BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş teli tedavisi hakkında tecrübe sahibi olan var mı?

Merhaba ben sadece üst çeneye tel taktırdım. Altta herhangi bir sorun yoktu, doktorum gerek yok dedi. Bugün ilk ayımı tamamladım, doktor telimi çıkarıp kalınlaştırdı. Braket kırma vb sorunda yaşamadım ilk ayımda. Size sorum şu benim sadece 1 dişim çarpık o da çok fazla değil sizce ne zaman çıkabilir? Tecrübelerinizi paylaşırmısınız?
Güncellemeler:
7gün
Çıktıktan sonraki aşamaları bilenlerde yazabilir mi?

0|0
113

En İyi Kız Görüşü

• Aslında 8 ay yeterli olur düzenli git tedavini aksatma. O teller 012den başlar 16*22de biter. 1 seneyi geçmez tabi ortodonti uzmanıysa. Biliyorsundur bazı hekimler sadece kurs alıp da ortodontiye soyunabiliyor eğer iş onlara kalırsa tedavi uzayadabilir.

0|0
    0|0
    • 7gün

Ortodontist ve çok iyi bir hoca, düzenli gideceğim zaten

• 7gün

Anladım bazılarıda arkasına tel takıyormuş

• 7gün

Alt dişler için o.

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• Ona doktor birkaç ay sonra tam teşhis koyup sana süresini verebilir. Benimde tek dişte yamukluk vardı ama olay tek dişi düzeltmekten öte birşey. Birde ona yer kalması için diğer tüm dişlerinde yerinden oynaması lazım ki yer açılabilsin. Bence zamanını önemseme, kendini geliştirecek birşey yaptığını bil ve kendini olayın akışına bırak. 1.5 senedir takıyorum çıkmasına az kaldı çıksın istemiyorum hatta, çünkü alıştım artık

0|0
    0|0
  • Uzun süre kullanman gerek

0|0
    0|0
  • Hala disimde

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10

• Bende takmistim. Ön cenemde sorun vardı. Yaklaşık iki yıl sürmüştü belki ondan daha az. Baya oldu tedavi biteli net hatirlamiyorum. Ama eger düzenli kontrol yaptirirsan ve telini düzgün kullanirsan tedavin en kisa zamanda biter.

0|0
    0|0
  • Ben diş teli kullandım 1 sene benimde sadece alt dişlerimden 3 tanesi yamuktu 3 aya çıkar diye tahmin ediyorum hani 3 kontrollük kalmış hızlı geçiyor zaten

0|0
    0|0
    • 7gün

Çıktıktan sonra neler yapılıyor

• Valal ben taktimiristim hep yara yaptı bana fayda görmedim ama bir muane ol herksein vücudu bir değil sonuçta benim metale alerjim vardı

0|0
    0|0
  • Tecrübeli değilim ama izlediğim videolardan biliyorum hiç acitmiyor korkma ♡

0|0
    0|0
  • 6-8 ay max.

0|0
    0|0
  • tek üst dişde cok fazla olmuyor 6 ya da 8 ay

0|0
    0|0
  • 2 sene taktim.

0|0
    0|0
  • 2 bucuk sene taktım Büyük ihtimalle çok sürmez