle uyarırım.

Eşim bazen dişlerini fırçalamadan gün geçiriyor, mutlaka uyarıyorum.

0|1
    0|0
  • Naneli şeker alırım maketten sonra kendim çiğnerim elimdeki paketten bir tane ona uzatırım ister misin diye almazsa rica ederim biraz neticede birisinin ayıbını ayıplamamak gerekiyor onu kırmadan etmeden örtmek gerekiyor

0|1
    0|0
  • Nazikce artik sevgilim olmadigini bildirirdim. Disini fircalamaktan bile aciz adam olmaz olsun yahu 😒

1|1
    1|0
  • 3 yıl ortodonti tedavisi görmüş biri olarak fiziksel anlamda en hassas olduğum noktadır. Dişlere verdiğim önemi sürekli dikkate getiririm sevgili adayım da ayağını denk alır diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Ağız ve dış sağlığı çok önemli olup her iki tarafın da çok dikkat etmesi gereken bir konudur. Onu uyanıp en iyi şekilde ağız bakımını yapmasını öğretirdim.. m

0|0
    0|0
  • Nedenini öğrenir ona göre bir karşılık veririm. Kimse dört dörtlük değildir. Sizden öncesinde böyle bit alışkanlığı yoksa sizden sonra kazanmış olması sizin ona yapmış olduğunuz bir katkı. Çiftler olmanın sadece sevişmek, sevmek olmadığı birbirinize de iyi gelmeniz gerektiği görüşündeyim.

0|0
    0|0
  • Hmm konu ciddi, “seni şöyle alalım” der konuşurum. Çünkü konuşmak en iyisidir ve belki benimle buluşmaya acele ettiği için dişlerini fırçalamamış olabilir. Yoksa bu devirde diş fırçalamamak... sdsdsd

0|0
    0|0
  • Öncelikle bu durum kişinin kendine olan saygısıyla alakalıdır kendisine saygısı yoksa çevresindekilerede olmaz diye düşünüyorum samimiyet çerçevesi içinde ya da açık açık söylerdim heralde bunda yanlış bişey yok hem sağlığı açısından da iyi olur. #FırçalayınFırçalattırın
    😊

0|0
    0|0
  • Kırmızı çizgilerimden biri titizliktir; bu gibi temel bakım rutinini önemsemeyen birinin kim bilir başka ne pasaklılıkları vardır. Allaha yakın olsun bana uzak amin.

1|0
    0|0
  • İnciltmeden kırmadan müsait bir yerde söylerim. Utanmaması için aynısını kendiminde yaşadığını ve midede oluşabilen birşey olabileceğinide söylerim masum bir öpücük atarım konu kapanır

0|1
    0|0
  • Aslında karşınızdaki insanı gerçekten sevip değer veriyorsanız bu tür küçük ayrıntılara takılmamanız gerekiyor. Tabii ki temizlik çok önemli ama karşınızdaki insanı da kırmadan belirtmeniz gerekiyor. Hemen ayrılmak da nasıl oluyor ya? O zaman karşınızdaki insanı gerçekten sevmiyorsunuz ki küçük bir ayrıntıya hemen ayrılıyorsunuz..

1|0
    0|0
  • Belki acele ile çıktığı için unutmuştur diye düşünür. Hiç bozuntuya vermem. Fakat hep aynı şekilde geliyorsa kibarca buluşma yerine dişlerini fırçalayıp gelmesi gerektiğini söylerim. Değişmiyorsa ayrılırım.

0|0
    0|0
  • Gerçekten aşıksa bir kadın gerçekten de affeder Çünkü aşık olan bir kadının sevgisi her şeyden daha ağır basar eğer o erkek de kendini bulduysa ne yaparsa yapsın affeder seven bir kadın yıllarını vermiş bir kadın bir adamla hayalleri varsa o adamı affeder

0|0
    0|0
  • Sırf kendisi için yaşayan ama çoğu hastalığın ne yazık ki ağız yoluyla bulaştığının bilincinde olmayan birisi olduğunu anlarım. Hayatta başarılar. Kendisi bilir ne diyelim.

0|0
    0|0
  • Konuşurum önce dişini fırçalamadı diye ayrılıyımı Allah aşkına güldürmeyin tabii öz bakım önemli o beniö fırçaladığımı göre göre alışır zaten e fırçalamazsa düşünürüm bir

0|0
    0|0
  • Dişleri fırçalamamak ağızda ister istemez koku yapıyor. Ve diş fırçalamayı alışkanlık haline getirmeyen birisine bu konunun zararlarını ya da faydalarını anlatmak bir şey ifade etmez. Ve o koku ister sevgilimde ister başkasında olsun ister istemez o kişiden soğutuyor. Çok şükür sevgilim de ben de dişlerimiz konusunda dikkatliyiz.

