Kapat

Yemek yapmasını biliyor musunuz?

Annemizin evinde hazırlanmış lezzetli yemeklere kurulmuş sofralara alışkınız. Ya evlendiğinizde eşiniz yemek yapmasını hiç bilmiyorsa veya hiç lezzetli yapamıyorsa ne yaparsınız😃?Yemek yapmasını biliyormusunuz??

0|1
31|48

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 47

• Biliyorum, bilmediğim şeyler için internetten faydalanıyorum. İlaveten temizlik de yapıyorum. Hatta az evvel banyo, tuvalet, oturma odası ve yatak odasını temizledim. Az sonra çamaşırları atacağım ve yemek yapıp mutfağı da temizleyeceğim. Zaman kalırsa tatlı da yapayım diyorum lakin yetmez gibi...
    Daha ütülenecek şeyler var.

1|0
    0|0
  • .

Dün sevgilim, aniden saçını kestirmeye karar verince ben yemek işini yapmak bana kaldı.

Kayın validem de bizde idi,

Bir bütük tavuk iyice kontrol edilip güzelce temizlenmiş tencereye su koyup ocağa koydum,

Patatesleri elma dilim,

havuçları yuvarlak,

Arpacık soğanları bütün,

Yıkayıp, soyup, doğradım tencereye attım,

Tuz, karabiber ilave ettim,

Üzerindeki köpükleri kalmayıncaya kadar temizledim,

Piştiğinde indirdim.

Yanında da Kremalı, mantarlı Barilla Mini Midye Conchiglie Rigate (Çizgili kabuk) makarna yaptım.

Yoğurt ve servis.

Herkes çok beğendiğini söyledi.

Bende beğendim doğrusu, kendim yaptığım için değil.

Yemek işini neden abartıyorlar anlamıyorum doğrusu.

1|0
    0|0
  • evet herkesin yaptıgı yemeği beğenmem kendim mutfakta iyiyimdir

pilav --- bulgur pilavı --- patlıcan musakka --- bezelye --- anne köftesi el yapımı --- yaprak sarma --- sigara böreği --- menemen --- makarna ---- patataes yemeği ---- mezelerden ezme mantarlı yoğurt patlıcan köz salatası etli çiğ köfte --- kısır --- mercimek köftesi ---- tantuni ((kıymadan))

bu yemekleri güzel yaparım

1|0
    0|0
  • bırılırım, bır cok yemegıde gercekten guzel yaparım.. karsımdakı kısı yemek bılmelı.. ancak olurda bılmıyorsa nıyetı onemlı.. bu ısler bana gore degıl amaaan dıyorsa olmaz! ama cabası var ve yınede olmuyorsa omur boyu yaprak sararım ben ona...

1|0
    0|0
  • Bence askere gitmiş erkek için çok sıkıntı olmaz asker de yediği yemekten sonra😂😂Hanımı da bir zaman sonra yemek yapmayı öğrenir heralde

2|0
    0|0
  • Hiç yemek yapmam eskiden ufak tefek şeyler yapmayı çok severdim ama acayip üşengecim ve hiç yapmak istemiyorum ama arada eşim yemek yapmayı bilmezse ben öğrenirim bir kaç bir şey ya da yeni şeyler deneriz beraber internetten bakıp tadı kötü olsa bile insan kendi yaptığı şeyi yiyebiliyor :D

1|0
    0|0
  • Çay demlemesini bile bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Evet iyiyiym. Bu konuda.

1|0
    0|0
  • Ben beceremiyorum hiç. o zaman düşünürüz bunu

1|0
    0|0
  • Biliyorum

1|0
    0|0
  • Zamane kızların yani ergen bebelerin çoğundan daha da iyi yemek yaparım.

1|0
    0|0
  • ben yemek yapmayi bikiyorum cok daguzel yapiyorum elimin lezzeti var hani ama eve geldigimde eşim yemek yapicak

1|0
    0|0
  • ben öğretirim

1|0
    0|0
  • hiç bilmiyorum ben

1|0
    0|0
  • Acayip yemek yaparim

1|0
    0|0
  • Hayır :(