BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Kahve falı tutkunları buraya! Aşk hayatında seni neler bekliyor, önünde hangi yollar açılıyor bir gülüşünle öğrenmeye ne dersin?

Kahve falına ba-yı-lı-yo-ruz! Kahveler içildi, fallar kapatıldıysa muhteşem haberimize hazırsın demek! Kahve falı tutkunlarının her şey #1GülüşüneBakar

Bembeyaz bir gülüşle tüm kapıları açtıran Signal şimdi Kaave Falı uygulamasıyla kahve falı tutkunlarının fallarını açıyor!

Hemen cep telefonuna Kaave Falı uygulamasını App Store veya Google Play'den indir; kahveni iç, fotoğrafını çek, yorumculardan Gülümser Abla’yı seç, önünde hangi yolların açıldığını ücretsiz öğren! “Bir tane fal bana asla yetmez” diyenlerdensen üzülme; Gülümser Abla’ya bembeyaz gülüşünün fotoğrafını yolla, yeni fal hakkın açılsın! İşte bu kadar basit, her şey #1GülüşüneBakar! İçtiğin kahveleri de dert etme, anında beyazlık için Signal White Now hep seninle!
Kahve falı tutkunları buraya! Aşk hayatında seni neler bekliyor, önünde hangi yollar açılıyor bir gülüşünle öğrenmeye ne dersin?
Bir gülüşünle açtığın fallarını, her şey #1GülüşüneBakar diyen KScanlar’la paylaş; yeni dostluklara da yelken açalım! 🤗

7|13
193255

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 193

Erkekler Ne Diyor 255

• Kahveyi çok severim.😊 bir kez fal hakkı yetmiyordu bu iyi oldu benim için. 😎

2|0
    0|0
  • Fal pek ilgimi çekmez ama meraktan bakabilirim :)

1|0
    0|0
  • İndirdim

1|0
    0|0
  • signal kaliteli bir marka hep tercih ediyorum böyle bir uygulamanın telefonda gelmiş olması güzel bunu telefonuma kesinlikle indiricem

1|0
    0|0
  • Cennetten manzaralı villanız olsun ister misiniz? Peki bu dünyada herkesten fazla zengin olmak? Tüm hayalleriniz gerçek olucak yeter ki dişlerinizi signal ile fırçalayın SİGNAL, HAYALLER ARTIK HAYAL DEĞİL :D

1|0
    0|0
  • Faydalı olur burada fal bakmayı bilmeyen herkes fal bakıyordu. Malum sitedeki gariban kızların umutlarına kan doğrayanlar var. ✌🤣

1|1
    0|0
  • Kahve fincanında telvenin yarattığı dalgalanmaları falcının beyninde ters resimler olarak görülebilmesi ilginç. Sen bakarsın telve görürsün, o bakar evlet görür, düzeltir evlat görür.

0|0
    0|0
  • Kahve içince dişler sararıyor ya hani ha işte. Hem falınıza baktırın hem de beyazlatmak için bunu kullanın diyor. Adam pardon Signal haklı beyler. :)

2|0
    0|0
  • Fala inanmayın ama falsız kalmayın. Yaşantınızın kendisi zaten bir faldır unutmayın.

1|0
    0|0
  • Ooo signal'a bak seenn :D güzel bir uygulamaya benziyor. Hemen indirmeliyim.

1|0
    0|0
  • Eşim meraklı olduğu için bu uygulama onda mevcut. Ben fala pek inanmıyorum.

1|0
    0|0
  • Valla falı daha çok kızlar kullanıyor diye utanıyorum ama ben de uygulama kullanıyorum :D Bunu da deneyelim bakalım.

1|0
    0|0
  • Fala inanma falsız da kalma demişler. Pek önemsemem bu işleri ama merak ettim. Deneyeceğim.

1|0
    0|0
  • fala inanma falsız kalma.. bana inanma bensiz kalma :D

1|0
    0|0
  • Sağlıklı gülüşler ayrıca diş ipi de kullanmalısınız.

1|0
    0|0
  • Harika bir uygulama, süper bir diş macunu. Anvilıvıbık yağni.

0|0
    0|0
  • Erkeklerin kız tavlama yöntemlerinden biri
    inanmasada fal öğrenir bizim insanımız.

0|0
    0|0
  • Oha fal mı? Hemen indiririm tam da şimdi kahve içmiştim kalbimizi mi okuyorsunuz helal olsu

0|0
    0|0
  • geleceğü yalnız allah görür falcılar sadece tahmin eder

0|0
    0|0
  • Geleceğini merak eden mezarliga baksın.
    Fincan dibine değil.

1|0
    0|0
  • Ben ilgilenmiyorum bu tür şeylerle. Ama ilgi duyanlar için yararlı. Teşekkürler

1|0
    0|0
  • bir deneyeyim canım sıkılıyor zaten evde uğraş olsun :p :D

1|0
    0|0
  • Kahveyi severim fala pek inanmam ama kimdemişse fala inanma falsızda kalma diye güzel bir deyim olmuş falımada baktırmak isterim 👌

0|0
    0|0
  • Kahve falından ne anlıyorsunuz ki şaçma bişey nasıl inanıyorsunuz ben ona şaşıyorum

0|0
    0|0
  • Bir gülüşünle açtığın fallarını, her şey #1GülüşüneBakar diyen KScanlar’la paylaş; yeni dostluklara da yelken açalım! 🤗

0|0
    0|0
  • Fal dediler baktırdık 3'ünde de aynı durum hasıl. 15 güne elinize para geçecek dedi ayın 15'inde maaş yattı. Bumudur yani :D

0|0
    0|0
  • Herkes iyi seyler duymak isteği için fal kapatıyor. Vay

0|0
    0|0
  • güzel bir program hemen indirmeliyim aman tanrımm

0|0
    0|0
  • Fala inanma falsızda kalma demişler =)
    Alırım bir dal.

0|0
    0|0
  • sihnal hayatımın her anında beyazlık ve öopüşme sağlıyor :D

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    225
Yükleniyor...