BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Diş hekimine gitmeyi sever misiniz?

Ben de mecburiyetten gidiyorum tabi ki ama çoğu insan dişleri apse yapana kadar, kanal tedavisi gerektirecek kadar curuyene kadar doktora gitmezler. Hatta agrimiyor, niye gideyim diye düşünürler. Ben biraz ortalamaya uymuyorum bu konuda, bazı çürükler için doktor kendisi bunu yapmamıza gerek yok, fazla derin değil ama takip et dediği oluyor. Zaten 6 ayda bir de mutlaka detertraj yaptırıyorum, aksi takdirde diş eti sağlığım bozulabilir, ayrıca ağzımı cok pis hissederim. Bazen Youtube'dan detertraj videoları izliyorum, o kadar çok diş taşı birikmis ki diş görünmüyor 😂 İnanılmaz bir olay, yıllarca dagda mi yasamis acaba? 😂 Geçen yine diş hekimi koltuğunda oturmuş doktorun gozlugunden yaptığı islemi izlemeye çalışırken neden bu kadar sık oraya gittiğimi düşündüm ve orada otururken rahatladigimi, hafifledigimi hissettim. Seviyorum orada olmayi 😂 Siz ne sıklıkla gidersiniz?
  • Evet
    A seç
  • Hayır
    B seç
  • Kararsızım
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
38

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• diş hekimi eğer işinde ehilse severim huzur buluyorum doğrusu

1|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 7

• Diş hekimine gitmek diş sorunum var demektir ve bu rahatsız eder. Yoksa işlemler korkutucu değil benim için kaç kere uyuşturmadan işlem yaptırmıştım

1|0
    0|0
  • Günde 3defa fircaladigim için gerekli görmüyorum ama gerekli..

1|0
    0|0
  • sadece diş doktoru değil, mecbur kalmadıkça doktora gitmeyi sevmiyorum, ilaç kullanmayı da sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem.

1|0
    0|0
  • Sağlığım için giderim.

1|0
    0|0
  • severim dişimin çekilmesini oynanmasını falan

0|0
    0|0
  • Her ay gidiyorum tellerim var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Her yil gidiyorum zaten mecbur

1|0
    0|0
    • Yıl mı? İmplant mı yaptırdın? Neden her yıl? Neden daha sık değil?

• Senin durumunda benle ayniymis ben 2 kere 20 lik aldirdim gomuluydu 😶Allah acil sifalar versin bir ayagimiz discide

• sağol, sana da..

• Nefret ederim

1|0
    0|0

Benzer Benceler

Yükleniyor...