Yaprak sarması yaptım, nasıl olmuş :) ?

İnce uzun olmamış demeyin ben ince uzun yapmayı sevmiyorum :) Bazıları da tencerede altta kalmaktan yamulmuş olabilir kusuruma bakmayın artık :D Mutfağa çok fazla giren birisi değilim, lütfen bunu da değerlendirerek yorum yapın, yani hayatımda toplasanız 2 küçük tencere yaprak sarmasını anca yapmışımdır :) Her neyse çok konuştum güzel yorumlarınızı alayım :) ?

Yaprak sarması yaptım, nasıl olmuş :) ?

Güncellemeler:
Beğenmezseniz beğenmeyin çok da umurumda, sizin sırf gözünüze hoş gelecek diye ince uzun sarmayı reddediyorum :)
Beğenmeyenler daha iyilerini siz yapın da koyun siteye görelim :D

1|1

En İyi Erkek Görüşü

• Elinden zehir olsa yenir ellerine sağlık mutlaka tadı da mükemmeldir... HELAL SANA ASLANİÇE...

2|0
    0|0
    • teşekkür ederim :)

• takma kimseyi... bu tontiş minnak sarmalar da senin imzan, senin tarzın olsun...

• aynen takmıyorum ne takacağım insan olumsuz yorum yaparken bile eline sağlık der veya üzmek istemem ama diye başlar. empati yok birşey yok neyse ben de bir daha nah yaparım :D

En İyi Kız Görüşü

• valla bende bole severim yaprak sarmasini 😂 gercek bak.. bende sararken bir sıkılrm bir sıkılrm iki kucuk tencere bile etmez benim sardm sarma 😊 bence eline saglk

1|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• aynen öyle kesinlikle katılıyorum :) benim de zevkle sardığım söylenemez

• benim görümcem var 😂 bir tencere tek basina cani sklms incecik sarms hic mi erinmedin üşenmedin 😃 neyse bağlım saglicakla kal

Erkekler Ne Diyor 25

Kızlar Ne Diyor 16

Yükleniyor...