Kızlar, Soruyu cevaplamayan sevdigine kavusamasin insallah :) ?

ya bana bir yemek tarifi verin kizlar allah askina geberdim evde ya paket servisi de bitmis

0|0
21

En İyi Kız Görüşü

• İyi o zaman peynirli ekmek tarifi=Öncelikle bir ekmeği al ikiye böl daha sonra peyniri al ve bıçakla ekmeğin üstüne yay isteğe bağlı olarak domateste koyabilirsin (bence domates koy) kdkdkndnnfjf😂😂😂😂

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 20

• (Allah belanı versin bir daha beddua etme.)
    Menemen Yapılışı

Soğanı, biberleri ince ince doğrayalım.
    Domateslerin kabuklarını soyup, küçük şekilde doğrayalım.
    Bir kaseye yumurtaları, tuzu, kırmızı pul biberi koyalım ve çok hafif karıştıralım.
    Tavaya soğanı, tereyağını koyalım ve pembeleşene kadar kavuralım.
    İçine biberleri ilave edelim ve 2-3 dakika daha kavuralım.
    Domatesleri ilave edelim ve domatesler suyunu çekene kadar pişirelim.
    Daha sonra üzerine yumurtaları ilave edelim ve kısık ateşte ara ara karıştırarak pişirelim.
    Menemenimizi sıcak olarak servis yapalım

0|0
    0|0
    • Beddua ise yaradi 😂😂😂😂 insallah sevdiginle bir omur gecirirsin haci :)

• Amin ulan. Dua et. Bugun yollarımız ayrıldı.. dua et birgün ileride karşıma çıksın. Çünkü onu beklicem ben 😭

• Tamam sakin ederim de benim masallah dedigim en fazla 3 gun yasiyo bak uyandiriyim

• Bu saate zeytin ekmek asxshsh

0|0
    0|0
  • Makarna, tost, sote, menemen 😂

0|0
    0|0
  • Ahaha boyle tehtid mi olur.
    İnternetten bak iste.

0|0
    0|0
  • Tehdit haa bukunu ye sen

0|0
    0|0
  • Bu saatte açık bakkal falam bulursam git mantar sosu al makarnayı haşla falann yağ koy karıstır. Üzerine mantar sosunu 1 3/4 suyla kaısrır kaynasın dök üstüne ye efsane oluyo

0|0
    0|0
  • bu nasıl beddua be

0|0
    0|0
  • Ne için lazım o da önemli şimdi

0|0
    0|0
    • Yemek icin

• Cok zahmetli degil mi 😄

• Sen zahmeti yemek görmemişsin

• Eğer evde Lavas varsa ya da ekmek içine et kızartıp içine Kıvırcık domates turşu döner olur bide yanına ayran misler gibi ya da kahvaltı tarzı bir şeyler hazırla tost filan😄😄😂

0|0
    0|0
  • Evde lavas varsa besamel sosu yapip arasina da peynir dizip sirayla kapatip borek yapabilirsiniz ya da sansvic ekmeginin uzerine biraz kasar misir biber zeytin koyup firinda pisirirseniz hem pratik hemde karin doyurucu olur

0|0
    0|0
  • Cevap

0|0
    0|0
  • Ne ugrasiyon bir yumurta kir doyur karnini 😁

0|0
    0|0
  • Yumurta pisir

0|0
    0|0
    • Allah allaaaah herkes aynisini soyluyo da bu yumurta herkese gelince beyaz oluyo bana gelince simsiyah

• tost yapp

0|0
    0|0
  • Zeytinyağlı sarma yap. Bide Yoğurtlu mantı. iskender de olabilir

0|0
    0|0
  • yağı koy tavaya yumurtayı kır üstüne tuz tamamdr :D

0|0
    0|0
  • makarna falan yok mu ya da yumurta ya da tost yap

0|0
    0|0
  • Sandwich hazırla

0|0
    0|0
  • Sevdiğine kavuşamasın demişsin ya zaten kavuşamıyoruz dmdmdm yemek tarifi bilsem onu da bilmiyorum

0|0
    1|0
    • Aynen ha zaten kavusamiyoruz ulan siyasi parti tutariz iktidara gelmez takim tutariz kume duser birini severiz o sevmez biz neden yasiyoruz ki aclik grevine cikiyorum lan yemiyorum yemek falan

• Hepsini geçitimde sevilmemek arasında en çok koyan bence

• Ya haci aslinda ben seviliyorum da aciktim ya simdi bosver onu sonra dertlesiriz :)

• iki yumurta kır panpa

0|0
    0|0
Yükleniyor...