Çalisan evli kadinlar?

Pratik olsun diye buzluga ne atiyorsunuz. Ya da pratik yemek yapmak icin sırlarnz nelerdir bu beceriksiz kadina yardim edin isten gelip taze yemegi yetistiremiyorum:(

0|0
86

En İyi Erkek Görüşü

• Bende calisan evli adamjm. Esimde calisan ama bu konuda pek bisi bilmez. Ben yazin bol bol dipfrize malzeme atarim. Ne olursa tek yemekljk. Sora anneme kuru gida yaptirtirim. Bisuru sey var ga

1|0
    0|0
    • Su sebzeyi attm tafi bozuldu buzluktan yenmiyor bosuna deneme dediginiz var mi

• Himm. Evet senenin ilk gunu... Yeni baslangic. Tamam size kolay gelsin. Siznle mesajlasabilmek isterdim.

• Okulda ilk gunun nasildi?

En İyi Kız Görüşü

• İçli köfte buzluğa yirmi otuz tane yapsan seni en az 5 öğünden kurtarır, mantı çok kolay b uzluktan çıkar haşla yoğurtla, makarna zaten çok kolay, ıspanak çok kolay sadece on dk lapa yapması, hazır pizzalar da yenebilir aslında arada çalışıyorsun yapacak birşey yok. Fırında patates çok kolay yapılır. Mantar buzluğa atabilirsin çıkarıp soğan salça biberle kavurup yiyebilirsin.. Böyle bunlar aklıma geldi :)

1|0
    0|0
    • Makarna haşlayıp kaşar üstüne dökebilirsin bu da on dakika anca alır. Ya da annem bazen şey yapar bu da kolay hazır yufkalarla arasına peynir vs koyup tavada pişirmek azcık yağda..

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• Allah yardım etsin ne diyeyim ki

1|0
    0|0
  • kendine haksızlık etme kolay iş değil

1|0
    0|0
  • bokk

1|0
    0|0
  • makarana patates

0|0
    0|0
  • Hahaha soruya bak

0|0
    0|0
    • Neyini begenmediniz sorunun. Disaridan yemek yiyebilen insanlar degiliz esim de ben de. Taze ev yemekleri seviyoruz ve bunun pratik yontemleri hakkinda sitedekilerle fikir alisverisinde bulunuyorum.

Kızlar Ne Diyor 7

• Taze fasulyeyi bezelyeyi hatta kuru fasulyeyi bile haşlayıp buzluğa koyuyorum. Akşam işten gelince hemen ocağa atıp salça soğan yağ. Sıcak Suyuda koy mis 10 dk da kaynat. Yemek hazır...

0|0
    0|0
    • Gerçi evli değilim ama pratiktir her çalışan kadın için gereklilik :)

• Bu baya degisik bir seymis cok tesekkur ederim deneyecegm😊

• Rica ederim afiyet olsun :D

• Mantiyi buzluga atabilirsin

2|0
    0|0
  • İçli köfte icle
    Sigara böreği
    Et köfte
    Fasulye
    Nohut
    Ispanak kavur
    Lahmacun