BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Karşı cinsin gülüşüyle başını döndürmesi için hangisi olmalı?

Dayanılmaz ve çekici gülüşlerin sırrını biliyor musun? Hemen sana uygun şıkkı seç; kadınlar ve erkeklere özel önerilerimizle baş döndüren gülüşlerin sırrını kap!

Yorum ve görüşlerini herkesle paylaşmayı ve her şey #1GülüşüneBakar demeyi de unutma. 😁
  • Karşı cinsin gülüşüyle başını döndürmesi için hangisi olmalı?Tabii ki, bembeyaz ve sağlıklı dişler!
    A seç
  • Karşı cinsin gülüşüyle başını döndürmesi için hangisi olmalı?Gülüşünü gölgeleyen sigara ve kahve lekelerinin olmaması
    B seç
  • Karşı cinsin gülüşüyle başını döndürmesi için hangisi olmalı?Gülümsemesinin tüm aksesuarlarının parıltısını sollaması
    C seç
  • Karşı cinsin gülüşüyle başını döndürmesi için hangisi olmalı?Kalabalık bir ortamda bile dayanılmaz gülüşüyle dikkat çekmesi
    D seç
  • Karşı cinsin gülüşüyle başını döndürmesi için hangisi olmalı?Işıltısıyla gözlerimi kamaştırması
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

5|5
218297

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 218

• Dikkat çekici olmak istiyorsan, bir saçların bakımlı olacak iki dişlerin. İhmal edenleri de kızlar ihmal ediyor hahaha

5|5
    0|4
    • Yoo hiç de bile nelerin yanında neleri görüyozz

• Valla doğru söylüyor , ben lise 4e kadar hergün dişlerimi fırçaladım , saçlarıma bakım yaptım 4 kere reddedildim. Üniversitede bıraktım diş fırçalamayı , saç bakımını falan 6 kere reddedildim. Yani diş bakımı saç bakımı , eğer tipsizsen daha az reddedilmeni sağlıyor. Matematik yanılmaz , 4 sene lise 4 sene üniversite. Bakımlı 4 senede 4 reddedilme , bakımsız 4 senede 6 reddedilme. Yani kızlar tipsiz erkekleri bakımlı da olsa bakımsız da olsa arkadaş olarak görüyor.

• Beyaz dişler tabi ki harika duruyor. Beni en çok rahatsız eden lekeler ama. Kahve ve sigara lekelerininde olmaması lazım.

2|2
    0|1
  • Sağlıklı ve bembeyaz dişlerinin olması😊

1|2
    2|0
  • Bembeyaz dişler için Signal olmazsa olmazımız...

0|2
    0|0
  • Bembeyaz sağlıklı gülüşler tabii ki!

0|1
    0|0
  • Tırnaklar pislik içinde ve dişler sarı ve yiyecek artıklarıyla dolu insanlarla konuşurken gözlerim ister istemez oralara bakıyor sürekli.
    Mide bulandırıcı
    Hele ki bazı kadınlar var süslenmiş püslenmiş, dudakta bir ton boya, ağzını bir açıyor, bir gülüyor dişler leş gibi.
    Dişler bence bir insanın en önemli aksesuarlarından.
    İnsanlar nasıl önemsemez anlamıyorum.
    Buradaki şıkların hepsi önemli

0|0
    0|0
  • Kalabalik ortamlarda gulusu bir okadar etkili ve guzelse baska soze gerek yok en guzeli bu 😁 bunun icinde olmazsa olmaz once dislerr sonra cekici bakislar geliyor😁

0|0
    0|0
  • Diş bakımı cok önemli bazen birinden cok etkilenirsin sonra beklersin gülsün bir güler dişler temizse süper ama yok değilse pardon yanlış adres deyip geri dönersin kızlar genelde öyle 🙈😂😂

0|0
    0|0
  • Bu ürünü ilk aldığımda lacivert diş macunu bana çok itici geldi ki jayatımda bembeya diş macunj dışında içinde yeşil işte naneli falan diye satılan hiç bir macunu almazdkm bu ürün ile tüm tabularımı yıktım

0|0
    0|0
  • Gamzesi olsun dikkat ceker zaten tabi disleri de normal olsun cok beyaz dis cok tuhaf duruyor ya 😏😏😏

0|0
    0|0
  • Daha iyi bir tebessüme kazanmak için hem etkiili olur hemde çekici olunur

0|0
    0|0
  • Dil altı hapımı vermesin, kendiliğinden döner zaten. Bir de ben film izlerken o beni izleyip gülümsemeli.

0|0
    0|0
  • Sigara kahve icen insanin saglikli disleri olmasi imkansiz o yuzden de saglikli dis diyorum..

0|0
    0|0
  • Bence güzel bir gülüş, yüzün en güzel makyajıdır :) Hele aradan gözüken o bembeyaz temiz dişler olmazsa olmazıdır bu görüntünün.

