Neden midemi bulandırıyor?

Kendi yaptığım yemekleri genellikle yiyemiyorum arkadaşlar. Mesela köfte yapıyorum ve yaparken iştahım kesiliyor yiyemiyorum ne kadar aç olursam olayım. Başkalarına yediriyorum tadı nasıl diye herkes de çok beğeniyor. Kötü yapsam kardeşim filan atlardı ne biçim ne yemek yapıyorsun diye ama herkesin beğenip yediği yemekleri ben yapınca yiyemiyorum. Taze fasulye nohut filan farketmez ben yapınca o yemeği yiyemiyorum iştahım sadece o yemeklere kapanıyor kendini doyurmak için abur cubura filan yöneliyorum veya patates kızartıyorum. Niye böyle?

0|0
61

En İyi Erkek Görüşü

• yaparken doyuyorsun sende genelde yemek yapanlarin hepsinde var bu senin dediğin sadece sende değil yani ama en azından yapabiliyorsun yapamayıp da senin gibi olanlar da var ya 😂😂

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Bnde tatlivpasta borekte oyleyim ayy bunu yapim diyorum kalkiyorum yaparken bir heves son asamasinda bir istahsizlik yapiyorum herkes begeniyo ama bn tadina bile bakmayi unutuyorum hic yemiyorum niye boyle acaba

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Kızlar Ne Diyor 5

• Nedenini bilmiyorum ama aynı sorun bende de var.

0|0
    0|0
  • Yağlı yapma

0|0
    0|0
    • yağlı şeyler midemi bulandırıyor desem patates kızartması yemezdim heralde. kaldı ki dışarda mesela köfte ekmek yediğimde filan bayıla bayıla yiyorum.

• Aynı şey bende de var. Kendi yaptığım yemek sevdiğim bir yemek olsa bile yemek istemiyorum...😄

0|0
    0|1
  • bende de oluyo

0|0
    0|0
  • yalniz degilsin bende öyleyim

0|0
    0|0
Yükleniyor...