Bembeyaz Dişlere Sahip İnsanların Gizli Sırları: Bu Yöntemler Onları İfşa Ediyor!

Paart3 u

Merhaba dostlar!

Bembeyaz ışıl ışıl parlayan dişler, istisnasız herkesin hayalidir. Lakin çoğu kişinin hayali, çeşitli nedenlerden dolayı gerçekleşememektedir. Gerçekleştirmek mi istiyorsunuz? Haydi başlayalım!

Herkesin hayalidir ışıl ışıl parlayan dişler!
Herkesin hayalidir ışıl ışıl parlayan dişler!

• Karbonat tozu ve limon mucizesine tanık olun!

Karbonat ve limon ikilisi!
Karbonat ve limon ikilisi!

Diş beyazlatma konusunda, çevremizden duyduğumuz en basit lakin en etkili yöntemlerden birisidir. Bu yöntem ile kahve, sigara ve çay gibi içeceklerin yarattığı lekeleri kısa süre içerisinde giderdiğine şahit olabilirsiniz. Sararmış ve lekeli dişlerinizden şikayetçi iseniz, mutlaka denemelisiniz.


• Yapılışı: Küçük bir tabağa kabartma tozunu koyun. Ardından bir kaç damla limon suyu ilave edin. Bir çay kaşığı veyahut parmağınız ile 15-20 saniye karıştırın. Diş fırçanızla yapmış olduğunuz karışımdan biraz sürün ve yaklaşık 2 dakika boyunca fazla bastırmamak kaydıyla normal bir şekilde fırçalayın. Daha ilk dakikadan etkisini görebilirsiniz! Haftada 3 kere yapabilirsiniz bu işlemi!

• Muz kabuğuyla diş beyazlatma!

Muz kabuğu yöntemi!
Muz kabuğu yöntemi!

Genel olarak eski toprak insanlardan duymuşluğunuz vardır. Diş minesini güçlendiren ve canlandıran etkili bir yöntemdir. Bende bu yöntemi ilk olarak anneannem'den duymuştum. Daha sonra biraz araştırdım ve denedim. 1 ile 2 hafta içerisinde gerçekten gözle görülür bir fark ortaya çıkıyor. Mutlaka denemelisiniz!


• Yapılışı: Muzu bir güzel midemize götürdükten sonra, taze muz kabuğunun iç kısmıyla dişlerimizi güzelce ovuyoruz. Bu işlem için 2,3 dakika yeterli oluyor. Ovduktan sonra 6,7 dakika bekleyin. Bekleme esnasında dudaklarınızı kapamayın dişlerinize temas ettirmemeye gayret gösterin. Daha sonra dişlerinizi normal bir şekilde fırçalayın. Güzel ve parlak gülüşlere merhaba deyin!

• Kabartma tozu ve Hindistan cevizi yağı ile beyazlatma!

Hindistan cevizi ve kabartma tozu mu dediniz?
Hindistan cevizi ve kabartma tozu mu dediniz?

Hindistan cevizi yağının dişleri beyazlatma etkisi yanı sıra dil ve diş etindeki bakterileri de yok etme özelliği mevcut. Hindistan'da uzun süredir bir çok kesim tarafından sıkça kullanıldığını şahit oluyoruz. Ülkemizde de bu kullanım oranı hiç de azımsanacak türden değil! Bunca insan yanılıyor olamaz! Mutlaka denemelisiniz.


• Yapılışı: Öncelikle bir tabağa 1 çay kaşığı kabartma tozunu koyun. Biraz da Hindistan cevizi yağını ilave edin. İkisini deyim yerindeyse macun kıvamına gelene kadar karıştırın. Diş fırçası yardımıyla dişlerinizi 3-4 dakika fırçalayın. Bu işlemi haftada 3 veyahut 4 kişinin tercihine göre değişir, uygulayın. Farkı görünce inanamayacaksınız!

• Zerdeçal, karbonat ve Hindistan yağı (At, avrat, silah) üçlemesi!

At,avrat,silah üçlemesi!
At,avrat,silah üçlemesi!

Bazen ne yaparsak yapalım, ışıl ışıl parlayan gülüşlere sahip olamıyoruz. Lakin bu yöntem ile bu imkansızlık, tarihe karışıyor! Daha ilk dakikadan etkisini görebileceğiniz mucizevi bir karışımdır. Karışımın görüntüsü sizi korkutmasın. Uygulama sonrasında gözlerinize inanamayacaksınız!

• Yapılışı: Bir kaseye 1 çorba kaşığı zerdeçal, 1 çorba kaşığı karbonat ve üzerine 1 çorba kaşığı Hindistan cevizi yağını ilave ediyoruz. Macun kıvamına gelene kadar karıştırıyoruz. Bu işlem için yedek bir diş fırçası kullanabilirseniz çok daha iyi olur. Macun kıvamına geldikten sonra normal bir şekilde fazla bastırmadan dişlerimizi 4-5 dakika boyunca fırçalıyoruz. İşlem bittikten sonra ılık bir su ile ağzımızı gargara yapıp,temizlemelisiniz! Bu yöntemi haftada 4 kez uygulamalısınız, yoksa bir etkisini göremezsiniz. Bembeyaz dişlerinizin tadını çıkarın!

Bir başka Bencem'de görüşmek üzere esen kalın.

#Part3

Bembeyaz Dişlere Sahip İnsanların Gizli Sırları: Bu Yöntemler Onları İfşa Ediyor!
3
4
Görüşünü yaz
Kapat

En İyi Erkek Görüşleri

 • strongtactics
  Çay sigara olmadı takdirde diş macunu na bile gerek yok
  Görüş hala geçerli mi?
 • fangoria
  Süper tavsiyeler
  Görüş hala geçerli mi?

En İyi Kız Görüşü

 • LaLiya
  Güzel tavsiyeler, emeğine sağlık. 🌹
  Görüş hala geçerli mi?

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Kızlar & Erkekler Ne Diyor

22
 • KnnSever26
  Diş rengi bence kemik yapısına bağlı. İstediğiniz kadar beyazlatmaya çalışın olmayacak. Ünlülerin çoğununda dişleri zaten yapma
 • Zeynocmzz
  Ne sırrı ya, sabah akşam fırçala işte😁😁
 • Goldhart
  Karbonat tuz ve muzu denedim sonuç şahane
 • blue3434
  teşekkürler
YÜKLENİYOR...