BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Dış çekilmeli mi?

Arkadaşlar merhaba 2 ay önce dolgu yaptırdım ama yanlış kanal tedavi uygulaması sonucu disimde parça bırakmış sonrasında iltihap oluştu ve sağ tarafımı kullanamaz hale geldim günlerdir uygu uyuyamıyorum doktor devlette yapmadi özele yönlendirdi oteldeki doktor kanal tedavisi uygularız dedi ben Şu an çalışmıyorum doktor 400 lira dddi kanal yaptırmak yerine disi çektirsem zorlanır miyim çiğneme dışım kopek disi yanı Şu an yaptıracak durumda değilim ayrı yeten agrisindan da duramıyorum çektirsem sorun yasar miyim
Güncellemeler:
Oteldeki doktor degil ozeldeki doktor olacak yanlış yazmışım ☺️

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• Bu sıkıntı bende de var dişimin birine baskı versen tüm dibi yanıyor.
    Doktora gitmekten de hiç hoşlanmıyorum.
    Sorun yaşar mıyım ya ilerde

0|0
    0|0
    • Yasarsın dış hiç birşeye benzemez erkenden git kesinlikle agrisi kabir azabı gibi olumden beter

• Allah yardımcınız olsun dış ağrısı hiç birşeye benzemez ben kafamı yerlere vurduğumu biliyorum

• Ben acılara kafa tutarım sıktıntı tınne hayatım acılarla dolu diş ağrısı nedir ki ya

En İyi Kız Görüşü

• Kanal da zzaten max 4 sene isini gorecek bisey. Implant yaptir bence para biriktirip

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• o nasıl doktormuş kız şikayetini yapsana ona hem diş kurtulacaksa çektirme özelliklede çigneyen diş ise

0|0
    0|0
    • Şikayet etsem neye yarar bu ülkede adalet mi var? Disi kurtarmak istiyorum ama maddiyat açısından zordayım karışlayamam devlette yapmadi

• 7gün

Teşekkür ederim sağolun

• 7gün

rica ederim

Kızlar Ne Diyor 2

Benzer Benceler

Yükleniyor...