BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

İstediğin her şeyi veren diş macununun olmazsa olmazı hangisi?

Diş macunu seçerken olmazsa olmazın hangileri KScan? Hemen şıklardan sana en uygun olanı seç; yorum ve görüşlerde isteklerinden ödün vermeyen duruşunu herkesle paylaş!
  • İstediğin her şeyi veren diş macununun olmazsa olmazı hangisi?Tek fırçalamada anında beyazlık ve komple ağız bakımı!
    A seç
  • İstediğin her şeyi veren diş macununun olmazsa olmazı hangisi?Işıl ışıl bir gülüşle beraber diş eti ve diş minesi bakımını da desteklemesi.
    B seç
  • İstediğin her şeyi veren diş macununun olmazsa olmazı hangisi?Renk kusurlarını gidermesi ve dişlerimin ihtiyacı olan bakımı yapması!
    C seç
  • İstediğin her şeyi veren diş macununun olmazsa olmazı hangisi?Dişlerimin ve gülüşümün ihtiyacı olan her şey!
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

13|12
207291

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 207

• Kesinlikle hiçbir kalıntı bırakmamalı, bakterileri öldürebilmeli ve diş eti bakımı yapmalı. Bunları paket olarak istiyorum.

6|5
    1|2
  • Vallahi ben hepsini istiyorum. Birçok ürün kullanamam, hem bakım yapan hem beyazlatan ürün lazım.

7|2
    0|1
  • Kısa yoldan her şeyi halletmesini isterim.

0|1
    0|1
  • hersey tabii ki

0|0
    0|0
  • bembeyaz dişler istiyorsanız gidin dişçiye seramik yaptırın, kaplatın vs...
    beyazlık, diş eti ve diş minesi kadar önemli değil.
    dişlerin sağlığı ne kadar parladığıyla değil ne kadar sağlam olduğuyla alakalı.

0|0
    0|0
  • Ne olursa olsun başta mükemmel olan diş macunları bir süre sonra dişlerim direnç kazanmış gibi hiç bir işe yaramıyor. Bunu her diş macununda yaşadım ne yazıkki. Ve tek başına yeterli olmuyorlar hep yan ürünler kullanmak zorunda bırakılıyoruz...

0|0
    0|0
  • Dişini günde 10 kere de fırçalasan komple ağız bakımı o değildir. 6 ayda bir dişçide diş temizliği yaptırmak şart

0|1
    0|0
  • Tabii ki hepsi bir arada olsun istiyoruz ama icindeki kimyasallari da dusununce bilemiyorum yine de herseye ragmen temiz hissetmek cok guzel

0|1
    0|0
  • Tüm formülü tek macunda birleştirseniz keşke. Beyaz gülüş derken diş etinden sonra da komple dişlerden olmalayalım yani :)

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    197

Erkekler Ne Diyor 291

• Işıl ışıl yapmalı yani white now CC bana göre

0|0
    0|0
  • bilmeyen arkadaşlar için işe yarayacağını düşündüğüm bilgiler vermek istiyorum.

burda ki ankettende belli olacağı üzere hemen hemen herkes tek fırçalamada beyaz dişlere sahip olmak istiyor. bunun içinde falanca markaya falanca miktarda paralar ödüyorlar. daha sonrada "aaa bu markadan memnumum bak bembeyaz oldu" diyorlar. işte bu noktada bilmeleri gereken bir şey var. kullandığımız diş macunlarının hemen hemen bir çoğu farklı formüllerle üretiliyor ya da kullanım değeleri farklı oluyor. sizde bir macun aldığınızda bembeyaz yaptığı için hep onu almak istiyor veya tek bir markaya yöneliyorsunuz. ama size kötü bir haberim var. bu düşünceniz yanlış. niye mi? biliyorsunuz ki bizler canlı varlıklarız. siz o macunu kullanırken ağzınızda ki bakteriler zaman geçtikçe o macuna karşı bağışıklık kazanıyorlar ve ilk gün bembeyaz olan dişleriniz ay sonunda ilk günkü gibi olmuyor. sorunu anladığımızi düşünüyorum. peki o zaman ne yapmalıyız. yapmamız gereken şey çok basit tüm markaları 1 defa kullanmak. bütçeniz uygunsa pahalıdan ucuza gidebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Ya varya şu florür yüzünden misfak kullanmaya mı başlasam, senede bir iki dişlerimi beyazlatsam daha iyi karar veremedim.
    Dişler önemli. Ağız sağlığına dikkat etmeyince burdaki mikroplar vücuda inip diğer hastalıkların da ortaya çıkmasına sebep veriyormuş. En büyük etkenlerden yani.

0|0
    0|0
  • Diş macunu alırken genelde komple bakım tercih ediyorum. Diş minesine de diş etine de baksın. Ama ağız bakım suyu falan da kullanmayı ihmal etmem yine de.

0|0
    0|0
  • Özellikle çocuklarınız için, İçeriğinde Florid olmayan diş macunu kullanın. Florid kalp, beyin bağlantısını sağlayan, epifiz bezinin üzerini tabaka olarak kaplayarak, sezgi gücününüzün azalmasına neden olur. İnternetten araştırın. Şimdiye kadar, uzun süredir floridli diş macunu kullananlara geçmiş olsun :)

0|0
    0|0
  • Öncelik olarak dişleri beyazlatmalı sigara içen için o sigara kokusunu yok etmeli bakterileri öldürebilmeli diş minesini hassas bırakmayı engellemeli

0|0
    0|0
  • Beyaz dişlere sahip olmak çok güzel gerçekten. Ama bunu yaparken ağız bakımının da yapıldığını bilmek çok iyi oluyor. Bu yüzden bu iki özellik benim için olmazsa olmaz.

0|0
    0|0
  • Abicim hızlı olacak bir fırçaladın mıydı bembeyez olacak

0|0
    0|0
  • Aslında herkesin istediği tam olarak bembeyaz diştir ama asıl sağlıklı dişler çok çok az sararmış dişlerdir

0|0
    0|0
  • Çünkü dişler ne kadar sağlam olursa gülümseme de o kadar güzel olur dişlerin sağlamlığı her şeyden önemlidir Çünkü dişlerimizi kaybettikten sonra artık onları geri kazanmak mümkün değildir

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    281
Yükleniyor...