Sevgilimin annesiyle tanismaya gidicem?

Yarin sevgilimin annesiyle tanismak icin evine gidicem kadin ben bide 10 yasinda kucuk oglu var belki gelirse kiz kardeside gelebilir kadinin simdi gidicem de elim bos gitmim pasta tarzinda bisey yapim diyorum veya kek bildiginiz bisey varmi?

Güncellemeler:
Biraz once geldim sevgilimin annesinin evinden teyzeside evdeydi bide kiz kuzeni oturduk cay ictik borek sarma filan yapmis kadin bana oyle yedik ictik cok guzeldi sabahta havuclu kek yaptim korkum vardi tam pismez veya olmaz diye gercekten cok guzel oldu annesine goturdum ama acip koymadi bizdeki adet misafir ne getirdiyse bakilir onun getirdigide tabaklara eklenir heralde bunlarda oyle bisey yok 😊 neyse cok guzeldi ama

0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kendin yapman daha iyi olur kek yapabilirsin çayın yanında yersiniz hemde gözüne girersin annesinib

1|0
    0|0
    • Mesela elmalimi yapsam ya da kakaolumu yapsam bilemedimki

• Cocuga desem yapma ne gerek var dicek haberi olmasin cocuk kakaolu kek pasta sever meyve sevmez ama bildiyim kadariyla annesi meyve seviyor

• Ozaman karışık yap bende kararsiz kaldım😂

Erkekler Ne Diyor 5

Kızlar Ne Diyor 7

• Birincisi, sen yaparsan beğenmeme ihtimali ve ki güzel intiba bırakayım derken işleri sarpa sardırma ihtimalin var. İkincisi ve daha önemli, yiyecek bir şeyler götürmek çok da doğru değil bence.

Onun yerine zarif bir çiçek yaptırsan, daha iyi olur diye düşünmekteyim.

0|0
    0|0
    • Hmm bak gercekten guzel bir fikir buda goturmeden once illaki tadina bakicam guzel olmamissa asla goturmem ama cicekde guzel fikir olmadi gul alabilirim bir kac tane abartmamamisda olurum

• Hehe hadi şimdiden eline sağlık <3

• Sagol 😊😊

• Ben hiçbir şey götürmedim şu an bizden tatlısı yok hep o yapar bana yemekleri 😂 önemli olan temiz kalpliliğini göstermek

0|0
    0|0
    • Ya kadin ben gelicem diye bir akrabasinin borekci dukkani varmis orayi aramis yeni borek yapmasini istemis biseylerde hazirlicakmis ogluna oyle soylemis ben benimkinenbiraz sert cikistimki annesininnne dedigini solesn diye gitmicem filan dedim kadin heyecanlandi o kadar borek siparisi verdi dedi gidicem tabi o kadar kadin sevinmis mutlu olmus

• Öyle tabi git ama birşey yapmana gerek yok ama sen bilirsin tabi kek yap , ya da kısır ☺️

• Kek yaptim benim hemen ardimdan sevgilimin annesi teyzesi teyzesinin kizi benden bir yas kucuk yemisler sevgilime demislerki valla cok guzel olmus o gun aksam kalmadan yemis bitirmisler

• Bence bir pasta satın al ve onu götür. Daha uygun olur. Samimiyet sağladıktan sonra yapar yapar götürürsün. Çok hevesli görünme, ağır başlı ol. Hazır şeyler götürmen uygun olanıdır.

1|0
    0|0
    • Valla bilemedimki simdi hazir almam ne kadar dogru olur hem sevgilimde dedi kendin bisey yap bence hazir alma ben senij yaptigin biseyi yemek istiyorum dedi

• Kurabiye al istersen

0|0
    0|0
  • Kasma sen bısey yapma

0|0
    0|0
  • Pasta yap, yaninada paket çikolata al...

0|0
    0|0
    • Oglunu istemeye gidiyo gibi olur o 😂 en basiti havuclu kek yapim ustunede sos dokerim beyaz cikolata sosu guzel olur bence aklima bu geldi

• Hmmm peki canim oda olur😂😂👍

• Kek yap

0|0
    0|0
Yükleniyor...