Kapat

Evde pizza 🍕 ?

Yapmak istiyorum pratik böyle puf puf bir tarifiniz var mı kızlar? Aa birde fırında mantı kızarmış mantı da deniliyor onun da tarifini bilen yazsa?

1|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• normal mantiyi yapiyorsun firina at sonra ocakta salçalı sosla biraz kaynat yoğurdunu yağını dök tamam

1|0
    0|0
    • Haşlamadan mı?

• Deneyeceğim yarın çok sağol.
      Haşlama tadından bıktım her zaman param da olmuyor dışarıda yemeye.. en güzeli evde deneyerek bulmak😊

Erkekler Ne Diyor 1

• Hamuru daire yap ustune malzemeleri koy ver firina 😀

0|0
    3|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Benceler sayfasından bakıp istersen bulabilirsin ya da Nefis Yemek Tarifleri adlı siteye bakmanı öneririm.

1|1
    0|0
  • Yuvarlak bir ekmeğin üstüne tost yapıyor gibi mazeme koyup fırına veriyorum.
    Tarif yazmak isterdim ama pek becerikli değilim...

0|0
    0|0
  • Uğraşma bence

0|0
    2|0
  • Markette hazır satılan bazlamalar var. Onların arasını ayır. Salçalı sosu sür. Üzerine sucuk, kaşar, zeytin ve ne istiyorsan sonra fırına ver. 5- dk sonra çıkar ve kaşar rendesi serp ve süt dilimleri eriyene kadar fırına koy. Afiyet olsun

0|0
    0|0
    • Yok hamuru kendim yapacağım öyle güzel olmuyor

• Vay sen çok hamratsin. O halde ; bir paket instat mayayı yarım bardak ılık sütün içine dök. Bir çay kaşığı şeker katıp erit. Un ve ılık su ilave ederek yapışmayan bir hamur elde et. Ve bunun üzerine uygulama yap.

• Hamurun mayasının gelmesini bekle mutlaka

Yükleniyor...