BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Yılbaşında ne yapacağını söyle; sana özel önerimizi kap! Yılbaşı planın hangisi?

Yılın en ışıltılı günü için hazır mıyız? ✨

Hemen şıklardan yılbaşı planını seç; sana özel önerimizi kap! 🎉

Yorum ve görüşlerinle bize katılmayı da unutma!
  • Yılbaşında ne yapacağını söyle; sana özel önerimizi kap! Yılbaşı planın hangisi?Kendimi yılbaşının ışıltısına kaptırıp çok eğleneceğim!
    A seç
  • Yılbaşında ne yapacağını söyle; sana özel önerimizi kap! Yılbaşı planın hangisi?Makyajım ve kıyafetimle gecenin yıldızı ben olacağım!
    B seç
  • Yılbaşında ne yapacağını söyle; sana özel önerimizi kap! Yılbaşı planın hangisi?Kimse beni evden çıkaramaz; televizyonun karşısına kamp kuracağım.
    C seç
  • Yılbaşında ne yapacağını söyle; sana özel önerimizi kap! Yılbaşı planın hangisi?En sevdiklerimle beraber yeni yıla mutlu bir giriş yapacağım.
    D seç
  • Yılbaşında ne yapacağını söyle; sana özel önerimizi kap! Yılbaşı planın hangisi?Gelsin yeni yıl bildiği gibi gelsin, öyle dümdüz duracağım!
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

6|7
217295

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 217

• Yanımda en sevdiğim kişiler olacak onlarla birlikte sabaha kadar eğleneceğim. Tabii stilim ve makyajım ile gözler üzerimde olacak :D Haa bir de bembeyaz dişlerim ile tabii ki.

0|3
    1|0
  • Yeni yıla bembeyaz gülüşümle başlayıp tüm sevdiklerimin kalplerini açacağım.😊 Tabii ki en sevdiğim insanlar yanımda olacak😍

1|1
    1|0
  • Sevdiklerimle beraber yeni yılı eğlenerek karşılayacağız.

1|1
    1|0
  • Bu sene evde geçirmeyi düşünüyoruz. Bir kaç samimi arkadaşlarımızla toplanıp kutlayacağız sanırım.

1|3
    1|0
  • Her zaman ki gibi bembeyaz gülüşümle yeni yıla sevdiklerimle birlikte gireceğim.

2|1
    1|0
  • Yıl 2018.. Hâlâ kırmızı don giyip, milyonda bir ihtimal Nimet ten aldığı biletin kendisine vurması ihtimalini hayallerine dahil edip liste kontrol eden var mıdır acaba? Soru ve yorumlara göre varmış ://

Sıradan bir günden farksız benim için, kutlayanlara iyi eğlenceler...

0|0
    0|0
  • Hep evde geciriyorum zaten guzel bir masa hazirliyorum yemek tv kanallari etrafta patlayan havai fisekler daha iyi seceneklerim olsa degerlendirirdim ama yok😁

1|0
    0|0
  • Nerdeyse tüm yılbaşlarına uyuyarak girdim 😂😂bu yılbaşında uyanık ve dışarda olacağım ailem ve arkadaşım ve ailesiyle kutlayacağız müzikli mekanlara gideriz büyük ihtimal veya konserlere falan gideriz.

0|0
    0|0
  • Yeni yılda sabahtan akşama kadar sevdiğimle olup keyifli bir gün geçirip, fil m izleyip, daha sonrada ailemle beraber keyifli vakit geçireceğim :)

0|0
    0|0
  • Ağlayarak finallere hazırlanacağım saat tam 12 olduğunda 31 aralığa ve 2 ocağa sınav koyan pek yetkili kişilerle tanışma imkanımın olmasını dileyeceğim

0|0
    0|0
  • Dümdüz duracağım. Kimse beni farklı bir şey için zorlamaya kalkmasın. Oturduğum yerde mimiksiz gireceğim yeni yıla.

0|0
    0|0
  • Hayatta en kıymetli şey ailedir. eski yılda yeniside onlarla güzel. o yüzden ailemle evimde yeni bir yıla merhaba diyeceğim.

0|1
    0|0
  • Kimse beni evden çıkaramaz; televizyonun karşısına kamp kuracağım. 📺🎉

0|1
    0|0
  • Mandalina soyup dansöz müydü o, ondan izlerim herhalde😒

0|1
    0|0
  • Yeni yıl nedir ya... Beni bağlamaz ben pijamalarımla mutluyum.. Sevgili yatağım seni çok sewiyorum... 💞💞💞 Burdan sana selamlar iyiki varsın 😁😂

0|1
    0|0
  • Yıkılmayacağım ama ayakta da durasım yok. Yıkılcam yılbaşında yana doğru.

