Eşiniz "Benim yemeklerim mi güzel, anneninkiler mi" dese kimi seçerdiniz?

Erkek olsam bu soruya telefon joker hakkimi kullanirdim 😅

0|1
2038

En İyi Erkek Görüşü

• Aşçılığıyla ün yapmış yaşlı bir kadın, akşam yemeğine gelecek olan oğlu ve yeni gelini için yine mutfağına kapanmış, yemek yapıyordu. Aynı akşam yemeğe eski bir aile dostu da davetliydi.
    Beklenen misafirler gelip sofraya oturduklarında çok şaşırtıcı bir durumla karşılaştılar. Yaşlı kadının o gece yaptığı yemekler değme oburların bile iştahını kapatacak kadar berbattı. Tatlılar un kokuyordu, patatesler yanmıştı, köfteler ise neredeyse hiç pişmemişti. Oğlu, yeni gelini ve aile dostu, kadıncağıza durumu farkettirmemek için ellerinden geleni yaptılarsa da, yemek sırasında pek iştahlı göründükleri söylenemezdi.
    Nihayet yemek bitti ve yeni evli çift annelerinin ellerini öperek evlerine gittiler. Aile dostları ise biraz daha kaldıktan sonra gitmeyi düşünüyordu. Oğlu ve gelini gittikten sonra, yaşlı kadına:
    “Senin harika bir aşçı olduğunu adım gibi biliyorum. Bana söyler misin, bu geceki yemekler neden o kadar kötüydü? Bence ya hastasın ya da bir sorunun var” dedi.
    Yaşlı kadın gülümseyerek cevap verdi:
    “Hayır, hiçbir şeyim yok. Kasten yaptım. Bu yemekten sonra oğlum asla ikide bir annesinin yemeklerini hatırlatıp karısının kalbini kıramayacak.”

3|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 37

• Annem yaptığı yemeği daha iyi yapar.

Ancak sevgilimin yemek yapma skalası görece daha geniştir, anneme bifstrogonoff yap desen öğrenip yapmaya üşenir, sevgilim ise sırf ben türküm diye şekerpare, sütlaç falan yapmayı öğrenmiştir.

İçinde et olan yemekleri sevgilim daha iyi yapıyor (malum türkler bu konuda sıkıntılı), kalanını annem daha iyi yapıyor denebilir.

Her halükarda, en sevdiğim yemek kaburga bifteğidir, onu da benden iyi evde yapan kadın yoktur pek.

1|0
    0|0
  • şimdi annem ve eşim aynı sofrada isek işi kötü direk orda bayırma taklıdı kurtarır ama eşin var sadece "tabi aşkım senin yemeklerin daha güzel "
    annem derse "annem eline kimse su dökemez "
    simdi korkuyorum burda kızlar gerçegi ögrenince kocalarına tepkisi ne olcak

1|0
    0|0
  • יⓩⓘⓗⓑⓐ
    יSeninki cevabını verir yalan söylerdim gibi geliyor bana. Belki de onu kırmak istemediğim için böyle konuşurdum

1|1
    0|0
  • İkisininde güzel yaptığı yemekler vardır orta yolu bulurum ama böyle sorularıda pek sevmem.

1|0
    0|0
  • İkinizinki de birbirinden güzel der, yırtma teşebbüsünde bulunurdum :)

1|0
    0|0
  • İkinizin yemeklerini de beğenmiyorum, Benim ki daha güzel derim 😁

1|0
    0|0
  • dürüst olurdum onunkini yemedim daha

1|0
    0|0
  • Mmm tada bakmak lazım

1|0
    0|0
  • Eşim derim ki üzülmesin 😃😃

1|0
    0|0
  • Benim yaptığım yemekleri seçerim.

1|0
    0|0
  • Niye illa erkeği bir zor durumda birakma çabası? Herkesin yeri ayridir illa bir aşçı seçmek gerekiyosa o aşçı benim.

1|0
    0|0
  • Yarı yarıya biraz ondan biraz bundan...

1|0
    0|0
  • Sen eşine böyle bir şey sorma çok üzülürsün sonra 😂

1|0
    0|0
  • ortamda annem yoksa seninki derim varsa oradan derhal uzaklaşırım

1|0
    0|0
  • Yemek varsa çok şükür derim kimin iyi kimin kötü diye kıyaslamam

1|0
    0|0
  • Onun yanında sen derdim 😀😀

1|0
    0|0
  • annemin yanında anneminkileri eşimin yanında eşiminkileri

1|0
    0|0
  • Annem ve annen :)

1|0
    0|0
  • seninkiler derim..
    biz buna pembe yalan diyoruz =))

1|0
    0|0
  • Tabikide annem

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    17

Kızlar Ne Diyor 19

• Eşimi :-)

1|1
    0|0
  • babamın.

1|0
    0|0
  • Annesinin yemekleri tabiki annelerin lezzeti farklı olur.

1|0
    0|0
  • soruyu takibe alalim

1|0
    0|0
  • benim

1|0
    0|0
  • Annem

1|0
    0|0
  • Erkek olsam, eşimin yanında eşimi, annemin yanında annemi tercih ederdim. İkisi de fikrimi duyuyorsa tipik bir erkek gibi lafı kıvırır çevirir ikisinin de gönlünü alırdım. Erkek demek kıvırmak demek değil mi zaten... Kıvır gitsin.

1|0
    0|0
  • Anneminkiler dese bişi diyemem sonuçta yıllarca onun yemeklerine aşina olmuş.

1|1
    0|0
  • Annesinin kidir adam ne desin yani

1|1
    0|0
  • Benimkiler derim :/

1|0
    0|0
  • annem dese anlayışla karşılarım

1|0
    0|0
  • Ben erkek olsam bu soruyu duyunca ölü taklidi yapardım 😅

1|0
    0|0
  • 40 yıllık ev hanımıyla kendimi nasıl kıyaslayım 😃

1|0
    0|0
  • Benim 😇

1|1
    0|0
  • Eşimin yerinde olsam annemi seçerdim :)

1|1
    0|0
  • Bence bunu sormak çok kötü çocuk ikilemde kalır annemin eli gibi elin var demeli bence 😅

1|1
    0|0
  • Annesini seçsin. Ben öyle isterim bunu sormam bile.

1|1
    0|0
  • Böyle sorular sorulmasa daha iyi, anne başkadır

1|0
    0|0
  • Valla annesini seçsin. Hiç gocunmam. Kadin yollardir yemek yapıyor bem ise bir kaç yıldır. Hayatta rakip olamam canım kaynanama

1|0
    0|0
Yükleniyor...