0|0
    0|0
  • Nerdeyse 7 yıldır sigara içiyorum fakat herkes dişlerimin sırrını sorup duruyor çünkü aşırı beyazlar! Sağlıklı ve beyaz dişlerin sırrı kesinlikle signal white now

1|0
    0|0
  • Beyaz ve sağlıklı dişler 😊 Hep imrenmişimdir beyaz dişlere sahip olan insanlara maalesef benim doğuştan koyu renkli ama bakımlı.

0|0
    0|0
  • En güzel gülümseme gülerken gözlerinin içininde güldüğüdür

1|0
    0|1
  • Gülüş en güzel aksesuardır o nedenle bir erkekte en çok dikkatimi çeken dişleridir. #1GülüşüneBakar beyler, haberiniz olsun. :)

0|0
    0|1
  • Ne çıkaracaklarını şaşırmışlar ya 😂 bknz: kadınlar için diş macunu/erkekler için diş macunu 😂

1|0
    0|0
  • Kalabalık bir ortamda bile dayanılmaz gülüşüyle dikkat çekmesi.

#1Gülüşünebakar!

1|1
    0|0
  • Doğal olmalı ve çekici gelmeli göze , etkileyici gülümsemelii bembeyaz dişleri olmalı :)

0|1
    0|1
  • Öyle bir gülücek ki iç ısıtıcak. Bembeyaz dişlerle tabi.

0|0
    0|0
  • Önce saglik sonra dis beyazligi
    gerisi beni iter kimse kotu duran disleri sevmez

0|0
    0|0
  • Ben anlamadığım tek bir şey var neden diş macunun erkek için ve kadın için ayrı olanı oluyorki evet saçlarda yapı farklılığı var ama diş dediğimiz şey kemik sonuçta merak ediyorum şahsen

0|0
    0|0
  • En güzeli temizliği belli olan dişler. Birde gamzesi varsa ohh miss :)

0|0
    0|0
  • bir insanin gülüşu olmazsa olmazidir cok dikkat ceker

0|0
    0|0
  • Evet dişlerde alo beyazlığı arıyoruz😊 sigara içmesini istemiyoruz ama içiyorsa da bunun önlemini almalı.

0|0
    0|0
  • Gulumsemesinin tum aksesuar larin pariltisini sollamasi...

0|0
    0|0
  • Bence gamzeliler ve beyaz ve düz şekilde dişleri olanlar her zaman bir adım önde

0|0
    0|0
  • Cins mins degilde herkes dislerine iyi baksin. Konusurken cok kotu gorunuyor gozlerimi kaciriyorum konusurken.

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    188

Erkekler Ne Diyor 297

• Sağlıklı ve beyaz dişler öncelikli olmalı. :)

0|0
    0|0
  • Sigara ve kahve lekesi olmamalı.

0|0
    0|0
  • Dişler çok önemli gerçektende bazen insan dikkat edemiyor ve etmiyor, daha dün dolmuşta başıma geldi, o kadar sıkışık ki hadi dolmuş hattını da veriyim Gölbaşı Dışakpı hattı, ufuk üniv oradan bindim ana baba günü, gazi hastanesinin oradan iki kişi bindi, şoförün yanındaki tekli koltuğun arkasında durabildim bir oğlan bir kız bindiler, elbise giymiş örgü ama o kadar kısa ki ismine ne diyorlar bilmiyorum acaip kısa idi, çizme giymiş dizlere kadar saçlar açık, lan 2 dakika sonra ynaındaki ile başladı muhabbete benimle de arasında 30 cm bile yok gülmeye başladı kaç kere sayısını unuttum lan beni de bir gülme aldı, yanında oğlan ile adaşmışız, emin olun süzmedim sadece bir kere baktım yan durmaya çalıştım ama nasıl içten gülüyor, deli garı, beni de gülme tuttu, dişlere tabii bakamıyor insan.. Yanlız ilk bindiği anda dikkatimi çekti, binerken dolmuşa bismillah deyip giriş yapınca o kadar şaşırdım ki anlatamam.. Gülmesi ise dünyalara bedel sözüne çok uygundu.. Çok hoş bir bayandı, Allah sahibine bağışlasın..

0|0
    0|0
  • Bazı insanlar var ki dişlerinin yarısı yok kalan yarısı sararma evresini tamamlamış kararmaya doğru gidiyor çocukluğumdan buyana hep merak etmişimdir sokak hayvanlarının bile dişleri bembeyazken ev insanlarının nasıl olurda durumu bu denli içler acısı olur diye hoş hala merak ediyorum :D

0|0
    0|0
  • Kadın ve Erkek olarak ikiye ayrılmasından gelen süksesinden tut mavi ışık teknolojisi ve bilimsel açıdan dişlere karşı olan bakımını kanıtlamasından doğan cazibesi beni benden alıyor... Kullandıgım için çok mesudum. Övdük o kadar ama biraz pahalı yaw indirimin anasını AWP dürbünü ile dikizliyoruz. Yetkililere sesleniyorum fakirlerin sesini duyun :) HELP ME!!!

