Kremayla sütü kaba koydum bisküviyle kremayı karıştırıcaktım bisküvi yokmuş toz kremayla süt kapta buzdolabında beklese?

Bişey olur mu yarın bisküvi alıcam
Çırpmadan bekliyo çırpsam katılaşırdı yarına kadar ya da çırpsam daha mı iyi bişey olur mu bilgisi olan

1|0

En İyi Erkek Görüşü

• Krem Şanti ile deneseydin aynı sonucu verirdi. Krema ile başlamış ancak çırpmamışsın. Çırp hiç bir şey olmaz. Yarın Kremanın içinde çırpma telini biraz gezdir çok az soğuk süt ile problem kalmaz. Ancak Kremanın ağzı tam kapalı olsun, Buzdolabından koku sinmesin.

1|0
    0|0
    • Krema dediğim krem şanti zaten toz krema ve sütü kaba koydum öyle jaldı kabın agzı kapalı çırpsa mıydımm çırpmadım öyle topaklı duruyo

• açıkladım daha önce bir bak, Krem Şanti dolapta beklerse katılaşır zaten, bunun için kullanacağın zaman birazcık soğuk süt ekle tekrar çırp normal kıvamına yine gelir. Ancak dolapta 2 günden fazla bekletme. Bozulur.

• tamam kullandım zaten saol

En İyi Kız Görüşü

• Bişey olmaz

1|0
    0|0
    • Çırpsam mı daha iyi çırpmasam mı çırpınca katılaşır sürmesi gzl olmaz çırpmadan da bilmiyorum nolur

• Çırp koy farketmez krem şantinin kalanını bile buzluğa atıyorum tekrar çırpınca sorun olmuyor

• Çırpınca yumuşuyo mu tekrae

Erkekler Ne Diyor 2

Kızlar Ne Diyor 2

• Evet olur

1|0
    0|0
  • Bisey olmaz bence

1|0
    0|0
    • Tadı falan değişirse sinir olurum çırpsa mıydım katılasr ama

Yükleniyor...