BEMBEYAZ VE SAĞLIKLI GÜLÜŞLER

Okula/işe döndük! Bu sonbahar “bir gülüşümle halledebilsem çok mutlu olurum!” dediğin şey hangisi?

Tatilden sonra okula/işe dönmek zor geldiyse; her şeyin kolayca çözülmesi için ihtiyacın olan tek şey bembeyaz bir gülüş! Hemen “keşke bu olsa” dediğin şıkkı seç; yorum ve görüşlerde “bir gülüşüme bakar” diyen KScanlar’la buluşmayı da unutma!
  • Okula/işe döndük! Bu sonbahar “bir gülüşümle halledebilsem çok mutlu olurum!” dediğin şey hangisi?Bir gülüşümle öğrenci işlerindeki asla gülmeyen o kadınla aramızdaki buzları eritebilsem
    A seç
  • Okula/işe döndük! Bu sonbahar “bir gülüşümle halledebilsem çok mutlu olurum!” dediğin şey hangisi?İşe geç kaldığım sabahları, bembeyaz gülüşümle sorunsuz atlatabilsem
    B seç
  • Okula/işe döndük! Bu sonbahar “bir gülüşümle halledebilsem çok mutlu olurum!” dediğin şey hangisi?Dayanılmaz gülüşümle hoşlandığım kızın/erkeğin dikkatini çekebilsem
    C seç
  • Okula/işe döndük! Bu sonbahar “bir gülüşümle halledebilsem çok mutlu olurum!” dediğin şey hangisi?Herkesin peşinde olduğu, sınıfın en çalışkanının notlarına bir gülüşle ulaşabilsem
    D seç
  • Okula/işe döndük! Bu sonbahar “bir gülüşümle halledebilsem çok mutlu olurum!” dediğin şey hangisi?Bu sonbahar bir gülüşümle; tüm yolları, kapıları, kalpleri açabilsem!
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

2|7
137206

En İyi Kız Görüşleri

• Bir gülüşümle dünyada çiçek açsın,
    küçüçük bir çocuğun gözlerinin içi gülsün
    somurtmuş çehreler yerini tebessümlere bıraksın isterim
    Çünkü mutluluk bulaşıcı ve insanları mutsuz etmek yerine mutlu etmek daha çok huzur verici. Evet neydi sloganımız (:MUTLU OLMAK İÇİN HAYATA GÜLMSE:)

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşleri

• Gülmek kadar güzel birşey var mı? Düşünsenize insan güldükçe yaşlanmayı bile geciktirebiliyor, gülen insanda kırışıklık, çöküntülük vs olmuyor. Düşünsenize insan içtenlikle güldüğünde aklında kalan kötü anılarını bile bir anlığına da olsa unutabiliyor, ben daha gülüşümden ne isteyebilirim ki

0|0
    0|0

Benzer Sorular

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 135

• Bir gülüşümle finalleri geçebilsem keşke signalciiim be.

0|1
    0|0
  • E şıkkı tam benlik!
    Bir gülümseme ile açılacak kalplere denk gelsek güzel olurdu..

0|0
    0|0
  • tüm kalpleri açabilmek tüm iş tekliflerini kapmak istiyorum

0|0
    0|0
  • Hepsini yapabiliyorum da keske okul mudurunu de gulusumle etkileyebilsem🙄😁 kadin oyle illet biriki daha bikere guldugunu gormedim😂

0|0
    0|0
  • Lanet olsun sana eeeey sabahleyin çöken ağırlık... Yaktın beni yaktın...

0|0
    0|0
  • Bir gülüşü var kelebek görse ötenazi ister denilen kesimdenim. Signal kullansam napabilir ki? Dimi ama.

0|0
    0|0
  • Keşke o notlara gülüşümle ulaşabilseydim ya, okul hayatım çok güzel geçerdi...