0|0
    0|0
  • Beyazlığı dan ziyade sağlıklı ve bakımlı olması önemli sonuçta diş insanın yapısına göre rengi farklı olabiliyor her bembeyaz diş sağlıklıdır diye bir kaide yok

0|0
    0|0
  • Gülünce gözlerini kısması doğal olması. Ben doğal seviyorum içinden geldiği gibi olsun ona buna göre değil kendine göre olsun

1|0
    0|0
  • Bembeyaz sağlıklı gülüşler tabii ki😏

0|0
    0|0
  • Düzgün dizilmiş, beyaz ve temiz dişler ve tabii ki bunu sağlayan Signal diş fırçası, Signal diş macunu, Signal diş ipi üçlüsünden başkası olamaz.
    IBAN'ı özelden atarım görüşürüz;))))

0|0
    0|0
  • Aklima dis macunu reklamindaki kiz geldi. bir gülücük atiyor adamlar arabasini park yerinden kaldirip yolun ortasina koyuyorlardi :))
    White now

0|0
    0|0
  • Sigara ve kahve lekesi olan dişlere bakınca dünyam yıkılıyor. Güzelce fırçala geçsin yani nedir bu kadar boş vermek anlamıyorum.

Kızlarda ağız kokusu ve bakımsız dişler çok kötü bence. Işıl ışıl olmalı kızlar <3

0|0
    0|0
  • Kadın veya erkek diş görünüşü çok önemli benim gözüm de sigara kahve lekeleri çok itici duruyo her iki cins için de bunun çekicilik le bir ilgisi yok bence bu zaten yapılması gerek sağlık açısından önemli bişi

0|0
    0|0
  • Kötü çocuk olmayan erkeği ağlatmak için elinden geleni yapan kadın ırkı, kötü çocuğu güldürmek için her hizmeti sunuyor zaten. Dolayısıyla gülüşle baş maş döndürmeye gerek yok. Çünkü güldüğüm yok.

0|0
    0|0
  • Bu secenekler ne boyle, bir g. otunden alev cikarmasi eksik. ne kadar şekilcisiniz, Hoslandigim insanin guluyor olmasi yeterli, sırf cok guzel gulusu var diye birinden hoslanacak kadar salak degilim.

0|0
    0|0
  • Sayın Signal ben tel kullanıyorum biz tel kullananların ortak sorunu telin etrafında oluşan lekeler bunun için herhangi bir çalışmanız var mı?

0|0
    0|0
  • Aksesuar gülümsemenin önüne geçebiliyorsa büyük sıkıntı demektir ileri zamanda başka aksesuarlar gibi kullanılmayanların arasına gitmek yakındır 😉

0|0
    0|0
  • Dişlerin beyaz ve lekesiz olması önemlii. Ama belki daha da önemlisi inci gibi sıralanmış olması.

0|0
    0|0
  • Böyle karşımda bembeyaz dişler ile gülümseyen bir kadın görünce ben direk düşüyorum net.

0|0
    0|0
  • Ya bir diş tümden beyazsa, ağızda koku yoksa ve gülüşünü engellemiyorsa o diş güzeldir. A dedim ve yarışmayı kazandım. :)

0|0
    0|0
  • Çekici gülüşünle baş döndürmek için ihtiyacın olan tek şey Signal White Now! Kadınlar için mavi ışık teknolojisi ile anında beyazlık sağlayan White Now Gold, erkekler için sigara lekelerini azaltan White Now Men ile her şey #1Gülüşünebakar!

0|0
    0|0
  • En samimi gülüşler bile her zaman etkileyici olmuştur

0|0
    0|0
  • Önemli olan gülmeyi becerebilmektir ki gülmekten utanmayan birinin dişleri de yüksek ihtimalle sağlıklı ve bakımlıdır.

0|0
    0|0
  • Dişe onem veren birisi olarak beyaz ve saglikli disler diyebilirim. Guzel gulus icin disler onemlidir. Tabi kisiye gore de degisebilir bu durum.

0|0
    0|0
  • kocaman bir gülüş olsun dünya duysun

0|0
    0|0
  • Güzel gülen kadınlar vardır gerçekten 10 15 kişilik bir grupta bile belli ederler kendilerini. Bir de dişleri bembeyazsa <3 :)

0|0
    0|0
  • Diş en onemli etkendir. Sagliktir. Saglikli gulusler

0|0
    0|0
  • Bembeyaz ve sağlıklı dişler olunca zaten gülüşleri gölgeleyen sigara ve kahve lekeleri de olmamış oluyor, biraz mantık 🙂

0|0
    0|0
  • Bembeyaz ve sağlıklı gülüşler olunca gülüşü gölgeleyen sigara ve kahve lekeleri de olmaz zaten, biraz mantık 🙂

0|0
    0|0
  • Erkek olarak bunu yaptığında abaza olarak görünürsün. Kadın yaptığında off yavrum bee şu göğüslere bak olur.

0|0
    0|0
  • Sağlıklı ve Bembeyaz bir gülümsemesi şart. Beyaz dişler sağlıklı gülüşler

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    267

Benzer Benceler

Yükleniyor...