1|1
    0|0
  • Gönül ister ki panda gibi takılayım ama planım var :(

0|0
    0|0
  • Yeni yıla girince değişen bir şey olmadığı için televizyon daha cazip geliyor

0|0
    0|0
  • Guzel olmak insani iyi hisstettir bende oyleyim dhdjdvnxbd

0|0
    0|0
  • Sevdiklerinle vakit geçirmek gibisi olamaz ki yılbaşına birlikte girmek hep onlarla olacakmışsın hissini verir

0|0
    0|0
  • Yeni yıl yılbaşı eğlenceleri pek tarzım değil en güzeli evde ayaklarımı uzatıp TV seyretmek 😍🙈🙈

0|0
    0|0
  • Sınav haftamla eş zamanlı oluşundan mütevelli babalar gibi ders çalışacağım

0|0
    0|0
  • Evdeyim dışarda kutlu yamiyorm sevgilim de yok en iyisi evde kalmak ki tek seçeneğin🤐

0|0
    0|0
  • Yılbaşını dışarıda kutlamayı sevmem. Kalabalığı çok sevmem ve ayrica disarida adami feci kazikliyorlar. Arakadaşlarimla evde, ideali.

0|0
    0|0
  • Final arasına denk geldiği için ders çalışacağım 😒

0|0
    0|0
  • Yaşım küçük parti ortamı yok bir kere bu ülkede öyle bir kavram yok. Ne güzel Amerika'da liseliler çılgınca koparken bu ülke de 6 dan sonra bile dışarı salmiyorlar. Gençliğimiz geçiyor öyle böyle diye sıkıcı sıkıcı

0|0
    0|0
  • Dışarı çıkıp kutlamak çok isterdim ama ailem izin vermiyor 😔

0|0
    0|0
  • Gelsin yeni yıl bildigi gibi gelsin. Televizyonun karsisina kamp kuracağım.

0|0
    0|0
  • Kimse beni evden çıkaramaz; televizyonun karşısına kamp kuracağım. 😀

0|2
    0|0
  • Sevdiklerimle beraber yeni yıla girmek yeterli fazlasına gerek yok hepimiz için mutlu, huzurlu, sağlıklı, güzel bir yıl olsun ne olursa olsun her zaman gülün hayat kısa :)

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    187

Erkekler Ne Diyor 295

• Bu sene dışarıda kutlamayı düşünüyorum. A dedim çok güzel bir öneri. Bembeyaz dişler ile her kapıyı açacağız demek ki.

0|1
    0|0
  • Arkadaşlarımla beraber eğlenerek girmeyi düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Evde kamp kurarım. PTT partisi vermeyi düşünüyorum. ..

0|1
    0|0
  • kafirlerin gününde degil müslümanların gününde güzel şeylerin verin bizim bayramımız kurban ve ramazan bayramı , o gün mekkenin fetih o gün biz müslümanlar için en güzel gün ama sizin ve sizin gibiler için ise özenti hali , müslümanlığa yaymayı çalışın ezedi olan tutumlara degil , bu sözler elbette işinize gelmiyecek ama gerçekler acıdır

0|0
    0|0
  • Yeni yıl başlangıcının çok bir şey ifade ettiğini düşünmüyorum. Belki bir muhasebe imkanı, ama kaç kişi değerlendiriyor ki; seçenekler arasında bile yok... Gecenin yıldızı olma iddiasında olan ortalama % 8'lik bir kitle var ki aman dikkat, en tehlikeli şey aşırı şişirilmiş benliktir. İki yönlü insanoğlunun bir yanına eğlence lazım. Yılbaşı da onu sunan vasıtalardan biri. Hepsi bu!

0|0
    0|1
  • Signal whitenow diş macunu ve signal diş fırçam ile dişlerimi fırcalayarak yeni yıla giricem böyle bütün sene dişlerim parlak kalıcak ( aslında boşuna signal diş fırcası yazıyorum signal'den başka marka mı var yaa)

0|0
    0|0
  • Popomu koltuğa basıp YouTube'dan eski maç özetlerinin altındaki hindistan dizilerini izleyeceğim. Sonrada oradan Sübliminal mesajlar alacağım... gelelim işin esas konusuna sevgili SIGNAL bu kadar reklamını yaptığım yeter nerede bana vaat ettiginiz paralar

0|0
    0|0
  • Her sene yeni umutla girdiğim yılbaşını yılın sonunda beklentilerim ve planlarım gerçekleşmemiş olduğundan yeni gelecek olan yılbaşı için umutlanıp kısır bir döngüye giriyorum bu yüzden gelmese daha iyi :))) gelirse de kapımız açık ama extra bir eğlence beklemesin yıllardır her istediğini yaptık...

