Kapat

Bu sorum kızlara yardım edebilecek varmı?

Meraba kizlar benim 2 gun sonra annemin dogun günü annemin dogun gününü Kutlucam pasta yapmak istiyorum ama nasıl yapcamı bilmiyorum yardım edebilecek var mı

0|0
5|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 5

• dr. oetker tarif dunyasi diye bir uygulama var o uygulamayi indir orda pasta var pastayi resimler cikiyo begendin bitanesi sec sana tarif ediyo

0|1
    0|0
    • veya youtube de idil tatari diye bir kadin var onun oasta tarifleride guzel oluyo izleyerek yapabilirsin

• Çok saol valla yardımcı oldun çok 😊

• Hemen anlatıyım:Öncelikle hazır kek, pastacı kreması (internette tarifini bulabilirsin),1 s. b ılık süt, damla çikolata veya meyve, kremşantiye ihtiyavın var. Keki ılık süt ile ıslattıktan sonra sutu çekmesi için beklerken bir yandan da pastacı kremanı yap ve soğumaya bırak. Bir miktar soğuduktan sonra (sıcakken kekten taşıyor çunku) kekin uzerine bir miktar sur ve damla çikolata veya meyve hangisi ile tatlandırıyorsan onları ekle ve tekrar kremadan sur. Kekin ustune de bir miktar krema surup diğer tabanla birleştir. Krem şantiyle kapla tamamdır. Ben yanlarını dikey olarak dido ile kaplamıştım. Servis yapmadan da bonibon dokmuştum uzerine guzel olmuştu. Umarım yardımcı olabilmişimdir.

0|0
    0|1
  • Ne kadar sevimli☺️ Önce malzemelerini almalısın pasta keki hazır , pasta kreması, içine meyve ve damla çikolata birde süt basit bir pasta için yeterli bunları al gerisi gelecek💁

0|1
    0|0
  • Profiliniz açık olsaydı mesajdan atardm

0|0
    0|0
  • ilk yapacağın pastayla gıda zehirlenmesi yaşamayında :)

0|0
    0|0
    • Aaaaaa sen bana beceriksizmi diyorsun 😀😀

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...