Yemek yapmayı biliyor musunuz?

:) Yemek yemeği sevdiğim kadar yapmayıda çok seviyorum, siz yemek yapmayı biliyor musunuz? En güzel hangi yemeği yaparsınız?

0|2
22|43

En İyi Erkek Görüşü

• Ben bilirim. Etli yemekler corbalar kuru fasulye nohut gbi yemekleri yaparım. En son evde tavuklu pide ve etli güvec yaptım. Yanındada tel sehriyeli pilav ayran. Birde ciğ kadayıftan kendim künefe yaptım :)) Bim den süt tavası almıştım tam künefe boyunda onu künefe yapmk için kullanıyorum aklımı seveyim aklımııı :D

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Genelde yemekleri ben yapıyorum.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 42

• Bilmeyenlere yazık diyorum, o kadar.

0|0
    0|0
  • Aç kalmayacak ve aç bırakmayacak kadar yemek yapabilirim. Ama yaprak sarması, lahana dolması gibi şeyleri kimse benden beklemesin :P

0|0
    0|0
  • .

O da sorulur mu çok severim.

Fırında Oğlak ( Mişoriz )

Mişoriz: Büryan adıyla Türk mutfağına da giren bir tepsi pilavı çeşididir. Arnavutça’da mish (et) oriz (pirinç) kelimelerinin birleşimi ile adını alır. Etli pilav anlamındadır.

.

0|0
    0|0
  • יⓩⓘⓗⓑⓐ
    יAç kalmıyacak kadar. Sevdiğimmyemeklerden bir kaç tanesini yaparım onlar daha güzel olurlar. Sonuçta seviyorum sulu yemekleri

0|0
    0|0
  • Hayır bilmiyorum bir tost yaparım işte :)

0|0
    0|0
  • Bildiğim tek yemek tavada bir şeyler kızartıp üzerine yumurta kımak, bir de makarna

0|0
    0|0
  • Bılmıyom

0|0
    0|0
  • En guzel hangi yemek? Isi ustasina yani anneme bırakırım. Ama benim yaptigim en güzel yemek demeyelim ona. Tostcu erol abi sağolsun ATOM TOST yaparim. EFSANE

0|0
    0|0
  • Aç kalmayacak kadar 😁

0|0
    0|0
  • Mükemmel kahvaltı hazırlarım :)

0|0
    0|0
  • Biliyorum, çoğunda iddalıyım :)

0|0
    0|0
  • hiç anlamam

0|0
    0|0
  • En güzel patates kızartması yaparım :D

0|0
    0|0
  • yemek yemesi de yapması da güzel

0|0
    0|0
  • Çok iyi bir şekilde hemde

0|0
    0|0
  • Tabikide yaklaşık 60 cesit

0|0
    0|0
  • Hayiiirrr

0|0
    0|0
  • Mutfağa girersem güzel şeyler yaparım

0|0
    0|0
  • Biliyorum.

0|0
    0|0
  • Ben doğulu olduğum için etli yemekleri güzel yaptığımı düşünüyorum ya özellikle antep tava yı iyi yaptığımı söyler ev arkadaşlarım

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    22

Kızlar Ne Diyor 21

Yükleniyor...