0|0
    0|0
  • Kuzenim in de benim de tüm arkadaşlar almanyada. Almanya da olsam çılgınca geçerdi. ama ikimiz de türkiye deyiz beraber güzel şekilde kutlucaz

0|0
    0|0
  • Rezarvasyonlarımız yapıldı, Moskova'da iki çocuğumla ve sevdiğim kadınımla 7 günlük bir yıl başı tatili yapacağım. ölmezsem eğer.

0|0
    0|0
  • Eski yıllardaki gibi yeni yıl kutlamaları tat vermiyor.
    Tv yerine bilgisayar basında geçirmek en iyisi olacak.

0|0
    0|0
  • PTT den asla vazgeçmeyeceğim. Gürültü-patırtı, sarhoş muhabbetleri çekemem. İstediğimi yer, istediğim zaman yatarım. Bembeyaz dişlerimle her daim gülmeye özen gösteririm. Oh ne güzel. Tavsiye.

0|0
    0|0
  • Sevdiklerimin kalplerini ısıtmak için yine bir gülüşüm yetecek ve en güzel anları beraber yaşayarak yeni yıla gireceğiz :)

0|0
    0|0
  • Dünden farklı olmayacak Sonuçta.. bir anlamı kalmıyor böyle olunca.

1|0
    0|0
  • Evde daha mutlu. Hem daha ekonomik hem de dışarda sıkış sıkış bunaltıcı ortamdan uzak. Ne yediğin belli ne içtiğin. ben eve en kalitelisini alıyorum herşeyin.

1|0
    0|0
  • Arkadaşlarım ile eğlence ortamı hazırlayıp evde parti yapmayı düşünüyoruz.

0|0
    0|0
  • Yılbaşı saçma bişey çünkü her gün her saat farkında olmadan yeni bir yıla giriyoruz ya da yeni bir yıl bize öyle bişey işte

0|0
    0|0
  • 26 yaşındayım daha bikere saat 12 ye kadar oturamadım hep uyudum uyuyarak girdim yani uykum geliyor napıyım :)

0|0
    0|0
  • Şimdi bir şey diyeceeemmmm bütün yıl başı psikolojin bozulacak.

0|0
    0|0
  • Yılbaşı çocukluğumdan beri benim için çok özel ama git Gide yanlizlastim bu sene evde tek basima olacagim

0|0
    0|0
  • Merhaba.
    Gelsin yeni yıl bildiği gibi gelsin, öyle dümdüz duracağım!

0|0
    0|0
  • Bu fenolar da "bembeyaz dişlerim" durmuş, hayırdır sitenin reklam yüzü olarak sizi mi seçtiler? 😄 Evde pinekleyip, ders çalışacağım ben.

0|0
    0|0
  • Evde ne kadar alkol varsa tanışıp kaynaşıcam geceyi duşta sonlandırabilirim uyuyarak :D

0|0
    0|0
  • Yılbaşı gecesi eğlenmiycem. Durup durup karsima cikiyor yaaa.
    Kar yagsin kartopu oynayacam ben

0|0
    0|0
  • Birlik beraberlik ve sağlıkla sevdiklerinle beraber olmayı herzaman tercih ettim.

0|0
    0|0
  • Kimsede para yok bende de sıkıntılı çok şey planlıyoruz ama yine geçen yılbaşı gibi sokaklarda gezip saat 23:55 TE bir restaurant tarzı biryere girip yine yalnız birşeyler bir bardak bira ile girmek

0|0
    0|0
  • bu şıklardan hiçbirisi odama gidip bol bol ödev yapıp bilgisayar kodları yazacağım yılbaşı umrunda değil

0|0
    0|0
  • Bol bol eğleneceğim ve güleceğim :)
    Yeni yıla signal ile giriş yapıp gülüşümü kudretlendireceğim :D d

0|0
    0|0
  • Spor salonunda fitness yaparım tahminim,

Sonrasında evde film, meyve, ceviz vb... takılırım ailemle

0|0
    0|0
  • Yuzde bilmem kac dışarda olacagim fakat neresi olur onu bilmem...

1|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    265

Benzer Benceler

Yükleniyor...