Sevgilinin dişlerini fırçalamadığını fark edersen ne yaparsın?

SignalTürkiye
Sevgilisi olanlar, sevgilisi olmayıp da başıma gelse ne yaparım diye düşünenler sizi hemen böyle alalım! Sevgililer Günü kapıda; dişlerini fırçalamayan sevgiliyle olur mu sence? Hemen şıklardan sana uygun cevabı seç; yorum ve görüşlerde sevgiliye dış fırçalamanın faydaları nasıl öğretilir konuşalım. 😎
Sevgili olmaya devam eder miyiz bilmiyorum!
Hmm konu ciddi, “seni şöyle alalım” der konuşurum
Tam da Sevgililer Günü gelmişken küçük bir hediyeyle bu durumu çözerim!
Dişlerini fırçalaması gerektiğini tatlı tatlı ima ederim
“Aşk her şeyi affeder mi?” diye düşünmeye başlarım
Yaşını ve cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
Sevgilinin dişlerini fırçalamadığını fark edersen ne yaparsın?