Starbucks mı Nescafe mi ?

Ben bir iki denedim starbucks ı millet ne buluyor anlamadım nescafe gold tercihim... Starbucks kahvelerini mi seversiniz yoksa normal filtre kahve ya da 3 ü 1 aradaları mı...?

0|0
77

En İyi Erkek Görüşü

• coca cola ile pepsi gibi yau bencede nescafe

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 7

• Tad olarak Starbucks.

Ekonomik olarak Nescafe.

Starbuck,Nescafe ve filtre kahve...hepsini tüketirim zaman zaman.

1|0
    0|0
  • ülker cafe crown Latte den başkasını içemem

0|0
    0|0
  • Deli misin Starbucks'ın kahve özü çok kalitelidir. Nescafe gibi tırt değil. Zaten pahalı olmasının sebebi o.

Bak canım Starbucks istedi

0|0
    0|0
  • Aman ya nescafe varken ne gerek var starbucksun kahvelerine hep bir para tuzağı bu işletmeler hep

0|1
    0|0
  • Starbucksta keyif yaparız ama vize/final haftamızda Nescafe imdadımıza yetişir :) Bütün sınavlara çalışmak için Starbucks tan kahve alsam okulu okuyacak param kalmaz :)

Yani param varsa Starbucks, spora gitmeden önce ve ders çalışırken Nescafe

0|0
    0|0
  • starbucks tabi ki.

0|0
    0|0
  • 3'ü 1 arada severim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• kahvelerin karesteriksel özelliklerinden kaynaklanıyor .. tercih olarak ta ; filtre kahve ve espresso tabanlı kahveler doğaldır 3 in 1 kimyasal işlem daha fazla

0|1
    0|0
  • üçü bir arada tabi fiyat bakımından hem daha iyi starbucks kadar güzel değil ama

0|1
    0|0
  • starbucks'ta da 'normal filtre kahve' var. nescafe herhangi bir şekilde kahveyle yarışabilecek bir ürün değil bence.

0|0
    0|0
  • sade nescafe:)))3 şekerli,günlük 1-2 tane içerim,kalkar kalmaz ilk kahvedir işim,kahvaltıdan önce yani:)))

0|0
    0|0
  • Tchibo 'yu da deneyebilirsiniz :)

0|0
    0|0
  • Ayranın yeri başkadırr

0|0
    0|0
Yükleniyor...