0|1
    0|0
  • Her insanın içindeki o samimiyetin ve güzelliğin olduğunu biliyorum. Çünkü her insan mutlu olmayı ve gülmeyi sever... Bendeki olay da insanları biraz da olsun gülümsetmek 😄

0|0
    0|0
  • Benim kadar pozitif yoktur burcumdan kaynaklı yay burcuyum ayıptır söylemesi eheheh😎

0|0
    0|0
  • Keşke bir gülüşümle her şeyi yapabilsek çok iyi olurdu😁 gerçekten dünyaya gülüşümle bakarsak dünya bize geri gülümser😄✨

0|0
    0|0
  • Bir gulusumle hayatimi degistirsem ne guzel olurdu.

0|0
    0|0
  • Otobüste karşılaştığım o çocuğu gülüşümle etkileyebilsem harika olurdu, bu mümkün mü ki? :)

0|0
    0|0
  • Bir gülüşümle yerime akil bastırdım. Zirvesi o galiba :D

0|0
    0|0
  • İçten bir gülümseme her zaman iyidir sadece gülümsek.

0|1
    0|0
  • Bir gülüşümle öğrenci işlerindeki asla gülmeyen o kadınla aramızdaki buzları eritebilsem

0|0
    0|0
  • İşe geç kaldığım sabahları, bembeyaz gülüşümle sorunsuz atlatabilsem seçtim.
    İşe geç kalmak nedir çok iyi bilirim😂

0|0
    0|0
  • keşke bu dediklerin sadece bir gülüş ile halolsaydi 😅

0|0
    0|0
  • Bu sonbaharda her şeyin güzel geçmesini istiyorum, o yüzden tüm kapılar bir gülüşümle açılsın isterim :)

0|1
    0|0
  • Bir gülüşümle bitmeyen otobüs yolculuklarımdan kurtulabilsem

1|1
    0|0
  • Bu sonbahar bir gülüşümle; tüm yolları, kapıları, kalpleri açabilsem!

0|0
    0|0
  • Keşkebir gülüşümle yks yi gecebilsem çok güzel olur..

0|0
    0|0
  • İnsanlarla aramdaki buzları eritmek diycem ama insanları da sevmiyorum ki.

0|0
    0|0
  • ahh o çocuğu bir etkilesem daha ne isterim ki ☺️😇

0|0
    0|0
  • Tüm yolları ve kapıları açmak keşke bir gülüş kadar basit olsaydı

0|0
    0|0
  • Gülüşümle hoşlandığım erkeğin dikkatini hemen çekebiliyorum. Çünkü bembeyaz dişlerim ile ben çok özel görünüyorum.

0|0
    0|0
  • Bembeyaz dişlerim varsa dert edecek bir şeyim yok iş yerinde de öz güvenim tam.

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Çünkü çokta fazla gec kalıyorum ve gülüşümle kullanacağıma inanıyorum:)

0|1
    0|0
  • sanki hiç tatil yapmamış sanki hiç öğlenlere kadar uyumamış gibiyim okula dönmek için isteğim yok ah

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Kızlardan görüşlere devam
    105

Erkekler Ne Diyor 204

• Üzügünüm ama maalersef. 1 gülüş insanlar için çok yetersiz artık herkes sabahları somurtuyor ve haklılar. Ne insanlar hakettiği maaşı kazanıyor nede ülke yükseliyor. Türkiye de hayat ölüyor. İnsanlar zombi gibi yaşıyor. Yanlış yönetilen bir ülkede aldığımız maaşların yapılan zamlara göre %40 civarlarında erimiş olması cabası. Güzel günler için umutlanmaya çalıştık ama umut bile umutsuz :(.

0|0
    0|0
  • şimdi diş bakımı olmazsa olmazlardan biri ve ilk dikkati çeken şeydir...

0|1
    0|0
  • Gülmeyi unutmuşum, gülerken kendime baktığımda çok yapmacık geliyor. Bundan sonra da şöyle içten gülümseyebilir miyim, bilmiyorum.

0|0
    0|0
  • Gençler dişlerinizin kıymetini bilin. Diş bakımına öze gösterin ileride anlarsınız ne demek istediğimi dis bakımı için üşengeç olmayın maksimum 2 3 dakika.

