Mutfakta iyi olan erkek?

Kızlar bu soru size... Evleneceğiniz erkeğin mutfakta sizi idare edecek şeyler yapmasını ister misiniz? Mesela ben türk kahvesinden kurabiyeye kadar 3-5 şeyler biliyorum gelecekte ki eşimin işine yarar mı bu kahveyi ben yaptım mesela nasıl olmuş? Mutfakta iyi olan erkek???

0|0

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• gayet iyi

0|1
    0|0
  • Mutfakta iyi olan erkek bulunmaz hint kumaşıdır :D
    Eline sağlık.

0|1
    0|0
    • Teşekkür ederim aslında daha çok şey yapabiliyorum kurabiye falan ama burda bir yoklayım acaba doğru yolda mıyım diye

• O da bişey yani

0|1
    0|0
  • Evet beraber yemek yapabilelim, veya ben hasta olduğum zaman yemekleri o yapsın

0|0
    0|0
    • açıkçası bu biraz karakter ve erkeğin, eşine duyduğu saygı ve sevgi ile alakalı örneğin ben pek sevmiyorum ama evlenince mecburen bazı şeyleri yapmamız, sorumluluk almamız gerekecek sadece ben yardım etmek amacıyla yapıyorum.

• Biliyorum, gereksiz düşünceler ama işte.

• Aynen öyle yapacak bişey yok insanlar zor değişir

• benden iyi yapmışsın tabiki isterim ben pek hevesli değilim ev islerine😊

0|0
    0|0
  • Ben birçok şeyi biliyorum ama türk kahvesini bilmesine mutlaka gerek var hiç sevmem ve yapmam.

0|0
    0|0
  • Cok iyi. bir kac is yapmayi bilsin bir erkek bir zahmet. hayat müsterek.

0|1
    0|0
    • Haklısın eğer ki çalışan bir eşim olursa yemeği de temizliği de beraber yapmak zorundayız her şeyi ona yüklemek çok saçma geliyor temizliği zaten benden iyi yapamaz kendime güveniyorum bu konuda 😀

• Anliyorum. kismet.

• Aynen ama şanslı olduğunu düşünüyorum

Erkekler Ne Diyor 1

• genc kopugu olmamis beaa

0|0
    0|0
    • Aynen bende beğenmedim daha kahve yapamam dedim bunu paylaştım 😁

• kopurmeye baslayana kadar kisik ateste karistir kabarcak gibinoldugunda birak kopursun kabarsinnoyle al fincana bide kahveyi fincani alana kadar fincanda sicak su olsun ep.

cok sey bilmeyede gelmez bak sonra mutfaktan cikaman kendi yaptığın daha lezzetli gelir begenmen

• Eyvallah reis dediklerini yapıcam fark etmez benden az şeyler bilsin ben ona öğretirim yemek yapmayı mutfaktan da çıkarmam öğretene kadar 😏😏

Yükleniyor...