Ey ahali evde tek kaldım ve ne yemek yapsam kararsız kaldım 😊 Yemek adı ve varsa tarifini gönderir misiniz?

Ey ahali evde tek kaldım ve ne yemek yapsam kararsız kaldım 😊 Yemek adı ve varsa tarifini gönderir misiniz?En iyi tarife eig 👍
Her yemeği yapabilirim becerilerim sınırsız. Allah kabiliyetli yaratmış şükürler olsun 🙏😜🙃

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir öğrenci olarak tavsiyem makarna dermişim 😃 Albondigas köfte yap 😎 uluslararası mutfak dersinde yapmıştık on numara tadi var.

0|1
    0|0
    • aşçılık ile ilgili birisi ahanda maden buldum :)

• Bir erkek zevk için yemek yapar kadın zorunlu olarak yapıyor. Zevk için yapılan yemek diğerlerine fark atar. En iyi aşçılar genelde erkekler...

Kızlar Ne Diyor 5

• Patates patlıcan biber kızart diğer ocakta soğan domatesten sos yap kizartmaları at içine afiyet olsun

0|1
    0|0
    • Sağol sağol sağol :) Yemek yapmaktan bıkmış biri gibi basit bir tarif vermişsin fakat patlıcan nikotin ihtiyacımı giderir sevdim yani :)

• Tamam afedersin yargılamamalıydım fakat gerçekten beğendim :)

• Afiyet olsun o zaman

• Domatesli makarna yap

0|1
    0|0
  • garniturlu tavuk

0|0
    0|0
    • Tarifi var mı? (Rica etsem)

• hayir ya cok guzel oluyor

• Şaka yaptım :) Hani başkası zehirlenip ölmezse bende yerim :) anladığını söyle lütfen

• Bencelerim e bak o zaman yorma beni

0|0
    0|0
  • İcli kofte. Only marifetli kisiler yapabilir.

0|0
    0|0
    • Ben ünv. zamanlarımda arkadaşlarla baklava yapıp komşulara dağıttık ve baklavamın adını efsane koymuşlardı. Kadının biri kızını bana vermeyi teklif etmişti. :)) Kızı yemek yapma konusunda beceriksizmiş Teyze dedim ben keyfim olursa yemek yaparım senin kızına yemek yapayım diye mi doğurdu anam beni dedim :) kadında sende haklısın oğlum deyip kızına yemek yapmayı öğretmeye başladı.

• Benim ilk sorularıma bakarsan taze fasülyeden lahmacuna pizzaya resimli paylaştım :) var yani resimleri hatta buradan kızın biri tatlı tarifi vermişti :) çok güzel olmuştu. Annem arada bir aynısından yap der. Bu arada daha önce içli köfte yapmıştım ve içli köfte için kaliteli et bulmak gerekiyor.

• Tamam bakarim 😆

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...