Düdüklü tencere patlar mi?

Patlarsa nolur?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Patlar ! bende patlattım hatta yanında olmadıgın surece sana bişey olmaz ama ev berbat olur heryer yemek olr yanında isen sıcak yemek suyu sana da gelir ve yanarsın :D onemlı olan suyu ayarlamak havanın yemeğin pişiminden sonra boşaltıldığı deliğin yemek pişerken tıkanmaması gerekir aksi halde patlar bende aynı hataya düşmüştüm suyu fazla koyunca patladı ama bınayı sarsacak kadar bir patlama olmuyor korkma :D kapak fırlıyor sadece tencere duruyor :D

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kapali bir ortam sicaklikligin artmasiyla havanin basinc artar ve duduklu icinde ki yemek pistikten sonra tipasini acip havayi bosaltmak lazim bosaltmadan acilirsa ki biraz zor acilir ama zorlayinca acabilirsin ve boooom...
    Yaniklara , yaralanmalara sebebiyet verir ve ortalik pislenir

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 4

• patladigi efsaneleri hep gezer ortada korkarak yemek yaparsin kendisinde gergin olur insan kafa karisir inicek mi duduk kalkik mi olcak hesabı yparsin falan yemekten sonra bide gerilm filmi izlense zaten o gece kasilmaktan uyuyumaz insan

0|0
    0|0
  • Patlarsa yakınında duran kişi zarar görür.😣

0|0
    0|0
  • patlar. patlarsa yaralanabilirsin.

0|0
    0|0
  • Patlama ihtimali var.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Patlıyor aga aman dikkat derim havasını boşalt yoksa yanarsın ve ortam yemek olur komple ev senden önce yemiş olur yemeği sende hastaneye tabi 😉😂😂😂😏😏😏

0|0
    0|0
  • Patlayınca nolur bilmek bile istemiyorum valla.. bide yanındayken patlarsa vay haline

0|0
    0|0
  • Bütün her şeyi dağıtır içindeki yemek dağılır aynı bomba gibi

0|0
    0|0
  • patlar

0|0
    0|0
  • patlar patlar. bütün yemek sıçrar. tehlikelidir dikkatli olmak gerek.

0|0
    0|0
Yükleniyor...