Balık yemeğinin yanına ne gider menüme yardımcı olun misafirlerim kalabalık ve ben yeni evliyim?

Yarın görümcelerim 3tane eşi çocukları kalabalık misafirlerim var menümü mercimek çorbası hamsi ve yeşillik salatası düşünüyorum önerileriniz var mı patlıcan közlemesi nasıl olur turp mor lahana yakışır mı?

0|0
712

En İyi Erkek Görüşü

• Menü harika.. hamsi ve yeşillik salata ikilisi yeter bence. Afiyet olsun.

1|0
    0|0
    • Mercimek Çorbası? Patlıcan közlenmiş hazır var onuda koyıyım sarma olmaz dimi buzlukta hazır sarmıstım yakısır mı balıhın yanına?

• Teşekkürler ♥

• Rica ederim.

En İyi Kız Görüşü

• Önden çorba yap, güzel bı marul salatsi, bı kaç meze tatli

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 11

• balıkmı olur böyle misafirler için birde yeni gelinsin

0|0
    1|0
    • Ertesi gün de davet edicem bu sefer et pılav sarma salata falan yapıcam anladın mı pazartesi balık günüm gelin diye davet ettim!

• corba salata

1|0
    0|0
  • öncelikle rakı olmazsa olmaz çorba olur güzel sezar salata olabilir

0|0
    0|0
  • patlıcan olur. birde helva olsun tatlı ile birlikte. balığın arkasından iyidir.

0|0
    0|0
  • Corbayi degistir , sehriye corbasi yap

0|0
    0|0
  • menu cidden güzel ,, der sevmiyorsan misafirleri ayran ekle bizde helva yiyelim

0|0
    0|0
  • Pirinç pilavı yap :D göbek salata hamsi felan filan geçştr.

0|0
    0|0
  • soğan olmalı balık varsa kesinlikle

0|0
    0|0
  • Ayran ve yoğurdu unutma :)

0|0
    0|0
  • rakı

0|0
    0|0
  • acili ezme yap..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Turp mor lahana yakışır evet, patlıcan közlemesi de iyi olur. istersen Rus salatası, humus, barbunya plaki gibi mezelerden yapabilirsin sofra daha çeşitli olur. afiyet olsun kolay gelsin

0|0
    0|0
  • Nefis yemek tariflerinden faydalanabilirsin

0|0
    0|0
  • Patlıcan közlemesi olmaz bence.
    Baharatlı patates kavurması, patates salatası

0|0
    0|0
  • çorbayı uşak tarhanası yap 😜 soğan i halka halka doğra üzerine limon sık birazda sumak ekle mükemmel olur. ali nazik yapabilirsin patlicandan fasulye/nohut piyazı da yapabilirsin

0|0
    0|0
  • ezogelin\tathana\mercimek vb. çorbalardan bir tanesi, salata ve sehriyesiz bir pilav hoş olabilir ama

0|0
    0|0
  • meze yapablirsn bir kac tane

0|0
    0|0
Yükleniyor...