0|0
    0|0
  • Sen söyle signalim elmali dis macunun sayesinde oluyor hepsi 💚💚

0|0
    0|0
  • Gülüş, çünkü bence bir insanın en samimi olduğu an'dır. Gülüşüm kime göre, neye göre ne kadar güzeldir şu an bilemem ancak, o zaman gelip çattığında umarım en güzel gülüşümü veya gülümsememi gerçekleştirebilirim... :)

0|0
    0|0
  • malum sabah lari yogun trafik ve ise okula yetisme cabasinda ki insanlarin basina siklikla rasladimiz bir durum

0|0
    0|0
  • Eger bu kadar iyiyse bütün dertleri sıkıntıları tek bir gülüşle halledelim yani

0|0
    0|0
  • Ben okulun açılacağı o son pazar günü çok mutsuz olurdum. Hiç sevmedim okulu ve işlerini.

0|2
    0|0
  • Bu sonbahar bir gülüşümle; tüm yolları, kapıları, kalpleri açabilsem! şıkkı yeterli bir sebep gülmek için..

0|0
    0|0
  • Ben herşeyi gülüşümle hallediyorum zaten🙄
    https://resimyukle.xyz/i/OybLIV

0|0
    0|0
  • Dişlerimin beyazlığı ile inşallah kalpleride fethedebilirim

0|1
    0|0
  • Bir gülüşle tüm kapılar açılsaydı ne kadar güzel olurdu hayal ettim de :)

1|0
    0|0
  • gülmek güzeldir her ne kadar acımız olsada tebessüm etmek insana mutluluk verir bir örnek verelim iş yerinde milletin suratı asık kimse gülmüyor bir gülüşünle herşey değişir gülümsemek hayattır :)

0|0
    0|0
  • Herkesin peşinde olduğu, sınıfın en çalışkanının notlarına bir gülüşle ulaşabilsem.

0|0
    0|0
  • Öğrenci işlerindeki kadına dilediğimi yaptırmak benim için kolaydı, şeytan tüyüm gülüşümde saklı olduğundan :)

0|0
    0|0
  • Öğrenci işlerindeki o teyze hiç gülüyor mu acaba? Bu anketi ona yapmak lazım aslında jkafhakfh

0|0
    0|0
  • işe geç kalınca o gülüşe çok ihtiyaç oluyor. pis pis sırıtmak lazım gelir o an

0|0
    0|0
  • Bir gülüşle değil, tırnaklarımla kazıya kazıya en tepeye çıkmak istiyorum. O zaman kendime başarılı derim.

0|0
    0|0
  • B şıkkı diyeceğim ama dişlerim yamuk anasını satayım. :D

0|0
    0|0
  • Signal White Now ile anında bembeyaz dişlere kavuş, dayanılmaz gülüşünle hayata aç kendini; mutluluk senin olsun!

0|0
    0|0
  • Bir gülüşümle artan döviz kurunu maaş zammına yansıttırabilmek.

0|0
    0|0
  • Sınıfın en çalışkan kızından gülüşüm sayesinde alırdım notları, ey gidi günler ey! Bir gülüşüm yeter hala :)

0|0
    0|0
  • Bir gülüşümle kredi kart borçlarım silinse mesela 😍😍🤣😆😂

0|1
    0|0
  • dayanılmaz gülüşümle kız ve erkeklerin dikkatini çeksem

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Öğrenci işlerindeki teyzeyi güldürsem tüm kapılar açılır bana, mezun olmadan CEO bile olurum :D

0|0
    0|0
  • keşke bir gülüşle tüm kötü şeyler bir anda silinse tersine dönse

0|0
    0|0

0|0
    0|0
  • Gülmek muhteşem bir şey bir gülüşümle bütün karşılaştığım sorunları halledebilmek isterdim

0|0
    0|0
  • Erkeklerden görüşlere devam
    174
Yükleniyor...