0|0
    0|0
  • Ben bizzat söyledim o kadar iyi niyetliyim ki mk tiksindiğim halde belli etmedim güzelce uyardım sonra dikkat etmeye başladı ama ayrıldık sonra sndjjd ben çok titizimdir. Neler neler yaa cidden bakım çok önemli insan kendini bilcek. Bu küçümsemek değil dinimiz de emretmiş hem abi kaçıncı yüzYıldayız temizlik parayla mı şükür bir daha da öyle biri çıkmadı karşıma bir şey de söyleyemiyosyn kırılmasın diye

0|0
    0|0
  • Fırcan yoksa bizdeki klozet fırcasını verimmi derim o anlar

4|1
    0|0
  • O goruntu pek hoş olmasada yinedeilk etapta disini fircalamasi icin tatli taltli uyaririm 😁ikinci defa olursa 😏👩‍🚀

0|0
    0|0
  • şıpsevdi olmadığım için öyle zart diye sevgili değiştiremem. ima ile vurgular, çekidüzen vermesini sağlardım.

0|0
    0|0
  • Hassas bir konu bu fırçalaması için direk söylemem ben hiç hoş olmaz bu ama bir şekilde bilinç altına fırçalamsı gerektiğini yerleştirirdim

0|0
    0|0
  • Seni şöyle alalım der ve bir konuşurum bakalım derdi neymiş, baktım olacak gibi değil ayrılır yollarımız.

0|0
    0|0
  • şaka mı yoksa yorum yazan herkes fake mi dişini fırçalamadı diye sevgilisini terk edip ayrılan var ya duruma bak sanki anasına sövmüş başka kızla yakalamış arkadaş bu nedir :D

1|1
    0|0
  • Sonuçta karşımızdaki insan sevip saydığımız ve deger verdiğimiz biri. Hemen laps diye soyleyip kalbini kırmaya gerek yok yani. bir konusma arasinda fazla abartmsksizin ufak ufak ima da bulunulur. Zaten o da bu durumu anlar büyük ihtimalle

1|0
    0|0
  • Belki belirli bir sorunu vardir rahasizligi vardir bir gunluk fircalayamamistir benim icin sorun değil onemli olan kalbinin temiz olmasi tabi soyle biseyde var temizlikte imandan gelir dikat etmeliyiz hepimizde

1|0
    0|0
  • Rencide etmeden uzmeden. kirmadan önemli olan onun dış görünüşü değil ağız sağlığını düşündüğümü en. guzel bu şekil anlatabilirsin. Diye düşünüyorum 🤔🤔

0|0
    0|0
  • Naneli şeker ikramıyla başlar çaktırmadan diş sağlığına yönlendirirdim kendisini incitmeden ne de olsa hem beyaz dişli hem de düşünceli bir ponçiğim ben :)

0|0
    0|0
  • Disleri kesinlikle fircalamasi gerekir cabuk tiksinen biriyim sevsem bile gormezden gelmem ikna ederim acik acik derim dislerinin fircalamasini yook devam ediyorsa baska seyler dusunulur

0|0
    0|0
  • bir maviş bir pembiş diş fırçası güzel durur yanyana :)

1|0
    0|0
  • Hadi dişlerimizi fırçalayıp uyuyalım falan derim imalarla 😁

1|0
    0|0
  • Kalbini kırmama gerek yok nazik bir şekilde söylerim kimsenin olmadığı yerde rencide etmeye gerek yok olabilir insanlık hali unutmuş olabilir donalım hastalıkta olabilir

0|0
    0|0
  • Hayatığğğm dişlerini fırçalarmısın diye uyarırım.
    Eski sevgilim uyumadan önce dıslerini hep fırçalıyordu

0|1
    0|0
  • Karşı tarafın ağız sağlığı veya alışkanlığını bilmeden nasıl eleştirip yorum getirebilirim ki? Hadsizlik...

1|0
    0|0
  • sevgilim yok ama asla bunun icin ayrilmam ama direk konusurum cekinmemde

0|2
    0|0
  • Genç yaşta gece yatarken çıkarılıp, sabah kalkınca takılan diş kullanmak zorunda kalacağını söylerdim.

0|1
    0|0
  • Valla öyle bir duruma rastlamadım ama olsaydı eğer bir şey diyemezdim sanırım

0|0
    0|0
Daha Fazla
562

Benzer Benceler

Yükleniyor...